Hra o trůny - Série 7

(série)
USA / Velká Británie, 2017, 7 h 10 min (Minutáž: 56–80 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Alfie Allen, Jacob Anderson, Pilou Asbæk, Hafþór Júlíus Björnsson, John Bradley, Jim Broadbent, Keisha Castle-Hughes, Gwendoline Christie, Emilia Clarke (více)

Epizody(7)

Noční král a jeho družina jsou blíže, než kdy dříve. John Sníh se pokouší sjednotit rody, aby mu pomohli v boji proti nim. Ovšem je tu ještě Cersei Lannister a její touha ovládnout všechna království. Daenerys se se svojí družinou vrací domů... (Varan)

Comtur

KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY Sice říkám, že je to furt lepší, než zbytek seriálů co momentálně běží, nicméně si musím rýpnout. Toto je HRA O TRŮNY, od borců, co to mají na starost, bych čekal víc než jen 4 hvězdičky. Některé epizody jsou zbytečně pomalé, jiné zase rychlé, ale u toho jsem ochoten, vzhledem k netradičnímu počtu epizod, přimhouřit oči. Nesmysly, jako Jamie Lannister topící se v kilometr hluboké louži, nebo smrt lorda Baelishe, po které jsem musel asi 10 minut přemítat o tom, co se vlastně stalo, odpustit nemůžu. Očekávám, že s finálovou sérkou se teprv předvedou. ()

EYO EYO

po slabšej piatej a šiestej serii sa to konečne rozbehlo a bolo to topove ,neskutočne cgi ,touto seriou som si ešte viac obľúbil tyriona a tie posledne 2 časti boli najnapinavejšich z celých GoT ,pri časti ´beyond the wall´ som s toho konca ostal zmrazený ešte 5 minut po konci časti lebo s toho konca som bol prekvapený aky sviniari sú white walkers /100% ()

Tobias18

Sedmá řada pro mě seriál definitivně pohřbila. A přitom začala tak dobře, první dva díly byly docela v pohodě. Geniální a silné dialogy a promyšlené intriky jsou zřejmě dávno pryč a nahradily je naprosté nesmysly (přemisťování, chování postav, nesmrtelnost hlavních postav). Mnoho skvělých charakterů (Tyrion, Jaimie, Bran, Arya) byly také podstatně pozměněny a ne zrovna logicky. Takhle prostě vývoj postavy nevypadá. A taky nechápu zkrácení o tři epizody. Kdyby jich bylo standardně deset, možná by ty teleporty nebyly až tak do očí bijící. Scénář děravý až hanba a jediné, co to tahá alespoň do průměru jsou herecké výkony, hudba a vizuál. Velká slabota a bojím se že tento můj kdysi milovaný seriál se řítí do záhuby. Osmá řada mě už ani tolik neláká. 50%. ()

modrapapaja odpad!

Na YouTube je spousta přepracovaných verzí 7. série a ty fungují. Toto je jen další výplod narcíčka Fredmana (Benioff, velmi bohatý otec od Goldmann Sachs mu nekoupil ani boty, tak se přejmenoval.. tak vzniká narcíčkovství). Svým hněvem vyhnal všechny scénáristy až na dva a ti mu jen kývají hlavou. Takže nebyla žádná kritika a on psal scénáře ve 3 ráno (sám to tvrdí) . navíc pije..., Proto taky nechytli v 8. řadě Gendryho Riverse (Waters), protože se mu to všecí báli říct - a přitom bylo na place minimálně 15 lidí a každý druhý to musel vědět. ()