Wheelman

Řidič (Frank Grillo), který se specializuje na odvážení bankovních lupičů z místa činu, si v průběhu loupeže uvědomí, že jej podrazili a místo tučného balíku peněz ho po téhle práci čeká jen kulka do hlavy. A tak začíná závod s časem, kde v sázce je nejen jeho vlastní život, ale i jeho rodiny. (h0n24)

Dusty56

Film má sice občas nějaký ten nadprůměrný moment, ale ve výsledku to není nic extra. Až tak mě nebavil, obsahoval spoustu podivností a druhá polovina byla slabá. Těmi podivnostmi myslím například: Jak se podařilo Clayovi přežít až takovýho věku? Takový idiot, který udělá takovou blbost a ještě si myslí, že to udělal chytře, by byl už dávno mrtvý. Nebo jak to chtěl Řidič na konci vyřešit? Vždyť kdyby ta dcera odjela, tak by byl úplně v háji. Co to vymyslel za plán?! ... Frank Grillo se snaží, to mu nejde upřít, ale prostě takovýhle film z průměru dostat nedokáže, je to škoda potenciál to mělo větší, ale to by to muselo být trochu propracovanější. ()

Mar.Fo

Přesně jak píšou ostatní, Ivan Locke na steroidech. Téměř celý film se odehrává v autě, jenom od zmíněného Toma Hardyho se musí Frank Grillo vypořádat se svým průserem trochu drsněji. ()

Docktor

Dal by som 4*, ale 5 mi pripadá správne. Bolo to fajn, o soundtracku nemožno debatovať, dej je plochý ale stúpad takmer stále. Dej je predstavený iba v jeho nutných bodoch a všetko sa sústreďuje do auta. ()

hujerita

Bavil som sa. Frank bol super a veril som mu všetko. Film má tempo od začiatku do konca a jeho veľkým plusom je tiež minutáž. žiadne siahodlhé kecy, kto, kde, prečo načo a začo. Jednoducho akcia od začiatku do konca. ()

ProchySBK

Film pro řidiče. Nic víc než jen pohled z kabiny, líznutý akcí, ale především volant, pedály a... na konci porsche.. Tohle musíte vidět pokud Babydriver bylo pro vás moc přiteplený. Dávám plný počet, protože úspěšnější film Drive byl dobrej a stylovej, ale Gosling neumí mluvit. Frankovi veříte všechno... ()

neskvik

Film ma prilis zbytocnych, velmi hlupych dialogov. Su prilis otravne. Tento film mal byt pocuty, hlavne prostrednctvom zvukov BMW a Porsche. ()

Netflix mění filmovou strategii

Netflix mění filmovou strategii