Reklama

Reklama

Star Wars: Poslední z Jediů

  • Česko Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. (Falcon)

Diskuze

onomatozie

onomatozie (hodnocení, recenze)

 komentár používateľa Avathar

prečítal som si tie najnovšie komentáre a tento ma zaujal. Konkrétne tieto myšlienky: "Prvých šesť dielov STAR WARS malo rôznorodú kvalitu, ale všetky mali niečo spoločné: sympatické postavy, charizmatických záporákov, skvelú technickú kvalitu, funkčný príbeh a emócie" a ešte aj toto: "Stará a prequelová trilógia mali naozaj osudový príbeh, divák vedel, že sa hrá o všetko." 

na příspěvěk reagoval Eodeon

 (hodnocení, recenze)

Šimpy

Njn.Plebs si hojí bebí z jejich vlastní neschopnosti natočit něco lepšího.Tak si aspoň ten komentář dají k dílu o jakém nemají ani páru znalostí.Jako kdyby fotbalista chtěl poučovat lyžaře.

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

To taky nechápu, Klony útočí jsou horší. A z těch nových komentářů za poslední 2 dny je mi smutno. :-D

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

to je  taková moje první asociace. je to příklad toho, co si představím, když někdo od sci-fi filmu žádá něco "temného". představím si vyhřezlé vnitřnosti a na konci kupu zohavených mrtvol. a k vesmírné pohádce, jakou jsou Star Wars, mi to tedy vůbec nesedí. slýchám to často, ty žádosti, aby byly Star Wars co nejvíc temné no... a připadá mi to takové trochu pubertální. tedy většinou. od tebe to zní, jako kdybys věděl, co tím myslíš. Incal je zajímavý příklad, ale osobně mi třeba nepřipadalo, že by se temnota přítomná v ději nápadně přenášela i na atmosféru celého komiksu. ne že bych chtěl otevírat off topic na tohle téma.

na příspěvěk reagoval erased

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

v čempak lžu, tvá maličkosti? v tom, žes tu zatím sprostě nadával každému, kdo se s tebou pustil do diskuze? že sis přisuzoval kompetence hodnotit technické aspekty scenáře, přestože jsi filmově vzato totální negramot?

 

anketu si uděláme... je tu někdo (krom dotčené potrefené husy), kdo potřebuje tyto skutečnosti doložit pomocí screenů, nebo je tady jeho maličkost jediný, kdo má pocit, že mu křivdím?

 (hodnocení, recenze)

Já to po třetím vidění i s TFA hodnotím skoro stejně tak dobře jako původní trilogii.Což mě docela sere protože do TOpky se vleze strašně málo filmů. :D Jo a opravdu nechápu jak můžou mít Klony Utočí 80% a toto 75% . :D 

na příspěvěk reagoval Šimpy

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Eodeon

šašku zdejší, je radost tě sledovat, jak tě moje maličkost nutí neustále lhát, vytvářet si polopravdy a ne moc povedené fabulace, moc dobře se bavím, pokračuj se sebeztrapňováním šašku zdejší :)

na příspěvěk reagoval Eodeon

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Eodeon

Horizont udalostí je extrémny príklad, poetiku a lá Jodorowského INCAL a spol. komiksy, to by som si predstaviť vedel.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

mm13

prostor a šance je podle mě kdykoliv a kdekoliv, když na tom nepracuje Disney. od toho bych si moc neuměl představit SW film temný kupříkladu jak Horizont událostí.

na příspěvěk reagoval mm13

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Eodeon

To mne osobne by najviac ulahodil (vydarený) výlet do Sith vs. Jedi histórie. Tam je priestor a šanca točiť stále Star Wars a pritom úplne iné Star Wars. Drsnejšie, dospelejšie, "vážnejšie".

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

mm13

to je mi jasné. já popisoval spíš mojí osobní preferenci, ale určitě se mi nezhroutí svět, když to bude nakonec jakkoliv jinak. když jsem přežil i TFA, tak ustojím cokoliv :)

na příspěvěk reagoval mm13

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Eodeon

So spin-offmi si ale nevystačia. Obávam sa, že ti neostáva iné, než to vziať ako fakt a zmieriť sa s tým.

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

mm13

a pohnojit ještě mé oblíbené období Staré republiky? kdeže! spíš bych navrhoval se chvíli přidržovat jen těch spin-offů. tam tvůrci nejsou tolik svázáni a diváci na druhé straně vůči nim nejsou tak předpojatí. klidně bych si vystačil jen s filmy třeba o Macei Winduovi, Bobu Fettovi atd. docela by mě i bavilo něco na způsob Rogue One, ale zaměřené přímo na stíhací piloty, popřípadě třeba i film vyprávěný z perspektivy Impéria.

na příspěvěk reagoval mm13

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

sám si odpovídáš tou svou "neschopností argumentovat". ono ani nemusíš předstírat, jaký prý že jsi to velký a učený filmový kritik, aby z tebe byl už na dálku cítit ten arogantní puch. úplně stačí, že si pleteš jízlivou poznámku o Yodovi s argumentací. tady se jen vzácně vyskytne diskuze na takové úrovni, aby si to zasluhovalo reagovat seriózní argumentací. tím spíš si takovou reakci nezasluhuješ ty. neztrapňuj se a nepleť si každý plivanec mířící tvým směrem se snahou vést argumentaci.

na příspěvěk reagoval anomandaris

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Eodeon

Tak to se shodneme, sice nevím z čeho jsi určil, že chci s tebou vést debatu, moje reakce na tebe byla pouze škodolibá, protože mně udělala radost tvá neschopnost argumentovat. Takže ano, shodneme se, taky tě mám za šaška.

na příspěvěk reagoval Eodeon

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Eodeon

Pre Disney to znamená jedno: Prežiť sólo Hana Sola, čo najveľkolepejšie ukončiť tretiu trilógiu... a potom utekať preč od ságy Skywalkerovcov do čo najvzdialenejšej minulosti a najodľahlejších kútov preďalekej galaxie. Skrátka si vybudovať vlastný vesmír.

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

onomatozie

pročetl jsem si poslední komentáře, abych získal nějakou představu, co těm lidem vadí, a asi by se to dalo celé zjednodušit tak, že problém je bohužel v takovém tom typickém "slušnočešství". ve většině komentářů jsou hlavními body přání smrti všem ženám, "negrům" a asiatkám a litanie, že Luke je málo badass sith-killer, že Kylo Ren není dostatečně věrnou kopií Vadera a že humorné scény, kterých je v marvelovkách pětinásobek, tu najednou překáží. a to jsem myslel, že tenhle extrémismus se u lidí projevuje jen nárazově v období voleb. to jsme to teda dopracovali daleko :)

na příspěvěk reagoval mm13, Yoshitsune

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

pokud jde o tebe, moje pozornost se nikdy nesoustředila na nic jiného, než na tvůj nedostatek charakteru. snad sis nemyslel, že po tom všem, jak jsi tu sprostě nadával snad všem mým zdejším přátelům, tě poctím seriózní diskuzí na tebou zvolené téma? ne, vážně? už jednou jsem tě přeci upozornil na celkem zjevnou skutečnost, že práva na uctivé jednání jsi pozbyl, a pokud jde o mně, sloužíš mi už jen jako šašek, jehož veselé eskapády s 'odbornou analýzou filmového scénáře' si budu pro pobavení rád opakovat pokaždé, když mi to svým zjevem připomeneš.

na příspěvěk reagoval anomandaris

onomatozie

onomatozie (hodnocení, recenze)

Eodeon

sobotu ráno bolo cca 15 280 hodnotení čiže za víkend nejakých 400 hodnotení a 1% dole. To som nečakal po 400 hodnoteniach 

na příspěvěk reagoval Eodeon

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Eodeon

Ne moc povedený pokus odvrátit pozornost někam jinak. Navíc značně vylhaný a vyfabulovaný jak je v tvém zvyku. 3/10.

 

Jinak tu máme 75%.

na příspěvěk reagoval Eodeon

Šimpy

Šimpy (hodnocení, recenze)

Eodeon

Je pravda, že to jsem nestudoval, to by bylo skutečně průkazné, já chtěl jen negovat ta očekávání, že to hned půjde dolů. :-)

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

Šimpy

a všímá si někdo, o kolik za ten den stoupl počet hodnocení?

 

ne že by mi jakkoliv záleželo na tom, kolik to má procent, ale zvědavý jsem.

na příspěvěk reagoval Šimpy, onomatozie

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

anomandaris

říkáš ty, kterýžto jsi tak hořce zaplakal nad svou nezdařilou snahou prezentovat se coby znalec řemesla scenáristiky? hm, prázdná slupka. to je docela hezká metafora. dobrý důvod myslet si, že jí z vlastní hlavy mít nejspíš nebudeš :)

na příspěvěk reagoval anomandaris

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Eodeon

čím více toho zde píšeš, tím jsem si jistější, že tvoje zdejší jazyková exhibice je jen prázdna slupka. Tvoje "Argumentace" Yodou pak byla radost číst. Jen jsem si v tichosti říkal: "Já to věděl."

na příspěvěk reagoval Eodeon

anomandaris

anomandaris (hodnocení, recenze)

Eodeon

Právě naopak! Tenhle dav, jak je pěkně nazýváš, budou mnohem objektivnější než fanboys, kteří jdou na jeden film xkrát. Ono je lepší nazvat lůzou, že jo? Ty jsi jeden velký argumentační faul :)

na příspěvěk reagoval Eodeon

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

no největší "fail" je ta zbytečná vzpoura a hledání někoho, koho jednak nepotřebují a za druhé jim uškodí než li pomůže, to sou "faily" které nelze omluvit 

Související novinky

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Vrátí se mladý Han Solo?

Vrátí se mladý Han Solo?

20.07.2020

Asi jste zaznamenali, že film Solo: Star Wars Story nebyl moc úspěšný. Půlroční mezera mezi Solem a fanoušky odsuzovaným Posledním z Jediů způsobila, že v létě na nový díl Star Wars prakticky nikdo… (více)

Reklama

Reklama