Krátký film, který líčí události, které se odehrávají v Dominikánské republice těsně před začátkem filmu "Rychlí a zběsilí". (oficiální text distributora)

FilmFan24

Vizuálně pěkně nasnímaný krátkometrážní film, který je k vidění jako speciální bonus na Blu-ray "Rychlí a zběsilí". Podíváme se za Domem (Vin Diesel), který si v Dominikánské republice užívá na plážích pod horkým sluncem s Letty (Michelle Rodriguez). Společně se podílejí na loupežích za pomoci vytuněných aut. Partu přijíždí posílit Han Lue (Sung Kang) a další dobrodružství, které už ovšem uvidíte v úvodu filmu "Rychlí a zběsilí" může začít... ()

mortak

Jako bonus to má určité kouzlo a chápu, proč to Vin Diesel natočil. Je to určené všem těm klukům a holkám ve slumech Jižní Ameriky, kteří F&F hltají, a Vin Diesel jim říká, že pokud mají "rodinu", tak vlastně žijí v ráji, i když jsou chudí, protože v penězích to není, ráj znamená mít šikovné ruce, malou garáž, Letty a... benzín. Jenže to poslední je problém. Když se země těžící ropu topí v chudobě a korupci, nezbývá než se stát zlodějem. Jak říkám chápu to, a docela oceňuji, proč Vin Diesel říká těm klukům ze slamu, že chudoba z něho udělala psance. Ale jako Evropanovi žijícímu v bavlnce, se mi to až tak moc nelíbí. Dominic Torreto by neměl mít potřebu se takhle obhajovat. ()

bartias

Dieselův scénáristický a režijní pokus je jakýmsi mini prequelem k jeho velkému návratu do rozjeté filmové série Rychle a zběsile. Avantgardní postupy se z něho snaží udělat na první pohled nezávislé dílko. Zůstalo však jenom u pokusu. ()

Radiq

Je to fakt celkem zbytečnej počin, ale aspoň si na tom vyzkoušel režisérskou. Mít to chytlavější scénář, tak by to nemuselo být vůbec zlý. Exotika Dominikánské republiky je klad. Aji mu celkem přeju, aby si natočil vlastní celovečerák, ať jde vidět, jestli na to má... ()

otík

Jako předfilm Rychlých a zběsilých 4 no proč ne? Je to asi tak, jako když před hlavním pixarovským trhákem máme krátkou animovanou jednohubku. Buď se povede nebo ne. Tento kratičký snímek je tak něco mezi tím - když ho neuvidíme, nic se nestane, pokud ano, příjemně nás navodí na jakýkoli díl série Rychle a zběsile. Poklidných 20 minut, ve kterých vlastně absolutně o nic nejde. ()

Dado

Atraktívne prostredie je rozhodne plusom, to isté sa dá povedať aj o návrate časti zo staronovej partie, avšak tento "kraťas" nemá veľmi čo ponúknuť a slúži skôr len ako doplnok k štvrtému dielu. Doplnok, bez ktorého by sme sa bez najmenších problémov dokázali zaobísť. (40%) ()

Maki89

akokolvek je prijemne zasa vidiet par znamych tvari zo serie F&F, tak musim povedat, ze toto bolo uplne zbytocne a nudne... nic sa tam nedialo a Vin Diesel ako "milujuci a problemy riesiaci" clovek sa mi takto akosi nehodi do koncepcie fast and furious... no nic... aspon sme videli peknu prirodu... 5/10 ()

VanTom

Dvacetiminutový prolog čtvrtého Fast & Furious spíše zachycuje "hustou" pohodu, pospolitost a genius loci zašívárny Doma v Dominikánské republice, než že by dějově něco řešil. Prostě se parta postupně schází, aby ukradla nějaký benzín (akce s cisternou na začátku filmu). ()

Prochy38

Absolutně zbytečný "film". Nechci V. Diesela nějak shazovat coby režiséra, jen se snažím pochopit, proč tato povídka bez děje a čehokoliv jiného vůbec vznikla. * jen za krásnou M. Rodriguez, která zde ukázala víc než v celé sérii Rychle a zběsile... Zbytečnost. ()

Norino12

Krátka scénka, ktorá rozpráva o udalostiach pred začiatkom filmu Rýchlí a Zbesilí. Musím však skonštatovať, že ide celkovo o najslabší kúsok, ktorý spadá pod sériu Rýchlo a Zbesilo. Moje plus patrí určite mojej obľúbenej hudbe a lokalite. Nič extra ale nečakajte a pozrite si to len vtedy ak už ste videli všetky časti FF a ste jeho fanúšikom. Inak Vás čaká asi ešte väčšie sklamanie. 2/5 ()

Luukec

Moc se toho v tomto krátkém filmu neodehrálo a když už sem čekal že přijde nějaká ta akce tak přišly titulky.. pak sem pochopil že je to jenom předehrávka k Rychlým a zběsilým.. ()

Dejvi21

Předfilm k druhému dílu s Paulem Walkerem je třikrát kratší a nemluví se tam, ale přesto je mnohem zajímavější a má větší informační hodnotu než toto. ()

Heroine

Vidím že je ojedinělé, aby se těchhle dvacet minut někomu líbilo. Ale já jsem pro, mě to bavilo. Když vidím film kde jsou mi postavy sympatické, klidně bych si dala ještě půl hodinku navrch, jenom abych se koukla co dělali předtím a potom. Normálně to není možné, ale tady mi Diesel moje přání splnil. Má to hezkou atmosféru, a jak už jsem psala, vztah Dominica a Letty mi přijde super. ()