V napínavém thrilleru Hra peněz, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se herecké hvězdy George Clooney a Julia Roberts objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty, kteří se ocitají ve velice výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek (Jack O'Connell). V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace, ukrývající se na pozadí současných frenetických a vysoce technizovaných globálních obchodních trhů. (Falcon)

Milsa

Očakával som mierne odlišný koniec, ale to by nebol americký film, ak by to skončilo inak. Ale čo už. Stálo to za pozretie. ()

Tempter

Je velmi interesantní, že paní režisérka umí ve svých 54 letech být tak cool a umí používat všechny ty moderní postupy a přístupy, skoro jako dnešní mladí. Působí to mile komicky, což asi nebylo úplně chtěné, ale na druhé straně to patří mezi nejvýraznější pozitiva tohoto filmečku. Holt někomu se ten přestup za kameru daří více, někomu méně. V tomto případě je škoda větší o to, že ač docela nesympatická, leč dobrá herečka, se mění v podprůměrnou režisérku. ()

janvanicek

Zajímavý film se strhujícím příběhem, kde se vám představí v hlavních rolích například George Clooney a Julia Roberts. Doporučuji. ()

princeznaaur

Me to zaujalo tim,ze slusny,ale zoufaly,mozna by se dalo rict i jednoduchy muz investoval vsechny zdedene prachy do jedne investice,kterou mu poradili v telce,mno byla to spatna investice a akcie ztratily veskerou hodnotu,proto nakracel do ziveho vysilani s tim,ze chce vysvetleni,kdyz to mela byt tutovka. Vsichni byli nejprve zaskoceni,ale Julia v roli reziserky poradu,kdyz zjistila,ze se sledovanost zvysila,vysilala dal a hledala i vinika,no nevim jak by to dopadlo ve skutécnosti, ale na konci rekli tu spravnou pointu,nikdo by nepatral, do ceho byly jeho penize investovany, pokud by prinesly zisk. ()

andreas_tool

Na začátku to vypadá, že tohle už jsme viděli a že to bude nuda. Ale ono to tak vůbec není!! Skvělý drive, režie, kamera i herecké výkony. Na ČSFD naprosto podceněné. Takže 5* ()