Vlk z Wall Street

• USA The Wolf of Wall Street (více)
USA, 2013, 180 min (Alternativní 173 min)

Režie:

Terence Winter

Kamera:

Rodrigo Prieto

Fjera

Vlastně je to film o upocených, řvoucích gorilách oblečených do košil, ale mě se to líbilo. Protože DiCaprio nemohl hrát líp. Pěkná podívaná. ()

PepusGi11._

No jo...Leonardo Di Caprio a Margot Robbie,oba moji oblíbení herci.....Ještě bych chtěl vyzvedout výkon Jonaha Hilla,ktereho jsem před tímto snímkem vubec neznal....Prostě prachy,ženský,sex a drogy :D....Tohle je přesně typ filmu,kterej mám chut si pustit v neděli odpoledne,taková ta pohoda...Nemám,co bych na tomhle filmu nejvic vyzdvihnul,líbil jsem od začátku až do konce přesně tak,jak je natočen,nic bych neměnil....ŠUPA !!!! 5 hvězd a TOP 10 !! ()

Lukys

Osobně jsem tomuto snímku moc nevěřil, ale dneska bych si nafackoval, kdybych po tom nešáhl. Podíval jsem se na to...a už jsem to viděl asi 5krát a říkám, že to uvídím ještě tak 30krát! I když je pan Scorsese už starý pán, tak na svá stará kolena natočil skvělý a neuvřitelně zábavný film, který mě dokáže zaujmnout vyloženě každou scénou a jedná se o precizní velkolepé vyprávění, které si vždy neskutečně užiji. ()

Ace.A.T.L.

Pustíte, koukáte, užíváte a najednou zjistíte, že to co se vám zdá reálnější a reálnější, je přece jen film. Snadno se s Leonardem stotožníte, protože dosahuje toho, co by každej chtěl, ikdyž to neni lehký. Celej film působí hrozně fajn. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

Ironhead

Pěkně natočený film o vnitřně velice odporných lidech. Občas je to opravdu zábavné, kvalitní filmové řemeslo nelze upřít a je tu i velmi krásná Margot. Ale jinak se z takových filmů bohužel stává časem modla a návod pro podobně pokřivené charaktery, které se shlédnou v životním stylu... drahá auta, rychlé holky, luxusní obleky a drogy k tomu. Opravdu tu nenajdete postavu, která by byla alespoň trochu sympatická a neparazitovala na podvodech a okrádání ostatních lidí. A to, že se hlavní hrdina vypracoval tím, že prodával bezcenné akcie instalatérům, truhlářům, zedníkům, servírkám,.... je dost chucpe. Z chování těch postav se mi dělalo skoro až zle. Aneb rádoby dojemný projev o tom, jak hlavní hrdina kdysi nastupující makléřce, samoživitelce bez dolaru vypsal šek na 25.000 dolarů už postrádal jen dovětek o tom, že jí to vyplatil z peněz o které předtím okradl své klienty. Aneb jak mu hned na začátku vysvětlil pravdivě jeho první mentor (výborné cameo M. McConaughey), jde vždy jen o to, jak peníze z kapsy klienta přemístit do kapsy vlastní, o nic jiného. A už vůbec mě nedojímá, když zlatokopky opouští potápějící se loď v podobě manželů, po kterých jde FBI a protože už nevydělávají tolik co dřív. Ono i ty tresty, za to co celou dobu dělali, byly nakonec směšné. ()

zigy

Sex, drogy a spekulanti......Caprio hraje slizouna, který je však vlastně svým způsobem hrozně lidský ve své přirozenosti - touze po bohatství, ve které se nezastaví před ničím.......tenhle film nastavuje zrcadlo, nám žijícím v kapitalismu........za tímhle se ženeme??? ()

pold

Je na pováženou, že zdejší ctěnė auditorium potřebuje autorem vyslovené morální hodnocení či katarzi. Máloco dokonalého tak činí. Udělejte si kurva názor sami. Pokud si na to musíte lupnout metakvalon nebo lajnu, tím hůř pro vás. ()

HellsAngel

Životný príbeh Jordana Belforta je až príliš neskutočný na to, aby bol vymyslený. Nezastaviteľný kolotoč hýrenia v podaní majstra svojho remesla Scorseseho je parádne vyšperkovanou komediálnou drámou, no zároveň i brilantnou existencionálnou štúdiou toho, ako to s ľuďmi môže zamávať, keď zrazu k*revsky zbohatnú. DiCaprio svojim stvárnením len potvrdzuje, že na poli herectva je prírodný úkaz. ()

RedAntCZ

Pokud chcete opravdu dobře zabít tři hodiny, tak doporučuju tenhle film, jeden z mích nejoblíbenějších. V tomhle filmu jde vidět jak člověk dokáže zblbnout z toho když má až moc peněz a zjistíte že o ty peníze se dá i rychle přijít. Pořád mě mrzí, že DiCaprio nedostal oscara právě za tenhle film. 5/5 ()

Doggie773

Velmi dobře natočený životopisný film, který přímo přetéká upřímností, tím pádem dokonale zachycuje život Jordana Belforta a obrovský vzestup a pád firmy Stratton Oakmont. Film si z vyprávění příběhu nebere žádné servítky, tudíž je velmi bohatý na ukazování vulgarismu, nahoty, drog a alkoholu, což mi ve filmech nevadí ale zase to nijak nevyhledávám. Film se nadále může pyšnit hereckými výkony, které jsou naprosto dokonalé a vadí mi, že Leo už nezískal Oscara za tento film, protože to, jaký herecký výkon předvedl je neskutečný. ()

ekzorcist

Zdravím všetkých kamarátov "junior team-lead apprentice local co-op focal point auditorov", ktorým patrí svet a majú predschválený úver 420 euro na Dráčik karte. Ste naozaj potrební, svet by bol bez vás celkom a nekompromisne v riti a hlavne, váš zahraničný šéf by nemohol dcére kúpiť 22 palcové custom kolesá už tento mesiac, ale musel by snáď počkať až do budúceho. Všetko máte na dlani, všetko tip-top premyslené. Len nech vás nejebne auto na prechode, lebo potom tie 4 byty, so stresom do kríža splácané cez päť úverov, tri prenájmy, dvoch air-bnb poradcov a čo ja viem čo ešte, vám zoberie váš lokálny finančný žralok, rozumej junior exekútor z obdobného open spacíku. U mňa top, tak nechutné, až to bolo dobré :) ()

Shady

Bohužel jsem Vlka nezastihl v kinech, ale za to se mi poštěstilo vidět ho vůbec poprvé na filmovém víkendu od csfd. Že se budu celý film tak nesmírně bavit jsem opravdu nečekal a Leo mě okamžitě vtáhl do jízdy napříč Wall Streetem a nepustil. Herecký výkon? Neskutečný.. za mě určitě doposud nejoblíbenější role DiCapria. Scéna plazícího se Jordana k autu pro mě nezapomenutelná a já se jen těším až si po letech pustím tento film znovu a doufám, že budu bavit, tak jako prvně. Vlastně o tom ani zdaleka nepochybuji. Smekám před Scorsesem a DiCapriem. Za zmínku, ale určitě stojí i nádherná Margot Robbie. TOP komentář: Stellbory ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

27.01.2024

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

Je Scorseseho novinka moc dlouhá?

21.02.2023

Nový film režiséra Harry Potterů má obsazení