Extrémní rychlost

• Francie Overdrive (více)

Film vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse. Zloději Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za touto zakázkou směřují na jih Francie. Ale Jacomo Morier (Simon Abkarian), místní zločinecký boss a majitel Bugatti, je chytí a nebere to vůbec na lehkou váhu. Výměnou za své životy budou muset oba bratři ukrást auto Morierovu úhlavnímu nepříteli Maxi Klempovi (Fabian Wolfrom) – a to nejen nějaké auto, Morier chce, aby Klempovi ukradli jeho nejcennější auto, Ferrari 250 GTO z roku 1962. (Vertical Entertainment)

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Pythonator

Krásná stará auta v ošklivém hloupém filmu plném nesympatických mladých herců. No dobře, tak ty dámy po tělesné stránce samozřejmě OK, ale ten mladý Eastwood je jen jakousi chabou kopií svého otce. Odeberte Clintovi charisma a vzejde vám něco jako komerčnější prázdná napodobenina jménem Scott. Za ty káry si to ty dvě hvězdy zaslouží. ()

Gagin

Tohle nebylo špatný, vezmu-li v potaz, že filmů o autech není mnoho a už skoro vůbec ne o těch evropských. Takže vidět ve filmu konečně takový značky jako BMW, Porsche, Ferrari a ne jen ty americký "sračky" bylo milý překvapení. Druhým překvapením byli akce. Dobrý, triky super, uvěřitelnější triky než třeba ve Fast and Furious. Pokulhává to na hercích, slabších místech, kdy se nic neděje, no a příběh taky asi nepřekvapí. Za mě ale slušný, kdyby takovej film vyšel jednou za kvartál, nebudu se zlobit. ()

ReMusiCZ

Taková předvídatelná, nemastná, neslaná napodobenina Fast & Furious a NfS. Ani ty dvě buchty příběh nevylepšují. V American Pie by jim role slušela víc. Tady klidně místo nich mohly být dvě Fiony. Jen ty káry samotný stály za obdiv... ()

MisaP3

Trochu pokus o nové Rychle a zběsile, ale bez rychlosti i zběsilosti. Nápad dobrý, ale herecké výkony i celý příběh trochu pokulhává. Auta skvělá, škoda, že tam nefigurují trochu víc. Na druhé shlédnutí to nevidím. ()

710.cz

Extrémní blbost! Kamera, triky a postprodukce jedna hvězda. Zbytek (námět, scénář, režie, herecké výkony...) totální dno. ()

Sloby

Tento film mi pořád vyskakoval na Netflixu,celkem dlouho jsem se mu bránil, ale nakonec jsem si ho pustil především kvůli Aně De Armas. Bohužel musím souhlasit s názorem většiny - film je absolutní slátanina, scénář děravý, postavy nesympatické, akce mi přišla (pod)průměrná a ústřední dvojice zlodějů mi lezla na nervy od první minuty. Eastwoodovi a jeho rádoby cool pohledům a výrazům jsem rozhodně na chuť nepřišel a Thorpa musel obsadit někdo po lobotomii,jinak si nedokážu vysvětlit co ten člověk vůbec dělá před kamerou. Půl hvězdy za pár hezkých aut a půl hvězdy za příjemné prostředí jižní Francie. ()

pantokrator odpad!

Vzpomeňte si na tuhle kokotinu, až jednou vylezete před barák a zjistíte, že vám někdo šlohnul auto. Hned si uvědomíte, že ti zloději nejsou žádní morgošové na pervitinu, ale chytří a sympatičtí lidé, znalci a machři ve svém oboru, milující své krásné a prohnané zlodějské dívky. ()

Milonak

Kdyby to bylo aspoň průměrné béčko, ale i do toho má tento "film" daleko. To je zajímavé, jak dokáže být údajně akční film plný krásných aut, naleštěných děvčat, naleštěných chlapců a naleštěných nesympatických geniálních miliardářů nudný a nezáživný bez špetky chuti.... Absolutně bezpohlavní a "neochucená" záležitost. ()