poster

Extrémní rychlost

 • Francie

  Overdrive

 • Slovensko

  Na plný plyn

 • Velká Británie

  Overdrive

Akční / Thriller

Francie / Belgie / USA, 2017, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  ***

  Dva bratři se díky krádeži auta dostávají do problému a mají nůž na krku, aby do týdne obrali mafiána o luxusní káry.Tak ve všech aspektech o dva levly horší, pokud bych měl srovnávat s Rychle a Zběsile. Praktiky je to vykrádačka uplně všeho, co jsme viděli ve slavné sérii. Krom hlavních postav bratrů jsou všichni otravní a zbyteční. Akční scény kolem aut příliš nenadchnou a před digitálními efekty radím zavírat oči, nicméně se pořád něco děje a film rychle utíka. Závěr je docela povedený a zvraty ke konci fungují slušně. Srovnal bych to tak s Need for Speed......5/10(20.6.2017)

 • Wacoslav1
  *

  Extrémní blbost. Akční scény úplně nejhorší nebyli, ale všechno okolo je téměř absolutní odpad. Scénář je příšernost největšího kalibru a poté co zhruba po pátým dějovým zvratu rozjebe i to málo co do té doby dávalo smysl, tak mě to přestalo definitivně zajímat. Takže teď už asi vím, proč jsem se tomu tak dlouho vyhýbal a vlastně jsem si tím opravdu nemusel kazit dnešní odpoledne...20%(29.10.2017)

 • Likan7
  *

  Antonio Negret má rád Loupež po italsku, jenže bohužel pro nás nemá takový šmrnc, aby dokázal udělat další oddechový heist film. Místo toho tu máme totálně nudný a nezajímavý scénář, který se křečovitě snaží o nějaké twisty a překvapivé zvraty, a ve finále je Vám to celé totálně jedno. Pak přijde finální střet na molu a Vy se budete smát jak hloupý to film zase sledujete. Jediná * tu je za přenádhernou Anu de Armas, kterou jsem si zamiloval v novým Blade Runner (tam ale předvádí i solidní herectví, tady se jen hezky tváří). Ruce raději dejte od Extrémní rychlosti pryč a pusťte si třeba Rychle a zběsile, který je logičtější než tohle...(14.10.2017)

 • Yoshimitsu
  **

  Když máte lásku ke krásným luxusním automobilům navíc když se, zde vyskytují staré legendy jako je: (Shelby Cobra 1964, Mustang 67, BMW 327) a podobné vzácné kousky, tak si to prostě chcete pustit a podívat se na ně. Samozřejmě je to vykrádačka 60 sekund a z části Fast and Furious, dějová linka bez duše milión předvídatelných zvratů a ta jejich vyvedená partička, uff. Už jsem rád, že trajekt je naložený a grázl okradený. Dávám 35%(6.12.2017)

 • luka4615
  *

  Nepovedená parodie na parodii. Přesně takto trefně by se dal shrnout snímek Overdrive, na kterém je z každého záběru cítit velmi silná inspirace brakovou telenovelou pro nedomrlé pubescenty "Fast and The Furious". Sice se na to chvílemi dobře kouká, což platí zejména u záběrů na překrásná auta s ještě krásnějšími ženami, nicméně ani toto "laciné" pozlátko nedokáže zakrýt fakt, že scénář, dialogy a CGi byly ušity velmi "horkou jehlou". Nic z výše zmíněných totiž pořádně nefunguje, přičemž při jednom velmi špatném CGI (zkáza Porsche), máte pocit, že sledujete extrémně podprůměrný díl "Knight Ridera". Opravdu se Scottu Eastwoodovi divím, že kývl na účast v něčem takovém.(11.10.2017)

 • - V rokoch 1962 - 1964 sa vyrobilo iba 36 kusov Ferrari 250 GTO. V roku 2014 sa jeden z týchto automobilov predal za 38 miliónov dolárov, v roku 2016 požadoval majiteľ za jeden takýto kus dokonca 57 miliónov dolárov. Vozidlo, ktoré sa objavuje vo filme je replika postavená na základe Ferrari 250 GTE. Pre potreby filmárov ju zapožičal francúzsky zberateľ. (m.a.t.o.)

 • - Andrew (Scott Eastwood) řídí ve filmu BMW řady 6 Gran Coupé. Garrett (Freddie Thorp) má na začátku BMW M3, při akci na letišti pak jezdí BMW řady 4 Convertible. Morier (Simon Abkarian) má Maserati Quattroporte, jeho bratranec Porsche 911. (FIAT 500)

 • - Na Bugatti Type 57 S sú použité rovnaké evidenčné čísla, aké mal na svojom Mustangu aj detektív Bullit (Steve McQueen) vo filme Bullittov prípad z roku 1968. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace