Reklama

Reklama

Extrémní rychlost

  • Francie Overdrive (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Film vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse. Zloději Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za touto zakázkou směřují na jih Francie. Ale Jacomo Morier (Simon Abkarian), místní zločinecký boss a majitel Bugatti, je chytí a nebere to vůbec na lehkou váhu. Výměnou za své životy budou muset oba bratři ukrást auto Morierovu úhlavnímu nepříteli Maxi Klempovi (Fabian Wolfrom) – a to nejen nějaké auto, Morier chce, aby Klempovi ukradli jeho nejcennější auto, Ferrari 250 GTO z roku 1962. (Vertical Ent.)

(více)

Videa (7)

Trailer 1

Recenze (98)

Eldrick 

všechny recenze uživatele

FAST AND FURIOUS meets NEED FOR SPEED a 60 (SE)KUND ve Francii. Dalo se to přežít díky štětkéznímu ksichtu Any de Ar(anál)mas. Horší už to bylo s koženym jelimanem, Scokotem Eastwoodem. Čím víc sraček jsem s tímhle profesionálním nehercem viděl, tím víc mě zaráží, jak mohl starej Clint zplodit takovou nesympatickou kreaturu bez talentu a ještě k tomu poměrně zakrslou vzhledem k tomu, že mladej Clint měl údajně v nejlepších letech až 193 cm. Co se týče genů, tak se teda fuckt moc nepofotrovatil, teda až na ty vrásky jako harmonika kolem očí, to je asi tak jediný. Jinak film jako zvuková kulisa v pozadí při facebookundování dobrý. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Typický "heist movie" se akorát v krkolomném plánu loupeže orientuje na historické legendární sporťáky. Čeká nás tedy mnoho automobilových honiček, s výjimkou té závěrečné v malebných serpentinách však takových televizních (a divoce sestříhaných). Rádoby cool mladický scénář se pak rozhodně nevymaňuje z vod jednoduchých francouzských akčních béček s vachrlatou logikou (rozuměj bez logiky), ale ani nenudí. Čistý výplachový střed. ()

Reklama

POMO 

všechny recenze uživatele

Záporáci OK, kľukaté serpentíny Côte D'Azur parádne a duo holčín prebíja už len tváričkami veškeré plavkové osadenstvo Baywatchu (filmy som videl za sebou, amen). Ale scenár, hoci sa snaží o zvraty v súkolí väčšieho množstva strán, s ktorými alebo proti ktorým môžme byť, je lacné, nefunkčné béčko. Hlavne v porovnaní napríklad s Italian Jobom, ktorý mal navyše výraznejšie osobnosti v hereckom obsadení. Mladý Eastwood a Freddie Thorp patria do rolí siedmeho a ôsmeho padlého vojaka v druhej akcie šiestych Transformers. ()

luka4615 

všechny recenze uživatele

Nepovedená parodie na parodii. Přesně takto trefně by se dal shrnout snímek Overdrive, na kterém je z každého záběru cítit velmi silná inspirace brakovou telenovelou pro nedomrlé pubescenty "Fast and The Furious". Sice se na to chvílemi dobře kouká, což platí zejména u záběrů na překrásná auta s ještě krásnějšími ženami, nicméně ani toto "laciné" pozlátko nedokáže zakrýt fakt, že scénář, dialogy a CGi byly ušity velmi "horkou jehlou". Nic z výše zmíněných totiž pořádně nefunguje, přičemž při jednom velmi špatném CGI (zkáza Porsche), máte pocit, že sledujete extrémně podprůměrný díl "Knight Ridera". Opravdu se Scottu Eastwoodovi divím, že kývl na účast v něčem takovém. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dejovo mi to trochu pripominalo 60 sekund s Cageom. Dvaja bratia su donuteny vykonat lupez pre mocneho bossa. Akcia je prevedena kvalitne. Väcsinou sa jedna o poctive kaskaderske kusky. K tomu je sice dynamicky ale prehladne natocena. Lenze mimo akcie film nema co ponuknut. Postavy su nezaujimave a nielenze bol mne ich osud ukradnuty, ale mal som pocit, ze aj im je to uplne u prdele. Herecke obsadenie to tiez nezachranani. Su tam sice dve sexy baby, ale ale ti dvaja borci su bez charizmy. To sa tyka aj mladeho Eastwooda, ktoreho jedinym nadanim je to, ze sa podoba na stareho Eastwooda. Zaporaci sa pre zmenu trapne predhanaju v namachrovanosti. Napriek jeden a pol hodinovej stopazi som mal na konci pocit, ze som dopozeral nekonecny trojhodinovy epos v ktorom sa kazdych 5 minut objavil necakany absurdny podraz. 4/10. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (7)

  • V rokoch 1962 - 1964 sa vyrobilo iba 36 kusov Ferrari 250 GTO. V roku 2014 sa jeden z týchto automobilov predal za 38 miliónov dolárov, v roku 2016 požadoval majiteľ za jeden takýto kus dokonca 57 miliónov dolárov. Vozidlo, ktoré sa objavuje vo filme je replika postavená na základe Ferrari 250 GTE. Pre potreby filmárov ju zapožičal francúzsky zberateľ. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama