Wheelman

Řidič (Frank Grillo), který se specializuje na odvážení bankovních lupičů z místa činu, si v průběhu loupeže uvědomí, že jej podrazili a místo tučného balíku peněz ho po téhle práci čeká jen kulka do hlavy. A tak začíná závod s časem, kde v sázce je nejen jeho vlastní život, ale i jeho rodiny. (h0n24)

johnsnow

No akože nie je to zlé ale je to veľmi málo akčné, naproti traileru ktorý vnadil na adrenalínovú jazdu. Tu sa väčšinu času jazdí a Grillo telefonuje s tým a s tým a navzájom sa fuckujú. To je tak šecko, ale celkom fajn záver to ťahá na tri * ale opäť to už asi nekuknem. ()

adamix

Netflix má na konte ďalší podarený filmík, podobný psychologickejšiemu bračekovi LOCKE. Frank to herecky zvláda, keďže takmer celá jeho kariéra pozostáva z vedľajších rolí, ktorých prítomnosť rýchlo vyšumela. Jeho výkon, odpovedajúci otcovi - kriminálnikovi, ktorý sa snaží zachrániť kšeft, svoj život a nakoniec i rodinu, je presvedčivý. Plusom je aj viacej kamerových uhlov, zmien pozícií a aj postáv za volantom. Bolo by to za 4*, nebyť kŕčovitej prvej polovici, ktorú potom zakryla tá druhá, kedy sa vyskytne reálna hrozba a kde čas a rýchle rozhodovanie hrá kľúčovú rolu. ()

JosefTomas

Ne debut sakra dobrá filmařina. Rush má pevnou ruku a našlápnuto má také dobře. Oceňuji i to, že si na scénáři dal dost záležet, a přestože je limitován rozpočtem, dokáže zde odvyprávět funkční příběh. Frank Grillo předvádí ukázkový výkon a nadstandartní one-man show, že je škoda, že mu ty hlavní role nepřistávají na stole častěji. Vítku mám snad jen ke konci, kde už se začal minimalistický příběh dost rozrůstat, stejně jako počet postav a výsledku to začíná ubližovat a ztrácet na dynamice. Finále ale zahřeje u srdíčka a akčními pasážemi zatají dech i těm, co mají dost nakoukáno. ()

Blazkowicz

82 minut křiku do telefonu v autě. O nic jiného tam snad ani nejde. Nějaké lepší záběry na honičky bez neustálého mumlání tvoří tak dvě minuty. 3* ()

matolos1

Jedno mesto, jeden človek, a kopa rýchlo sa valiacich problémov. Perfektný Grillo, úžasné akčné scény, fajnovo natočená každá naháňačka a celkom udržateľné vzťahy (síce väčšina objasnená iba prostredníctvom telefonátov) a ich súvislosti. Na skromnejší film dosť veľká spokojnosť. Dcérka to takisto na konci pekne rozbalila. ()

wick

Překvapivě zdařilá akční varianta Noční jízdy ...dobře zrežírovaná, sice s předvídatelným dějem, ale i tak napínavá. ()

Saxos

To je hodnocení. Skoro 70%. Pro mě ne. Co potřebujete k vytvoření. Nějaký ten příběh. Zde tuctový. Loupež v bance, snaha všech získat prachy, klasické vyhrožování vyvražděním celé rodiny i s chovaným morčetem, velký Happy End musí být, nic jiného se nám nehodí. Technické věci výroby, režii, kameru a pod. věci nebudu rozebírat. No jdeme na to. V hlavní roli dvě auta a mobil. Pro diváka záběry volantu, pedálů, budíků, kol, smyků, skel, vše v celkové délce 15 minut. Nějakých 40 minut vyplníme IPhonem. Bude mluvit, mluvit a mluvit. Sem tam i nějaká SMS. Chválabohu dobrá baterka a operátor. Zbytek střílíme, narážíme, vedeme výchovné kecy 13ti leté dceři, která to za volantem mrská, jak tatík. Vše samozřejmě v prázdných ulicích. Přece něco neplánovaně nepoškodíme. A komparz je drahý. Že by se nám někde mihla Policie. Zbytečnost. Vždyť se jenom střílí, gumy sviští městem, motorka na hadry, mrtvolka na ulici. K tomu spousta nelogičností a vysloveně kravin. A máme tu hit. ()

Kushina

Začátek hodně dobrý, ale poté filmu začala pomalu docházet šťáva. Sice občas nějaká ta střílečka, ale dalo se z toho vymáčknout dřív, konec také divně useknutý. 50% ()

Heywood

Ty odpady na ulicích byly přímo ukázkové. Jinak neprůstřelný hrdina se skoro nepoškoditelným autem řekne do minuty desetkrát „fuck“ a nedá se na to dívat. On má dluhy, ale vlastní Porsche? Role exmanželek jsou tak tuctové, až to bolí. I tady to bolí. Zápletka je dětinská a trouba maká a neví pro koho, pomalu neví za co a ty naplánované melodramaty mě opravdu už neberou. Hodný taťka chtěl hlavně uživit rodinu... ježíšmarjá to je ale otřepané. Třinácka valící si to Porsche byla alespoň originální, neoriginální byl její záchvat statečnosti a dobra. Ujíždět rychlostí 60 mil přerostlému SUV, které by se v zatáčce při 80 převrhlo i s HEMI 6,2? No..Happyendíček s kecama o dobře provedené práci...fakt ne. To scénáristé neznají nic jiného? Uvítal jsem konec bez jakéhokoliv nadšení. ()

WugWugs

Minimalistická záležitosť s maximálnym počtom filmových fuckov, minimálne v tomto roku. Všetko funguje ako má, možno až príliš, bez nejakého prekvapenia - preto tomu nikto nedá 5ku napriek samým pozitívam navôkol. ()

Yamatosan

Celý film stojí - a naštěstí nepadá - na fuckujícím Grillovi. Protože jinak, ač je to na netflixák natočeno velmi dobře, to zas až takový zázrak není. Frank Grillo si rozhodně zaslouží pořádnou roli ve velkém filmu. ()

viaEYE

Dobrá práce s napětím, jednoduchá (ačkoliv v napumpovanem ději ne úplne stihnutelna k pochopení) gangster podrazovka, která udělá z jednoho rutinniho večera divokou soukromou jízdu. Stručné, fungující. ()

Troniq

Přesně ta jednohubka na volný večer, kdy chce člověk vypnout a užít si přímočarou jízdu bez přemýšlení. Má to atmosféru, super vyhrocený momenty a dobře odehranou nasranost, která je podaná hodně autenticky. Honičky by určitě vyzněly lépe, kdyby byly z části nasnímané mimo vůz, aby si zahrála více i samotná auta, na druhou stranu si celý snímek připadáte jako na sedadle spolujezdce, a to se na druhou stranu moc nevidí. Je super, když někdo umí takhle nakládat s nízkým rozpočtem a vytěžit z toho maximum. ()

Netflix mění filmovou strategii

Netflix mění filmovou strategii