Nastala chyba při přehrávání videa.
 • divak84
  *

  1* za tancujícího Clooneyho který snad podobnou postavu nikdy nehrál... Jodie byl průměrná herečka a jako režisérka je uplně nahovno.. opět komunita čsfd se svým vkusem tento nic noveho nenabízející film posunula do červené zony na zakladě ničeho.. plot příběhu naprost pruhledný a od začatku bylo jasne jak to skončí, včetně spřátelení obou protagonistů proti zlemu finančímu sektoru , ktery zde zosobnuje D.West. tradičně otravna Julia, Jack O Connel v pohodě. ale jeho postava bohužel strašně plytká. co 5 6 minut dělal to same a sice "shut the fuck uuuuup!" a zbran šla ke ksichtu clooneyho nebo někam jinam.. o ničem thriller ktery pozornost určitě nepřitahuje.nějaky pokus o satiru / kritiku finančního setkoru se vubec nedostavil...nuda(12.8.2016)

 • Aljak
  ***

  Námet určite zaujímavý, no čo sa dejovej línie týka, tak tie prvé dve tretiny filmy odohrávajúce sa v televíznom štúdiu sa postupne ocitali na hrane priemernosti. Záverečná tretina filmu, kde Lee a Kyle už v podstate spolupracovali, bola výborná a pútavá. Veľmi sa mi páčilo ako sa u Leeho po počiatočnej averzii postupne prebúdzala empatia a snažil sa Kyla podporiť, aj keď už pochopil, že ide len o psychologickú hru. George Clooney a Jack O'Connell, obaja super výkony! Len škoda, že tie prvé dve tretiny filmu pôsobili dosť jednotvárne, mohol to byť oveľa kvalitnejší thriller.(21.6.2017)

 • Minimie
  ****

  Film, který se na první pohled tváří celkem nezajímavě, s tématem, které se v poslední době dost omílá. Pokud tomu ale dáte šanci, možná budete stejně jako já příjemně překvapeni. Jedná se totiž o velmi slušné drama, které se ale zároveň nebere příliš vážně a nečekaně i pobaví. Když jdete navíc do kina v pátek večer unavení po náročném týdnu a film vás ani trochu neuspává, je to určitě dobré znamení :-) Film není složitý na pochopení a sleduje se jedním dechem.(29.5.2016)

 • Pepinec
  ****

  Kdybych byla kravata, chtěla bych, aby mě nosil George Clooney. A kdybych bylo zrcadlo, nastavilo bych se Julii Roberts, abych jí připomnělo, že to ona byla kdysi pretty woman. Hra peněz je všude kolem nás a hraje se nonstop, takže žádné překvápko, že se dostala i na plátno. Na film jsem si vzpomněl teď nedávno během předzápasového studia Buly, při nekonečně bolestivém rozboru Záruby s Hostákem. Kéž by i na Kavčí hory někdy vyběhl nasranej finančník...(24.3.2017)

 • Tuax
  *****

  Jodie Foster si tedy vybrala téma pro svůj další režírovaný film. Vzheldem k tomu, že jsem si o filmu nic nepřečetl, tak jsem byl docela překvapený v co se to rozjelo. Podle názvu jsem čekal něco jiného, nezáživné drama z finančního prostředí. Ovšem film se vydal jinou cestou a ty peníze jsou jen zápletkou pro následný děj, který jde zcela mimo tuhle sféru. Je v tom zajímavá herecká sestava, takže za mě velká spokojenost. Protože film mi hodně sedl a od zvratu v úvodu už jsem to jen hltal a bavil se tím, jak si s daným tématem a jednotlivými situacemi jak se vyvíjely, poradili. Netvrdím, že je to nějak geniální, novátorské atd. ale prostě je to natočeno takovým stylem, který mi sedl a tak nemám nejmenší důvod dát menší známku než maximální. V postavě Leea je dost prvků, které nepůsobí zrovna věrohodně. Možná se dá říci, že George Clooneyeho postava je nejslabším článkem celého filmu, ale v tomto případě mi to nevadí. Policisté zde byli vystaveni do hodně pasivní role pozorovatelů a v podstatě jen jako potřebné téměř statické kulisy k danému tématu.(23.9.2016)

 • - Lee Gates (George Clooney) nosí zlaté hodinky Omega Speedmaster. (Liqid)

 • - Patty Fenn (Julia Roberts) se původně jmenovala Nancy. (filmsim)

 • - Scénář k filmu figuroval v roce 2014 na černé listině nejpovedenějších nezrealizovaných scénářů. (filmsim)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace