Xmilden

Z filmu čouhá hlavně duo Stiffler/Jim's Dad. Ani bych se nezlobil kdyby se tahle parta po pár letech ještě jednou sešla, o jejich osudu rozhodnou diváci. Z nostalgického hlediska tyhle Prcičky fungují, ale té srandy se mohlo udát mnohem více. Jdu si ještě jednou pustit Sherminatora! 70% ()

Real Tom Hardy

"WHEN I WANNA SHOP ONLINE AND I START TYPING AMAZON, AMAZINGCOLLEGESLUTS.COM POPS UP..." -------- Stretávka chutí rozhodne najlepšie, pokiaľ je divák skalným fanúšikom prvých troch dielov série a zvyšné spin-off filmy neberie ako (nutné) zlo, ale skôr ako nevyhnutný a prirodzený vývoj a smerovanie, a o to viac zachutí, ak ich aj napriek dosť kolísavej kvalite rád. Bonusovým bodom zohrávajúcim najdôležitejšiu úlohu v "precítení" Stretávky je nostalgia a pohľad späť na zidealizovanú minulosť v porovnaní s nie tak prívetivou prítomnosťou plnou zmien nedobrovoľných, neodvrátiteľných, čo je svojim spôsobom aj alfou a omegou tohto filmu. Skĺbiť všetky tieto faktory v plnom rozsahu znamená len jedno – že Reunion je potom istým spôsobom dokonalým filmom. Generácia odchovaná a reprezentovaná cez Animal House nepochopí, generácia z čias blízkych Projektu X možno pochopí, no generácia vyrastajúca a reprezentovaná, ale aj síce nevyrastajúca, no vzhliadajúca k sérii American Pie (prípadne Road Trip či NATM), pochopí a precíti kompletne. Tak, ako zrejme tvorcovia mienili. --- (29.5.2022) Dvojhodinové lamentovanie nad prítomnosťou s neskrotnou túžbou vrátiť spať staré časy a konečným uvedomením, že ide o nemožnú vec. Za mňa najkrajší filmový nostalgický pohľad na minulosť. --- ♪♫ / ♪♫ (x / x) (x) (x) (x) (x / x / x / x / x / x / x / x) (10.9.2017) (21.2.2021) (26.10.2021) (29.5.2022) - "I think one of those guys was Kara's babysitter. You know, the one that looked like Adam Sandler." ()

Hrabka

Kdo by se na návrat legendárních hrdinů a průkopníků teenagerovských komedií netěšil. Nostalgie byla veliká, co si budem povídat. Objeví se snad každý, kdo stojí aspoň trochu za řeč. Nečekal jsem to, ale nejzábavnější je opět Stifmaister, opět se nám dostane velká porce jeho klasického humoru, který opravdu stojí za to. Druhým pilířem Reunionu je tak trochu překvapivě "prcičkářský srdcař" Jimův táta, který se předvede jako ještě nikdy. :-D Některé scénky a hlášky jsou naprosto perfektní a celý film je prošpikován odkazy na staré díly, za což si autoři zaslouží velký dík. Na druhou stranu ale musím říct, že v určitých chvílích Reunion ztrácí, některé pasáže mohly být vypuštěny a taky bych tam vůbec netlačil "urážecí se/odpouštěcí scény" s Michelle, Vicky a Stiflerem, tyhle rádoby dramatický, citový zvraty bych teda já osobně vypustil a nechal to čistě a svěže komediální. Každpopádně v celkovém pohledu se jedná o skvělou komedii, jsem hrozně rád, že se Prcičkáři v kompletním složení vrátili a doufám, že se tato skvadra nesešla naposledy a ještě se nám někdy představí. 75% ()

LiVentura

Je to asi stejně prdlé jako jednička. Vzpomínání starých přátel, které spojili "úspěšné" roky na střední škole... ()

nunka

Prekvapivo kreatívny a svieži comeback dobre známych tvárí, od ktorých možno čakať sexistické vtípky, nostalgické spomienky na teenage časy a aj pár klišé, na ktorých sa dá fajn pobaviť. ()

juta

Kdo by si rád nezavzpomínal... Opět se tu našlo spoustu vtipných věcí, ale taky krásně nostalgických. Mám takový zvláštní pocit, který u moc filmů nezažiju, takže jde o hodně dobrý film. S chutí zařazuji školní sraz do top 3 nejlepších prciček, ale neříkám, že musí být zrovna třetí, všechny tři díly 1,3,8 mám rád tak nastejno. Zatím 4,5* ()

Fiftis

Prci, prci, prcičky: Školský zraz, je vynikajúca komédia, ktorej nechýba ani humor ani srdce. Nostalgia je vo filme tak akurát, aby mali fanúšikovia pôvodných filmov radosť a mladšie ročníky určite nebudú nijako vyrušovať alebo im nedaj bože brániť v pochopení vtipov. Tých by možno v niektorých pasážach mohlo byť predsa len o málinko viac, ale tie čo vo filme sú, stoja naozaj za to (výbuchy smiechu zaručené) a nikdy nepôsobia nútene. Najnovšie Prcičky sú skrátka vynikajúcou komédiou, jednou z najlepších za posledné roky, ktorá si určite zaslúži vašu pozornosť. ()

Shakers

Commeback ako hovado. Pôvodná zostava (aj s producentami) je späť a má ešte väčší štýl ako za mlada. Dej príjemne nadväzuje, na plátne sa zíde skupinka starých známych a teraz už len čakať do kým nepríde Stifler, ktorý to všetko odštartuje. Film ma prekvapivo kopec nápadov a neskutočne veľa vtipných momentov, ale okrem toho aj to čo nemali predošle diely a to je jediné čo filmu uberá na tempe. A to je ta dospelácka vážnosť / problémy hlavných postáv. Samozrejme že to nieje nejaké velké mínus, film musí tento prvok obsahovať keďže už hlavné postavy už nie sú stredoškoláci, len po tých humorných scénach to uberá na tempe, čo je asi jediné mínus filmu, ale inak sa nejedná o nejaký veľký problém. Štvrté prcičky servírujú opäť dobrú zábavu aj keď miestami trochu viac pikantnejšiu (to bude asi režisérskym duom, povedal by som) ako by ste čakali. Stifler: "Pánové, vemte svý koule a vrat'tě je tam kam patrí." 95% - 5* ()

Jacinda

dokonalé zakončení mé oblíbené série. mlátím se smíchy u Když hvězdy tančí, schovky po pokojíku (otravné) Kery či Stiflerovo potápení. Justin Bobr to jen zakončuje :-D ()

playboxguest

Za celou dobu jsem se nemohla zbavit dojmu, že tenhle díl prciček jen dokola kopíruje tři předešlé. Až na část, kdy se parta snaží protáhnout ožralou osmnáctku do bytu jejích rodičů jsem se ani jednou nezasmála a celkově jsem si říkala, že jsem docela ráda, že koukám jen na zkrácenou verzi. ()

sheen

STIFMAISTER is back xD prostě stará láska nerezaví! Komplet stará sestava se dala dohromady, včetně Sherminátora, plus překvapení těsně před koncem, neskutečně jsem se nasmál, už si nedokáži vzpomenout, kdy jsem se tak neskutečne bavil :) ()

Beckett51

Nehoráznej fail, kde se daj vtipný scény napočítat na prstech jedný ruky, která má pouze tři prsty. Nudný jak Zemanovo novoroční projev, trapný jako zjištění, že jste ve včerejším flámu souložil/a s květináčem a vyblitý jako xicht notorickýho pijana po novoroční párty. A proč jednu hvězdu? Protože nejsem zasranej hater a přeci jenom jsem se třikrát docela zasmál a to se počítá. ()

Pilda17

Stiflerova parta se vrací a s pořádnou dávkou humoru. Humor vyspěl a není tak trapný jako v předchozích dílech. Nemyslím tím trapný jako, že by nebavil, ale byl stavěný pro mladé diváky. Školní sraz je rozhodně nejlepší díl celé série a hlavně díky staré partě, kterou jsem si jako mladý oblíbil. Stifler házel jednu perlu za druhou a nakonec zpracuje Finche mámu. K závěru mě to velmi překvapilo a jak se říká:,,Oko za oko a zub za zub." Pokud by se dostavil další díl, který by měl stejnou sestavu, nebránil bych se v žádném případě.. 9/10 = 95% ()

Deimos

KINO/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 9/10/// +hurá, konečně všichni z prvního dílu pohromadě, miluji třídní srazy, od teď i ty filmové, opět Stifler válí, ale ani ostatní nejsou špatní, a přestože někteří v menších rolích, tak i tak to potěší je po letech vidět, je zajímavé, že postavy se někam posunuli a někam se ještě během filmu jejich vývoj posune, hodně jsem se nasmál a několik scének je opravdu ultimátních -nakonec jich ale možná není tak moc jak bych čekal, v závěru v originálních titulcích MILF místo MCBP taky nepotěší/// Sraz se nám po letech vydařil a úplně výborně, snad všichni byli spokojeni. Každý se tu našel svého partnera ze střední a do vyřešil si ním věci nevyřešené nebo dávno zapomenuté. Užili jsme si spoustu legrace, jak v kruhu přátel, tak i spolužáků, které jsme strašně dlouho neviděli. Zapařili jsme si, pořádně se vožrali a taky si trochu zapr...acovali na vztazích a řekli si, že teď se musíme vídat každý rok a já na ten příští sraz rozhodně dorazím./// Celkem 84%/// ()

Cappuccino

Je naozaj príjemné vrátiť sa do starých časov a zaspomínať na prvotnú partu z prvých troch dielov American Pie (nasledujúce Prcičky ani nepovažujem za právoplatné pokračovania). A tak sme tu, dočkali sme sa. Stretávka dopadla presne tak, ako som aj očakával. Primerané množstvo romantiky, humoru a prasačiniek (Stiflerova nálož a Jimova anténa). Film má samozrejme aj hluché miesta, ale väčšinu času som sa naozaj dobre bavil, takže v podstate nemám žiadnu väčšiu výtku. ()

GilEstel

Nakonec i sám velký Stifmaister si vyslechl: „Už nikdy to nebude jako dřív.“ Já děkuji režisérům, že nechali hrdiny Prciček důstojně zestárnout a vstoupit do středního věku. Dnešním třicátníkům nabídli velmi autentický pohled na jejich vlastní životy a generaci teenagerů, kteří se možná vzhlédli v prvním díle, ukázali, jací z nich budou za pár let potrhlí strejcové. Člověk občas potřebuje vystoupit ze zajetých kolejí. Opíjet se s kamarády středoškolskou nostalgií není od věci. Zvlášť když je na co vzpomínat. 65% ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011