ORIN

Jako zakončení série dostatečně nostalgické, dostatečně nechutné a dostatečné důstojné. Nic víc, nic míň. ()

brit84

Když jsem se teď díval na hodnocení prvního dílu prciček, byl jsem trochu v šoku. Ruku na srdce, opravdu si myslíte, že je tohle pokračování o tolik lepší než jednička? To ani omylem. A pokud se někomu tohle tak moc líbilo, jak to, že se mu zas nelíbila jednička? To je dost na palicu, ne? Pár dobrých gagů tenhle díl nezachrání a stejně je většina fórů jenom napojených na ty z prvních dílů. Chtěl jsem dát tři *, ale demonstrativně dám jen 2. Hlavně kvůli těm kreténům, co podhodnotili jedničku a kvůli tomuhle se můžou podělat. ()

Psema

S odřenou zadelí, ale ještě pořád druhý nejlepší díl. Do půlky ale velká slabota, trpící mizernou režií, vyšeptalými vtipy typu "pamatuješ na to, jak jsme dělali tohle a tohle?" a vlastně i celkovou nezajímavostí celého osazenstva, u něhož jsem měl neustále pocit, že jsou na place jenom proto, že mají kariéry v řiti a za rohem na ně čeká chlápek z berňáku kvůli neplacení daní. Cca v polovině (oslava narozenin a následně Stiflerova party) se ovšem jakoby lusknutím prstů všechno obrátí o 180 stupňů a Prcičky se vrátí v plné síle. Najednou fungují nostalgické chvíle (geniální soundtrackové odkazy!!!), konečně se dostaví i bránici likvidující gagy (Jimův táta a Stifler opět ve formě + Sherminátor!) a finální přísun životních mouder už dlouho netrefil hřebíček tolik na hlavičku. 7/10, už jen kvůli titulkové kino-scéně, která uzavře kruh snad nejlíp, jak to šlo. ()

robbiee

[imdb: 7.7/10] | me: Veľmi slušný návrat borcov z prvého dielu. Film je dostatočne vtipný - striedajú sa v ňom extra silné pasáže s miestami, ktoré nemajú až takú silu až po typické klišé. Avšak vždy keď to už zaváňa nevýraznosťou a obyčajnosťou tak príde nejaká kvalitná "bomba", na ktorej sa človek dokáže dobre pobaviť. Veľkým plusom je návrat všetkých hviezd z pôvodného super dielu vďaka čomu to celé divák vníma síce už inými - dospelejšími očami, ale o to intenzívnejšie. Takéto návraty ma teda vedia potešiť. [3 a pol *] I once caught Steven sticking my hairbrush up his ass. It wasn't the handle side either. ()

somnar

Neuveritelny komedialni timing, smrtici kadence perfektnich foru, neodolatelne popkulturni reference a dojemne dojemne momenty. I ta naloz obscenniho, sexistickeho a fekalniho humoru nijak neirituje a dokonale funguje. Na novinarsky projekci se tleskalo. Pravdepodobny cerny kun letosniho leta a pravdepodobna komedie roku. Let's make this reunion our BITCH! 85% ()

Mertax

Průhledná poklička byla sice těžký kalibr, ale film lze absolvovat bez větších šrámů na duši (čekala jsem o hodně horší zážitek). A je to dokonce zábavnější (i pro nás usedlé dámy:p) než kultovní jednička. [Kino] ()

TeeAge

|| Scenár: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg / Based on characters by Adam Herz | Hudba: Lyle Workman | Produkcia: Chris Moore, Craig Perry, Warren Zide | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Zide/Perry Productions | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 233,566,407 $ || Slabo prevedená, na nostalgiu spoliehajúca vec. Najsilnejší element je samozrejme fakt, že sú všetci opäť pred jednou kamerou. Čakal som viac drsnosti, ako napríklad Stiflerova akcia proti skútrákom. Škoda. Project X rulezz. ()

genetique

Na prasknutie. Je veľkou škodou, že druhej časti prišli pokračovania, ktoré vykrádali svojich úspešných predchodcov a z pôvodných snímkov prevzali akurát názov. Mnoho fanúšikov tak stratilo dôveru v starú partiu. Tá však ukazuje, že aj po vyše desiatich rokoch dokážu rozochvieť bránice divákov a nestratiť ani kúsok z pôvodného čara. Jedná z najúčinnejších komédií tohto roku dokazuje, že aj americká komédia ešte vie občas prekvapiť. 85%. ()

hellstruck

Ze "Školního srazu" jsem měla trochu strach asi jako bych před sebou sama měla slezinu. Ale narozdíl od té skutečné (tam bych asi musela polovinu bývalých spolužáků pozabíjet) se tahle vyvedla. Rozhodně je to zlepšení oproti předchozím dílům, které už neměly co nabídnout. Jsem ráda, že se tenhle díl obešel i bez větších fekálních trapáren, ale na druhou stranu mi zase připadalo, že na plynu ubrali až moc. Největší záchvat smíchu jsem měla asi u penisu pod pokličkou :-) Jinak všechny fórky byly spíš na pousmání. Ráda bych dala ty čtyři hvězdičky, ale na komedii je to prostě až příliš dlouhé. Škoda. Každopádně to nemění nic na tom, že je to slušný film. Akorát ta Tara Reid vypadá čím dál hůř.. ()

Kaka

Přijde mi, že je těch dílů už trochu moc. Všechny se snaží býti podobně vtipné a všechno se jednou oposlouchá a okouká, stejně jako naši hlavní hrdinové, kteří na hraně sentimentality vzpomínají, jak to bylo za jejich mladých let. Dramaturgicky to není špatné, spoustu scén je vyladěných (praxe tvůrců a hlavně herců v daném žánru), bohužel se to nevyhne klasickým berličkám pokračování (vzplanutí po letech atd.). Takže jako krátká odbočka proč ne, jako plnohodnotné pokračování je to vyčpělé a není kde brát nápady. Nazval bych to "vydudané" téma. ()

Spiker01

Nikdy nezapomenu na ten den, kdy jsme s kámošema seděli v kině a živě si připomínali vzpomínky z předchozí trilogie, kterou tak milujeme. I po letech to byla skvělá komedie s mnoha cool hláškami a prostě kompletní reunion. Jediné, co mě na tom všem mrzí je to, že se nescházejí každý rok, jako to slibovali v závěrečné scéně...jistě by ještě měli Jim a spol co nabídnout...10/10 ()

viperblade

I pro mě, člověka, který viděl všechny díly původní trilogie jen jednou, tohle byla příjemná nostalgická vzpomínka. American Reunion je vtipná komedie s minimem fekálností ale maximem nostalgie. A přiznám se, fungovalo to. Bylo fajn vidět, jak herci dospěli (alespoň někteří) a jak se (alespoň někteří :-)) pohnuli dál. Bylo fajn vidět, jak Jimův táta dostal více prostoru, bylo fajn vidět, jak se všichni herci z původní trilogie vrátili do svých rolí a úplný závěr filmu byl prostě geniální. Pokud jste s původníma Prcičkama prožili daleko více než já, pokud je to pro vás nepřekonatelný kult mládí, tak budete určitě mnohem víc než spokojeni. Parádní (alespoň doufám) uzavření jedné série, která (přiznejme si to) odstartovala vlnu filmů, z nichž většina se ani nepřiblížila označení "koukatelný film". 80 %. ()

castor

Chválit je dobré, ale přechvalovat není na místě.. Přesto čtyři hvězdy nechám. Může za to z velké míry nostalgie a i třeba fakt, jak moc se nepovedla další láska mého dospívání (pokračování Cravenova Vřískotu). Nostalgie nicméně neznamená nuda. Čtyřka umně prodává sama sebe. Úroveň humoru pokračuje tam, kde skončila (na můj vkus už slabší) trojka, dvojice režisérů z pochopitelných důvodů ignoruje parazity, které se na trilogii chtěli jenom napakovat (nabídli navíc jen Jimova otce a několik silikonových děvek). Těmhle třicátníkům už vyjma Stiflera dávno nejde o zasunutí, pohled na ňadra nějaké osmnáctky ale neurazí nikoho z přítomných. Nikdo ani příliš nebude protestovat při trapasech, které se hrdinům opakovaně dějí. Stará parta tak má už sice trochu jiné priority, ale pořád jim to šlape. Stifler je kancelářský podržtaška, Oz je sportovní televizní hvězda, Jim si užívá rodinného života, Kevin zrovna tak (jen s trochu podpantoflákovským nádechem) a Finch (hlas má jak Clive Owen) je světoběžník a rozumbrada par excellence. Vzpomínají na konkrétní situace, nejlepší gagy vypadávají z toho, co známe a z toho, jaké vztahy, křivdy a neduhy mezi hrdiny roky panují. Je ale nutno podotknout, že vládne hlavně Stifler. Seann William Scott moc dobře ví, že „lepší“ roli mít už nikdy nebude a jeho kreace a hlášky jsou trefou do černého. Přesto film na některých místech zbytečně ubírá na tempu (krátit se mělo určitě), něco už je moc na sílu a hlavně snaha nacpat a dohrát všechny dějové linky a i krátkými camei na nikoho nezapomenout, je už trochu navíc. Přesto tvůrci nejsou žádní fachmani, co si přečtou zadání a jdou rýsovat přesně podle předchozích třech úspěšných dílech.. což je docela pozitivní šok!! ()

Rex Mundi

Ale fajn, dalo sa. Záverečná tretina moralizovania a ťažkotonážnej romantiky ma už síce nudila... ale hlavné je, že prišiel aj môj miláčik Finch a Stiflerova máma :-) ()

kulyk

A to ty dvě dávám v podstatě z nostalgie. Ani jsem nečekal, že se ze mě stane takový upjatý suchoprd, který nepobije v úctě hlavou o zem před každým dílkem, obsahujícím fekálhumor. Snad jsem se jen špatně vyspal, či mi stará stáhla předkožku umolousanou rukou, možná tu pouze dochází k zanedbatelnému nedorozumění a já zítra napálím five, jen to frkne. Nejspíš mě však rozhodil ten bubačisko, jak si tam tak významně vlnil prdelí. Prostě x-krát opakovaná šablona už nemá tu sílu. Radši budu vzpomínat, jak to bylo tenkrát, na hudebním táboře.... ()

MMR

Návrat ke staré partě naprosto famózní. Strašně mě zahřálo na srdci při sledování této skvělé komedie. Nemám slov, jsem uchvácen. Jednoznačně plný počet, tohle u mě překonalo i první 3 díly. P.S. Finchova máma :-D ()

Wacoslav1

Souhlasím, že tenhle díl si bere to nejlepší z odkazu jedničky. Návrat kompletní starý party potěší a i když už to celý jede hlavně na vlně nostalgie, tak to na mě fungovalo víc než dvojka a trojka a opět je tu pár naprosto ultimátních scén jako už tradiční Jimovi trapasy (hlavně ten úvodní stojí za to) a Stiflerovi úlety (jeho pomsta místní omladině mě rozsekala) Takže s přivřenýma očima tentokrát za 4* i když to vyšší hodnocení než u nepřekonatelné jedničky se mi úplně nezdá, ale co už. Starý koště pořád dobře mete.70% ()

Davies182

Nezestárli jen hlavní hrdinové - notně vyčpělý je totiž i humor, který se režisérská dvojka snaží divákovi prodat. Neurazilo, tak nějak pobavilo, ale zdaleka nechytlo. btw jsem konečně pochopil, že UNRATED verze u hrubozrnných komedií většinou znamenají bonusové záběry na pánská přirození, a přestávám je shánět. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011