Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

joehot

Mně... nesednout... Špatně odvyprávěné, beztvaré cosi, co nefunguje ani v rovině dramatické, ani komediální, ani emociální. Dokonce ani herci dvakrát neperlí, nevypadá to, že by si své role užívali. Příběh variuje Romea a Julii s Kráskou a zvířetem, nicméně, proč, vy emancipovaní patolízalové, musí být tím mozkyžeroucím, páchnoucím primitivem, jehož něžná ženská ručka přivede k vyššímu a estetičtějšímu stavu bytí, zrovna chlap? (P.S. - Samotného mě několikrát napadlo, jak kterou scénu celkem snadno vyšperkovat...) ()

Ajinka126

Můj první údiv přišel, když se mi vůbec do ruky tento film dostal. Ještě větší se dostavil při zjištění, že se mi ten film líbí. Takhle přesně mělo vypadat Twilight. Hnusný zombík (resp. upír), který se zaláskuje a chce, aby se ho ta holka nebála, přičemž pár minut předtím sežral jejího kluka :D. No perfektní! To není jako ten blábol, kdy nás chtěli přesvědčit, že ti uhlazení a načančaní upíři jsou nebezpeční a jak je ta hlavní hrdinka Twilightu odvážná, když se ho nebojí. Pche. Nakonec se mi líbila celá ta myšlenka, že se na film se zombíky šlo jinak.. nakonec kooperují s živými. Povedené. Pobavila jsem se :). ()

corpsy

Len veľmi málo svetlých chvíľok preniká cez síce technicky zdatný, ale ináč klišoidný a málo pútavý snímok. Skôr pre ´´twajlajtovskú´´ populáciu, ako pre fandov. ()

liquido26

Může obsahovat SPOILERy, což je asi v případě takového snímku celkem jedno: No tak to byla docela síla. Zamilovaní zombíci se mění zpátky v lidi. Hlavní zombík je děsně nesympatickej hezoun a je těžký se rozhodnout, zda vypadá hůř jako člověk nebo jako zombík. Celkově vzato nuda, pár vtipných momentů. ()

Lama.Lama

Nevtíravě vtipná, zajímavá komedie. Až na neuvěřitelnou podobnost hlavní hrdinky s drahou Bellou, kýčovitou scénu alá Romeo a Julie to byla příjemná podívaná. Do dokonalosti to má daleko, ale nijak to neurazí. ()

PauloZ

Tahle zombie romantika mě velice mile překvapila. Levine zpracoval bezesporu nápaditý námět s osobitým vyprávěním a neokoukanými tvářemi, které jsou velice příjemné. Naservíroval nám pohled na zombie tématiku z úplně nového úhlu, který si tu originalitu vychutnává opravdu po celou stopáž a baví od začátku do samotného konce. Tudíž ze zdánlivě sladké romance mezi zombíkem, který si uvědomuje sebe sama a zachráněnou sličnou slečnou, tu máme velice příjemnou, efektně zvládnutou a upřímnou hororovou romantiku, která nijak neparoduje. Zábavné vsuvky fungují na výbornou a celkově to má i uvěřitelnou dávku vážnosti. Za mě rozhodně palec hore, protože tento námět by šel snadno spackat. 4*. ()

Astaroth12

Príbeh to bol zaujímavý a dosť netradičný, ale aj tak tomu niečo chýbalo .Už tu boli upíri a ľudia, vlkodlaci a ľudia ale nepamätám si o zombie a ľuďoch, ktorý by prežili a ešte o tom môžu aj hovoriť. Uberal sa veľmi pomalým tempom, pri takýchto filmoch mam rad dynamickosť.Podla mňa romantika do zombie filmov nepatrí!!!!!!!!!! ()

ConanVJ

Na romanťárnu i povedená komedie, u které jsem se i pobavil. Příběh je zajímavý a zobrazení zombies z této stránky originální. Ve filmu je i napětí a dokonce i nějaké ty emoce. Hlavní hrdinové nejsou vypatlaní metroušové ani naivní blbky a člověk jim i fandí. Malkovich je tady za pěknýho drsňáka a role mu sedla. Za mě pěkných 90% :) ()

Molikop

Má skvělý námět, ale sklouzává do klasického holčičího filmu. Trochu sem si připadala jako při prvním díle Twilightu, když si on zoufá, jaká je zrůda a ona se do něj postupně zamilovává, i když ví, že NIKDY nemůžou být spolu, protože ona je krásná dívka a on jen zlá příšera s hlubokou depresí :D. Ano, je to tláskanina ale i tak sem se moc bavila.Tyhle filmy nás buchty prostě berou :) ()

spaceboyCZ

Kez by Pantinson mel v Twilightu aspon zpola tolik charisma, co Hoult v teto zombie-love-parody... Skvela atmosfera, povedene masky, do toho perfektne padnouci retro pisnicky se skvelymi texty jeste vice podmanujicimi si atmosferu daneho okamziku. Za me 80%, skvele odvedena prace na vsech frontach. ()

ledzepfan

Přirovnávat tohle k Twilightu je naprosto omezený a s realitou nekorespondující postoj. Přestože nekdo na producentské židli tímto směrem evidentně přemýšlel(podoba Palmerové se Stewartovou nebude náhodná) svou nadsázkou, upozaděnou romancí, "humanistickou" myšlenkou a vlastně celkově pozitivním nesebemrskačským nádechem je to na hony vzdáleno prvoplánové rychlokvašce pro náctileté holčičky. Mám sto chutí mrsknout tam těch hvězd pět, protože s chladným rozumem milovníka zombie žánru v hrsti musím říct, že něco takového jsem v rámci žánru neviděl a je to mnohem chytřejší a svěžejší než všechny zombielandy a thewalkingdeady dohromady..... Parádní film, který dojel na předsudky a omezenost diváka. ()

FFilipCZ

"Staré filmové pravidlo" se opět potvrdilo. Nečekejte od filmu nic a on se vám za to odvděčí náramným překvapením. Určitě nebudu jediný, kdo bude tento snímek nadhodnocovat. Normálně bych asi zůstal u třech hvězd, ale zde prostě ještě jednu za osobní dojem musím dodat a důvodem je jednak přesvědčivý Nicholas Hoult, u kterého se mi líbilo především jeho druhé já, které k němu promlouvalo, a druhak perfektní soundtrack (Pretty Woman při dělání makeupu nemá chybu). ()

nirvana91

Vyše hodiny trvalo kým mi docvaklo, že sa postavy volajú Julie a R. a teda asi nejde o náhodu. Ale inak príjemná a hlavne VTIPNÁ zombie podívaná. “This is my best friend. By “Best Friend” I mean we occasionally groan and stare awkwardly at each other.” ()

maddy

A je to tu NAŠLI SME LIEK NA ZOMBIEAPOKALYPSU: je ňou láska. Síce to znie absurdne a cez tento gýčový fakt v príbehu som sa tiež prenášal len s nechuťou v tvári, celkový dojem napriek tomu ostáva pozitívny. Warm Bodies je totiž jedna veľmi príjemná, sympatická a značne originálna romanca. Áno, romanca, slová ako horor (akékoľvek gore úplne abstinuje) alebo komédia (dohromady asi len 3 úsmevné scény) by ste tu hľadali márne. So zámerom očakávania hororu si však Warm Bodies nikto púšťať nebude, na ten tu máme Dawn of the Dead, na zombie-komédiu zase Zombieland. „Teplé telá“ sú totiž teenegerskou variáciou na klasický romantický príbeh Rómea a Júlie (v tomto prípade „áRa“ a Júlie) na pozadí zombie apokalypsy, kde ústredný „R“ – zombík, je skôr autistický introvert ako skutočné krvilačné monštrum (tie tu zastupujú akýsi digitálni kostlivci). Jonathan Levine (režisér 50/50) však dokázal dianiu vtisnúť veľmi pozitívnu atmosféru, ktorá sa nesie celým filmom, vyhol sa akýmkoľvek absurditám a trápnym scénam, ku ktorým mohol v danom námete ľahko skĺznuť. Vie pracovať s tempom, gradáciou, vie kedy naservírovať občasnú zombie naháňačku (s "kostlivcami" - vyšším štádiom vývinu zombie) a kedy zvolniť. Scenár je jednoduchý, ale trefný, z daných situácii (a z daného PG-13 ratingu) sa snaží vyťažiť maximum, nechýbajú rôzne popkultúrne odkazy a komentáre. Celkovo to je pre mňa síce sklamanie, keďže som čakal výživnejšiu hororovú-komédiu a dostal som len štandardnú zombie-romancu, avšak po jej skončení neostal pocit zbytočnosti, len mierne nevyužitej šance. CELKOVO: 3* ()

baribal

Celkem dobře zvolená muzika, ta ale sama o sobě z filmu dobrý kus neudělá. Knižní předlohu "samozřejmě" neznám, ale pokud se film knihy pevně drží, tak by to muselo být pro mě něco strašného. Lepší než stmívání je to z jednoho prostého důvodu, zde se snaží hrát romantika veskrze hlavní roli. O horor se ani v nejmenším nejedná, to že ve filmu jsou zombíci z něj horor nedělá. Komedie je to spíše v úvodu, kdy většina vtipů vyplyne z neohrabanosti "R". Hlavní hrdinka je neskutečně podobná Kirsten Stewart a v několika okamžicích i více než dost Scarlett. Příběh bezduchý a naprosto předvídatelný ještě před tím, než film začne. Ten film je přesně takový jaký být měl, s předlohou se nic dělat nedá. Jonathan Levine před Warm Bodies natočil 50/50 a to je dle mého názoru perfektní komedie-drama, tohtoto žánru by se měl držet a potvrdit, že kvalita předchozího filmu nebyla náhodou. ()

Paxxx.cz

Další a dost možná nejpodivnější variace na love story Romeo a Julie. Jasně zápletka může být pro někoho příliš jednoduchá, ale já se skutečně bavil, hlavně konec byl dle mého názoru moc pěkně natočený. Klobouk dolů především před Nicholasem Houltem, který se s rolí zombie vypořádal skvěle a vidět zase Teresu Palmer bylo taky fajn...70%. ()

MartinezZ

Standardní slaďárna s nestandardním zasazením. ~ Podle traileru jste si mohli mylně myslet, že by to mohlo být svým způsobem přitaženě za vlasy zajímavé a humorné. V tom případě jste tedy viděli prvních pár minut filmu. Zbytek není moc zajímavý a ani moc humorný a ani nic. Mrtvolky vlastně jsou mrtvolky, ale s lidmi nemají tak špatné vztahy jako chodící kostlivci a když zboříme zeď mezi námi a těmi, kterých se bojíme a straníme se jich, dokážeme si navzájem pomoci a všechno bude sluníčkové a bude růst travička a lítat motýlci a tak tomu podobně. Je to hodně jednoduchý film na motivy asi nějaké 80 stránkové sešítkové knížečky, co je za 10 korun na stáncích PNS :) ()

Korbitch

Další promrhaný námět a to na plné čáře. Film doplácí na příšerný scénář, který disponuje dynamikou mrtvého chrta a inovací středověké církve. Snaží se být zombie adaptací Shakespearovského dramatu Romeo a Julie, jenže vtip spočívá v tom, že borec ze sebe vymáčkne jen to R. Hm, úžasně vtipný. Zasmál jsem se asi tak dvakrát, jinak je to nuda. Kostíci jsou špatně zpracovaní, příběh má tolik šťávy asi jako sušená švestka, a když k tomu přidáte dosti naivní kroky hlavních hrdinů, nemůžu výš. Je to jen další přitroublá "komedie" pro masy a debily, co žerou twilight a podobný srágory! ()