Saw 3D

• Česko Saw 7 (více)

Blondy.

Být toto jako samostatný film nejspíše by to dostalo hodnocení mnohem vyšší, ale vzhledem k tomu, že je to další dílek vleklé série začíná to být už poměrně nuda. Měl jsem možnost vidět všechny díly Saw, takže chápu proč je tomu právě takhle a proč se každá postava chová tak či tak. V tomto díle si autoři mnohem více pohráli s krví a detaily s umíráním, ale to je asi tak jediné co tento snímek přinesl nového (krom tedy snad už definitivního konce). Rozhodně bych ale neřekl, že bylo zbytečné natáčet tento díl, spíše bych řekl, že je škoda dílu 4,5,6, které opravdu nepřinesly nového vůbec nic. Také je vidět že autorům už docházejí nápady s pastmi (kromě úvodní scény). Takže v celkovém součtu to vidím na 3* /55%/. ()

Stíba

V podstatě to vidím naprosto stejně jako Tom Hardy. Na to že se jedná o sedmý díl série je to podle mě slušná práce. Navíc Saw sem měl vždy rád, a jako odpočinkové řádění mě tahle série vždy celkem uspokojovala. V tomhle díle byla navíc celkem povedená zápletka a i výběr úkolů, které se museli plnit. Jako celek slušná práce, která předčí několik posledních dílů. ()

parabellum

Saw 3D byl pro mě pořádně velkým zklamáním. Po vynikajícím 6 dílu jsem byl plný očekávání jak to nakonec vyústí a dočkal jsem se totálně odbytého finále. Očekával jsem jako obvykle důmyslné pasti, které se nedostavily (vše už bylo), potoky krve (dostavily se laciné, až do očí bijící efekty) a dramatické finále (dramatické jako Rosalinda sama). Suma sumárum dávám ušmudlaných 40% za dvě pasti a pár "střev". ()

cerbygerby

Další pokračování mého oblíbeného hororu..kolik jich ještě bude:) ? No co k tomu dodat.. opět jsem byl nadšenej.. i když je to pořád dokola, to provedení těch vražd a jak je to natočené to je fakt pecka.. a když už si člověk myslel že už nemůže nic nového přijít, pořád se tam něco najde a ukáže se kdo všechno v tom měl prsty... fakt skvělej horor, u kterého mi vadilo jen jediné a to bylo to že jsem neměl štěstí ho shlédnout ve 3D, to musel být ještě větší masakr, ale i přes to dávám plných 5* ()

Joppo88

Úprimne povedané, čakal som viac - zvášť naplnenie prísľubu režiséra a rozuzlení. Bolo, ale také slabé, že som ostal sklamaný. Aj tak ma prekvapilo, že to dokázali natiahnuť na 7 filmov so slušnými zápletkami a napätím. Len túto poslednú časť mohli oveľa lepšie spracovať... ()

IBI odpad!

Série Saw má jednu výhodu - svým stylem se postupně stala mainstream brutálním pornem, které se lidem nikdy neokouká stejně jako to porno, které je vlastně taky pořád o tom samém :P tak můžeme očekávat, že nové díly budou vznikat ještě dlouho, otázkou zůstává, jakým způsobem budou dále vycházet, protože na uvedení do kin už to zřejmě nebude. Díl od dílu viditelně klesá kvalita efektů, kamery, hereckých výkonů, ono už na osmičku bude stačit připravit 5 zajímavých pastí a děj už se na ně nějak obalí, ale to asi už posledních 5 dílů není nic nového. ()

Ondr@932

No tak už to mám konečně z krku celou sérii ... S tím, že nejlepší díl dle mě byl SAW 2 a poté SAW 1. No a od trojky už jenom jeden velký úlet! :-( Doufám, že už další díly nebudou a zatím to tak aktuálně nevypadá, ale on se pokaždé najde nějaký blbec co natočí další ... já tedy doufám, že už fakt ne! Série SAW se mou oblíbeností nestala a nikdy nestane! 40% ()

Katcat

Chtělo se mi až plakat...myslela jsem si, že budu muset čekat ještě 70 let na 74. díl, kterej bude od jedničky první koukatelnej......ale dočkala jsem se dřív... ()

FeriusParfax

Spoilery. Celý tenhle díl už byl prostě dost odchýlený od hlavní myšlenky a celého SAW. Vůbec se mi nelíbila podivná šedo-žlutá kamera. Nevím, jestli jsem jen měla špatnou kvalitu, ale celý snímek působil hrozně zašle, staře a dost nepříjemně se na to dívalo. Jméno Bobby mi bude znít v hlavě ještě pár dnů, protože tímto slovem se tam opravdu vůbec nešetřilo. Až mě mrzí, že jsem to nepočítala, protože by to mohlo být velmi zajímavé číslo. Pokud jde o pasti, tak ty byly zatím nejslabší a nejméně originální. Nejvíc se mi ale určitě líbila ta, kde právnička měla klíč až v břiše. Na konci vás čeká opět spousta překvapení a zvratů. Všechno je ale zase hrozně překombinované. Velkým překvapením pro mě byl na konci doktor Gordon. Velmi mě zajímají jeho motivy, proč Johnovi pomáhal. To jsem zvědavá. Jinak jsem si říkala, jaké má John ve výběru šťastnou ruku, že mu zatím téměř všichni pomáhali zabíjet. Amanda, dr. Gordon, Hoffman. ()

m_a_c_a

Scénáristi této zhovadilosti se patrně řídili podle hesla "čím víc proužků, tím víc addidas...". A to v případě množství krve, brutálních vražd a padajících umělohmotných střev rozhodně neplatí. Zaryté fandy "poslední SAW" zřejmě potěší, ale já od dob první a zdařilé "Hry o přežití" prostě očekávám mnohem víc. Reálnost veškerého dění beru s patřičnou rezervou, ale u tohoto snímku nabírá slovo nesmysl úplně nový rozměr. Ve výsledku je pak celkový zážitek omezen jen na očekávání, zda-li to vůbec někdo přežije. Ona "Hra živě" na náměstí plném lidí je sice fajn, ale přináší s sebou až příliš nezodpovězených otázek. Využití 3D technologie si snad ani komentář nezaslouží - kromě loga Lionsgate na začátku a hozené památné pilky mezi diváky v závěru jsem víceméně nic trojrozměného nezaregistroval. Shrnuto a podtrženo... kvalitě snímku odpovídá reakce návštěvníků kina, kdy si jedna polovina zakrývala oči a druhá se smála. 20% a pro mě ztráta času a financí. ()

cinemaboy7

Když mám být objektivní, musím ač jako fanoušek série kritizovat. Už před rokem jsem křičel "dost bylo SAW!" a mé obavy se potvrdily. Bez Skládačky (až na pár flashbacků) zbyl jen nejkrvavější masakr v dějinách lidstva a 3D střeva lítají po celém kinosále. Ale to už nestačí na scénáristicky propracované předchozí díly (ne všechny). Nejednou jsem se pousmál nad čím dál větší dokonalostí strojů na smrt, kdy na výrobu většiny z nich by bylo potřeba zaměstnat celou směnu svařečů, slévačů a kovářů. Na mě víc jak kdejaké perpetum mobile působil třeba obyčejný provázek v krku. Očekávaný finální šoking se dostavil částečně, protože i já a asi dalších 9 z 10 fanoučků SAW odtušili pointu z předchozích dílů. Naštěstí i tenhle díl zapadne do komletní Skládačkovy hry a já můžu šťastně zvolat "GAME OVER!!!" Nemyslím, že by tvůrci nastavovali už tolik naředěnou kaši dalším dílem, protože Skládačka si tentokrát vyrovnal účty úplně ze všemi a dohrál svoji hru dokonce. A pokud by se snad znovu svezli po úspěchu série, čeká nás série nová, která už bude o někom jiném (my víme o kom) a zbyde jen Skládačkovo poselství trestat všechny možné hříchy....a název?....třeba "U TŘÍ PRASÁTEK 1". ()

jiriks

pro mě prostě a jednoduše za pět, snad už poslední díl :-D, rád jsem, že jsem viděl se všemi efekty v kině, zase brutální vraždy a krev a křik a odpadávající části těla, hudba, kterou slyším rád....last peace of puzzle is you. GAME OVER ()

GodKnows odpad!

zatial je to na odpad kedze som film vypol po 10 minutach.....srackovejsi zaciatok nema ani tretotriedne porno..... ()

Withree

3D vládne filmovému světu a my se po Avatarovi stále nedočkáváme filmu, kde by nebylo jen pro "Vydělat co nejvíce peněz", ale i určitým způsobem vylepšit film. Je to sice pro některé divné, že to píšu zrovna u takové "blbosti" jak série Saw, ale já ji mám rád a těšil jsem se z toho, až se příběh konečně uzavře a proto jsem zrovna u tohoto nepřišel tomu "svinstvu" na chuť. Díky angažování Caryho Elwese jsem však v podstatě konec tušil ještě předtím, než se film začal natáčet (a taky se vcelku trefil). Film běží svižně, ovšem stejně jako u pátého dílu jsou pastičky jen do počtu, aby se bylo na co v tom 3D koukat a celá tato část filmu vyzní do ztracena. A to, na co jsme se všichni fanoušci těšili je nejen nedostatečně vysvětlené (proč vlastně daná osoba pomáhala atd.), ale taky strašně amatérsky (z příběhového hlediska) udělané. Je dobré, že žádné další díly nebudou, protože by to byly samé 3D orgie a to my opravdu nechceme. Musíme se zpokojit s tím, co se nám dostalo. ()

BLabaKAn

Posledni díl serie Saw, tedy jestli se dá tento díl vůbec poslední nazývat, je postavený pouze na gore vraždách, který už po těch všech dílech nejsou až tak originální. . . pokračování příběhu bych řekl, že skočilo trošku někam jinam, divnej nápad pokračovat v tom, že hlavní postava kecá, jak udájně přežila Jiga past a chce na tom medialně vydělat prachy, určitě neuhodnete jak bude příběh pokračovat dál?!Já si myslim, že jo. Není to tak hrozný pokračování, ale čekal jsem od toho trochu více nápětí, vzrušení. . . Byl to jen a pouze další díl, který za chvilku vyšumí i když občas překvapil. . . Ale každej díl přeci jen částečně pobaví. . . Jo a scéna skoro ke konci filmu, kdy si náš pán nezničitelný dojde pro ženu Jiga a ta ho následně píchne tužkou do krku a s ním to skoro ani nehne, v dalších záběrech na jeho krk není ani škrábnutí. . . Asi vtípek. A konec filmu?Mno posuďte sami. ()

safety

3D? a kde? jestli tohle bylo ve 3D tak asi tolik jako souboj titánů... tragédie.. jen si chtějí navařit peníze pod záštitou 3D a efekty nikde. Jinak co se týče Saw, tak jsem fanouškem, ale možná už to moc natahují a moc polévají krví. Když si někdo vytrhne dva zuby a vyteče mu při každém z nich pul litru krve, tak to už je moc :)) ()

Mathiue1994

Jednu hvězdu za to, že to je prostě Saw a druhou za podtext té scény, kde si i ten největší extrémista musí uvědomit, že pod kůží jsme vlastně všichni stejný maso. Ta byla doopravdy geniální. Jinak další blbost, kde jde asi vážně jen o to prolít, co nejvíc litrů krve. ()

Hororoví bubáci ve 3D

Hororoví bubáci ve 3D