Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lukoboss
  ***

  Celkem aktuální tématika zejména pro USA, vtipně zvolený prostředí ulítlé TV show, kde se mluví o obřích investicích, jako by to byly rohlíky, a do toho G. Clooney a J. Roberts v hlavních rolích. Tak to zní přece dobře, ne?! Zní, ale to zpracování už takový není bohužel. První hodina je dobrá, napínavá, herci výborně mění svoje emoce, tam to byl takovej správně minimalistickej thriller v jedné místnosti. Jakmile se ale vyjde (a toto vůbec nechápu!) ze studia, začne to být taková ta blbá filmová Amerika plná patosu a dalších kravin. Navíc je tam dost poznat, že to točila J. Foster jako žena, protože chlapi jsou tady vyobrazení jako neomalení a jednoduší násilníci (J. O'Connel, kterej místama připomíná výrazem Toma Hardyho), namyšlení, egoističtí a slavní rádoby chytráci (G. Clooney) a v neposlední řadě vychcaný svině (D. West), zatímco ženy zde totálně diktujou, jsou dominantní, rozhodný, rozumný a jasně dávají chlapů najevo, že takhle by to teda nešlo. Propadák to rozhodně není, ale určitě to mohlo být lepší, zejména nebýt té poslední půl hodiny.(19.8.2016)

 • 3DD!3
  **

  Přišlo mi, že něco takového jsem už viděl jinde a zpracované lépe. Nápad fajn, pomohl by promyšlenější scénář a finále postrádá výraznější emocionální vyvrcholení. Únosce je nesympatický a O'Connell nemá dost charizmatu, aby vyžehlil plochost celé postavy a jeho nedotažených úmyslů. Clooney není dobře obsazený, i když hraje solidně, dovedl bych si v jeho botách představit třeba Downeyho. Dominic West si přišel jenom pro výplatu a to zamrzí. Fosterová nedokáže pracovat s dramatem a několikrát si shodí výborně nastřelenou podzápletku, která mohla strhnout. Líbilo se mi celkové ponaučení, realistické vyústění klišé situací, i solidně podchycená korporátní struktura, ale potenciál tu byl mnohem větší.(20.8.2016)

 • BoXBe
  *

  Stokrát raději Margin Call nebo The Big Short než tenhle nemocný film. Poprvé jsem si všiml, že mě irituje scénografie, barvy toho studia a grafika, vůbec celé to studio, rozčiluje Clooney vyloženě pseudoherectvím s divnými tanečky, rozčiluje mě hlavní postava tím uštvaným výrazem, ze které vyleze, že je bez plánu a je tam z blbosti a jestli toto měl být film, který poukáže na nějaké vadnosti finančního systému, tak to jsou napínavější články na Wikipedii na tohle téma než povrchnost celé zápletky. Hele, vyplakal jsem se dost. Naštěstí to bylo naprosto adekvátní mentálnímu rozložení v dané chvíli, takže nezanechalo snad žádné následky...:-)(6.11.2016)

 • divak84
  *

  1* za tancujícího Clooneyho který snad podobnou postavu nikdy nehrál... Jodie byl průměrná herečka a jako režisérka je uplně nahovno.. opět komunita čsfd se svým vkusem tento nic noveho nenabízející film posunula do červené zony na zakladě ničeho.. plot příběhu naprost pruhledný a od začatku bylo jasne jak to skončí, včetně spřátelení obou protagonistů proti zlemu finančímu sektoru , ktery zde zosobnuje D.West. tradičně otravna Julia, Jack O Connel v pohodě. ale jeho postava bohužel strašně plytká. co 5 6 minut dělal to same a sice "shut the fuck uuuuup!" a zbran šla ke ksichtu clooneyho nebo někam jinam.. o ničem thriller ktery pozornost určitě nepřitahuje.nějaky pokus o satiru / kritiku finančního setkoru se vubec nedostavil...nuda(12.8.2016)

 • POMO
  ***

  Thriller s dobrým myšlienkovým úmyslom, ale slabým dramatickým drajvom. Emocionálny záver pôsobivý, ale všetko pred ním nie je ani tak strhujúce a dynamické ako v Howardovom Výkupnom, ani tak superchytro vykoumané ako v Leeho Spojencovi. A je to iba tak zabudnuteľné ako Gavrasove Mesto šialencov. Prekvapuje ma, že to ambicióznemu Clooneymu stálo za produkovanie. Možno spoliehal na silnejšie osobné angažmá (a talent) pani režisérky.(9.8.2016)

 • - Ve 32. a 66. minutě můžeme zahlédnout akční hru "Just Cause 3". (Dusty)

 • - Juliu Roberts navrhol na hlavnú ženskú postavu sám George Clooney. (MikaelSVK)

 • - Scénář k filmu figuroval v roce 2014 na černé listině nejpovedenějších nezrealizovaných scénářů. (filmsim)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace