Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

Phex

Nejsem příznivcem gastrovlny, která již nějakou dobu hýbe společností. Nikdy jsem nevařil podle kuchařky a kvalita surovin mě zas tak nezajímá (viz Tonda Blaník a jeho Babiška). Proto mě tenhle typ pořadu zaráží...Co je zajímavé sledovat - jak jsou zaměstnanci v rukou svých zaměstnavatelů. Majitelé jsou zaprvé blbové, že nejsou schopni zjednat nápravu ve své hospodě sami, což je usvědčuje z nekompetence. Za druhé, kvůli své neschopnosti nechají ve své hospodě řádit egoistického magora, který zaměstnancům okamžitě tyká, následně je začne urážet a vy pak už jen čekáte na ostentativní vychcaní se do jídla jiných kuchařů alá Sun-Wu-Kung. ()

sodomex

Zdenda útočí na šílené podniky v České zemi a ukazuje nám, co že jsme to doteď požívali za humus. Svou podstatou si myslím, že restauracím pomůže tak na sezonu, než oprchá sláva z vysílacího dílu a jsou na tom dál stejně. Nicméně muž na svém místě, který z každého dílu udělá show, a nepřestává mě bavit. ()

zzzzzjjjjj

Tento úspěšný TV pořad se Zdeňkem Pohlreichem plný vaření mě celkem nadchnul. Dobré Pohlreichovy hlášky, ke kterým se vždycky rád zasměju.Tomuto TV Pořadu uděluji 75%. ()

ESNYR

Show Bennyho Hilla. Kdyby nebyl takovej kanál, možná bych i hodnotil nějakými hvězdami, ale za to my ten šmejd sprostej drzej nestojí. Dobrý den vole. Tak jsem  vole tady vole abych vám vole ukázal vole jak se vole má vařit vole. ÉÉÉÉÉÉ ... tohle je vole co jako vole ? To má  být vole jídelní lístek vole ? Proč tu máte vole 30 jídel vole ? Svíčková ? Ty vole tohle ještě někdo jí ? Smažák ? Hnus fialovej kterej bych vole zakázal. Guláš vole jak za komárů ty vole to bych blil vole. Ty vole žraločí ploutev - ty vole co to je ? Proč tady máte vole tolik obrázků ? Z obrázku se vole nenajíš vole. No nic dám si ...... Brambory sou divně bílí vole to je hnus, omáčka je hnědá, hnus, kuře je málo upečený to je hnus. Vole proč tu máte na oknech závěsy vole ...... ...... ..... ..... Odpad. Pomáhat se dá i slušně. Když někam přijdu je alespoň slušnost to zdělit bez 8 sprostých slov v jedné větě. Vzhledem  k  tomu že jsou češi šťasní z toho když někdo udělá něco špatně a nejvíc uznávají nadávání a sprostou mluvu, není se co divit že tohle má tolik %. Sprostej tlusteju pán kterej možná vařit umí ale jinak je to svině která nikdy neuzná že by kuchař mohl být dobrej. Když už kuchař uvaří "dokonalé" jídlo, plešatec mu vynadá za to že to jídlo dává na talířky s kytičkama nebo do fialové misky, popřípadě že dal moc velký kus masa a moc velkou porci brambor. Jídlo má mít jen "100" gramů, protože když dáš víc, nevyděláš. Děkuju pane hovado za to že "U Trávníčků" už se nedá najíst protože z jídelního mlístku zmizelo 20 jídel a nahradilo je 10 jiných na které má tak 10% obyvatelstva. Pardon ale pokud se chci v restauračce najíst, nejdu tam na Steak Americana Medium, za 1300. Běž vařit do školy a nebo do podnikové jídelny abys pochopil o čem je vaření. ()

walkingdead odpad!

Vulgarity mi nevadí (ať žije legendární 1. dabing Posledního skauta - ale myslím, že i ten by se při sledování jednoho dílu "šéfa" červenal). Možná mi nevadí ani to, že se přehrávající Pohlreich snaží být někým mezi Gordonem Ramsaym a Louisem de Funésem. Ale vadí mi to, kam se tento pořad vyvinul. Nejde už o gastronomii, jde jen o cílené zesměšňování lidí, protože Prima došla k závěru, že to je to, co její většinoví diváci ("elita národa") chtějí sledovat. Já radši skutečný humor. ()

Karlos8

Jeho nohy respektive ruce by měli zasadit do zlata, jeho slovník by měli patentovat a jeho osobnost dosadit na hrad. Člověk zcestovalý, znalý a upřímný. Snaží se pomáhat, i když druzí nechtějí. A že je kde pomáhat! Pneumatiky vedle sporáku, zlatý řetízek, horská střediska, centrum hlavního města, všemožné kuchyně, nadávky, sprostá slova i dojetí. Tohle vše nabízí tento pořad. Mimochodem víte jeden z mnoha důvodů, proč lidé chodí do restaurace? Protože se tam chtějí najíst líp než doma. ()

ZHODNOTITEL

První jsem se na to rád díval kvůli tomu céresu, kterej jim tam Pohlreich dává. Potom kvůli tomu, co všechno za lidi se rozhodne dělat restauraci. Pak kvůli Pohlreichovým hláškám. Časem i kvůli kvalitnímu filmařskému zpracování. A teď kvůli tomu všemu. ()

TeflonMike

Tak tenhle člověk je fakt týpek vůbec se s tim nemaže to je můj člověk nejen že nesnáší to vemeno z Novy ale hlavně řiká to jak to ve skutečnosti vážně je. Sice mluví jako dlaždič ale aspoň to ten pořad okoření a diváky to uvede v pozornost aby se vyvarovaly podobným chybám tedy pokud se na to dívaj i jiní provozovatelé restaurací. No a ten kdo si jeho názorů neváží tak jako pan podnikatel v prvním dílu je vážně blázen. Jednoznažně za 5 * konečně si alespoň českej národ pochutná na pořádnym jídle v kvalitních restaurací pokud si vezmou rady pana Pohlreicha k srdci. ()

Cocteau

Trochu jinak se na to dívá člověku z oboru a trochu jinak běžnému divákovi. Miluju dobré jídlo nemohu dát jinak než plný počet. Tak tomá být u pořadu,který něco mění a přichází s něčím novým. Kdyby alespoň některé reasturace v ČR díky tomuto pořadu začali dělat věci jinak, tak je to malý zázrak. Už nikdy více kuřecí prsa s broskví "kruciprdel"!! ()

Vanshua

Ze zaplavy serialu a reality show, ktere jsou postavene na silnem pruvodci a tema samotne je casto zuzeno a zjednodusovano, se mi primacka variace libi hlavne diky samotnemu Pohlreichovi, kterej je misty treskute vtipnej. ()

Riker

Srovnávání s Babicou nebo s Kluci v akci je úplně mimo mísu. Tohle není pořad o receptech na vaření! Je to velmi zdařilá a netradiční reality show, která vyniká zejména díky Zdeněkovi Pohlreichovi - to je řízek jak má být a mě vážně baví. A o to jde především. ()

MAST3R

Zdeněk Pohlreich, sympaťák, který ví a zná jak to chodí. Jeho slovník je rozhodně na místě, jinak by se to co tam ti kuchtíci robí ani jinak vyjádřit nedalo! Spíš by měl ještě přidat. Už se těším na další díly. 95% ----- „To je jako když si stará bába nakydá na obličej deset kilomake-upu a doufá, že to zakreje dvacet proflámovanejch a prošustrovanejch let.“ --- „Kruci prdel, to je tlustý jak noha u prdele.“ --- „Zkřížíme brambory s filckama a budou se škrábat samy.“ --- „Ty tady hulej jak sádrovej ježek.“ ()

superzurda

Určitě můj nejoblíbenější televozní pořad. Bohužel už trochu ztrácí šmrnc, neboť je na panu Pohlreichovi vidět, že je to strašně hodnej a férovej chlap. ()

WDMD

Nesmírně mě rozčiluje, jak zbytečně vulgárně a lidově sprostě je tento pořad veden, Jinak by mohl být poměrně zábavný a zajímavý. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj