Když se přerostlý psí puberťák Marmaduk přestěhuje se svou rodinou do nového domova, brzy poznává, že sem příliš nepasuje. Najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátele není úplně snadné. Naštěstí však má nejlepšího kámoše, kocoura Carlose, který mu hlídá záda. V psím parku se Marmaduk seznamuje s čistokrevnými psy, kterým šéfuje bojový pes Bosco. Marmadukovi ihned padne do oka krásná fenka Jezabel, díky čemuž ho Bosco začne nenávidět. Aby Marmaduk zapadl mezi psí kamarády, když jeho rodina odjede na víkend pryč, doga uspořádá doma mejdan. Ten ale skončí špatně - Marmaduk je ponížen kvůli svému přátelství s kocourem. Po návratu domů ho navíc rodina kvůli nepořádku vyhodí na zahradu do deště, a tak Marmaduk odchází neznámo kam. Všichni ho druhý den hledají a nalézají ho v centru města, kde právě došlo k havárii vody. Jeho psí kamarádka Mazie mizí ve vzniklé díře naplněné blátivou vodou a Marmaduk se vrhne ji zachránit. (TV Nova)

aslavey

Sice to je klišé nad klišé a ještě větší klišé, ale na druhou stranu vcelku pěknej nápad, předělat klišé do světa zvířátek. Moje dětská duše si zaplesala. Frkům jsem se zasmál a víc jsem ani vlastně nechtěl. To, že příběh tu už byl milionkrát a stačí prvních 5 minut a člověk ví, jak to dopadne, ale na příběh se stejně nekouká. Možná se daly vypustit, nebo předělat některé až příliš absurdní scény, ale zklamání by vypadalo jinak :) ()

Olík

Lidské (nebo spíše dětské) problémy jako budování pozice outsidera v novém prostředí, souboj srdce a rozumu nebo drobné rozbroje v rodinném kruhu přenesené do zvířecí říše jmenovitě na bedra gigantické dogy Marmaduka. S mluvícími zvířaty se nám poslední dobou roztrhl pytel a nevím, zdali jde o tu správnou cestu. ()

drankeryth

V pohodicke plynuci film pre celu rodinu:) Marmaduke bol super a hlavne na konci filmu ked tancoval s ostatnymi psami. Dialogy boli obstojne a aj obcas usmevne. Mladsich divakov tento film potesi, ved aj mne sa to celkom pacilo:) ()

MickeyStuma

Rodinná hraná komedie určená především pro malé diváky. Svět domácích mazlíčků a to především psů v doslova romantickém příběhu. Ten sice oplývá mnohými klišé, ale takových, které vykouzlí úsměv na dětské tváři. A to bylo cílem. Ano, kdo nemá určitý vztah ke zvířatům, nebude mít ani sympatie k tomuto snímku. Oni jsou totiž hlavními aktéry děje, takže se chovají, přemýšlí a především mluví jako lidé. Film se povedl a děti se k němu budou rádi vracet. ()

Rathalos

Zvierata mam rad a konkretne psikov este viac a preto ma tato rodinna komedia potesila,je to mila a vtipna zalezitost,havkovia su super,na pekny vecer idealny film...:-) ()

figliar

Hlúpe, veľmi hlúpe. Nedokázal som tento film dopozerať až do konca. Komédií na štýl hovoriacich zvierat tu máme až moc. ()

sarkareifova

Skvělej dětskej film. Zaručeně se pobavíte a zároveň u toho není potřeba přemejšlet nad složitejma dějovejma zápletkama. Filmy pro děti se těžko hdnotí, když už jste nějakej ten pátek na světě, ale tady hodnotím jednoznačně dobře, ale dávám jenom 4 hvězdy, protože jsem viděla už i lepší. ()

dessa

Ptákovina o mluvících psech (a jedné kočce) s jedním opravdu vtipným momentem těsně před titulkami. ()

Bbronx

Film je zacílený na mladší diváky. A tak se stává, že se mohou rodiče chvilkama nudit. Ale chvilky přijdou až ke konci. Máte děcka kolem deviti let??? Tak mohu pouze doporučit. Pobaví je to a rozhodně je to zábavnější jak Dr. Dolittle. Dávám 65% ()

Petulka88

Tak tohle mě opravdu mile překvapilo. Je to sice stokrát omletá a viděná záležitost, ale já se docela bavil, navíc by se mělo přihlédnout k tomu, že je to přece jen film hlavně pro děti. Některé vtípky jsou sice inantilní až moc, ale není to nic co by se nedalo přežít. Původně jsem chtěl dát 3*, ale nakonec ještě jednu přidám. A důvod? Fenka Mazie. Ta je jednoduše úžasná a její psí oči jsou naprosto neuvěřitelné... ()

E lan

Nějak mi nejsou po srsti pseudo-animované zvířecí filmy a tenhle bohužel nebyl výjimka. Scénář hodně schématický, hlavní hrdinové (nejen zvířecí) nijak zajímaví a celkově dost nudná podívaná. Není o co stát... ()

LuckyDuckie

oddechovka, předvídatelná, místy roztomilá. neurazí, ale do gauče nepřimrazí. ale dětem na tom přeci nesejde. Duke je krásnej pes a kocour má bezva hlášky. ()

Lasombra

Miluju filmy s mluvícíma zvířátkama, hlavně pokud to nejsou úplně nejtupější scénáře a dá se na to dívat, tak jako na Marmaduka, který si musí získat srdce všech:) Mé vnitřní dítě jen zajásalo:) ()