Reklama

Reklama

Star Wars: Poslední z Jediů

  • Česko Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti. (Falcon)

Diskuze

darthvader77

darthvader77 (hodnocení, recenze)

CvokCZ

Za mne by to bylo dobrý, žadné blbosti ani klišoidní předvídatelné věci, hotovo během cca 2-4 minut času ve filmu a popojedem a kdo ví, třeba to pak víc rozvede ta Rianova trilogie. 

na příspěvěk reagoval CvokCZ

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Eodeon

Dost podezřelí je, že DLC s koncem vyjde až po filmu, stejně tak Lukův kompas atd...  Je tam toho dost co do sebe až podezřele zapadá :)

na příspěvěk reagoval Merengues9, Eodeon

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

darthvader77

Myslím že někde prohlásili že minulost Rey odhalí, ale ruku do ohně bych za to nedal a hledat se mi to nechce :D Osobně věřím, že Rey nebude mít tak důležitou a šokující minulost jak si někteří myslí a absurdním teoriím jako že je reinkarnace první bytosti světlé strany síly atd. se jen směju :D

Popravdě by mi jen taková krátká zmínka o její minulosti nevadila, jsi dcera toho a té, díky němu jsem našel tenhle chrám ale tvá matka zemřela když ho šla zachránit/pomstít, nikdo nevěděl kam tě ukryla protože zrádce bla bla bla .atd.... Boom, záhada vyřešena a je to :D

na příspěvěk reagoval darthvader77, Eodeon

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Eodeon

No to je sice pěkný, že v tomhle má pravdu, ale to nic nemění, že je to jen dement který kolikrát zasírá diskuzi. 

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

bigsaw má dobrý argument v té věci, že Lucasfilm by těžko vyspoileroval cokoliv zásadního krátce před premiérou filmu kdekoliv, ať už tedy na webu nebo ve videohře. spoilerům jsem se vyhýbal, takže netuším, co se tam v BF2 odhalilo, a věřím, že tam nějaké souvislosti budou, ale jistě ne tak těsné, aby se z toho dal jasně vydedukovat celkový obrázek.

na příspěvěk reagoval Merengues9, CvokCZ

darthvader77

darthvader77 (hodnocení, recenze)

CvokCZ

Mne tenhle citát trochu připomíná názor, který už jsem taky slyšel, že Poslední Jedi nám žádný odpovědi nedá, že odpovědi dostaneme až v závěru ságy a to jenom na některé. Ostatně si z toho dělali srandu v upřímném traileru, kdy se jeden z hlasů ptal: Jak můžeme věřit člověku, který dělal LOST, že nám vůbec na něco dá odpověď. :) A to v tý době ještě nevěděli, že JJ se vrátí k devítce. Teď mne ale napadlo, že Luke podle Battlefrontu zná Reyina otce, takže bychom se teoreticky mohli dočkat ekvivalentu téhle scény https://www.youtube.com/watch?v=pUaxXsqGeFI

na příspěvěk reagoval CvokCZ

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

darthvader77

Ono spoustu toho nakecají, například Daisy taky řekla "I think the amazing thing about [Episode VII] is that Finn and Rey don't come from anywhere, and they find a place. So to me, it's funny that people think it's so important because I don't really think it is."

Atd... :P čemu pak to nahrává :P

na příspěvěk reagoval darthvader77

darthvader77

darthvader77 (hodnocení, recenze)

Merengues9

Ačkoliv Kylo Rene osobně rád nemám, tak musím říct, že Adam Driver ho zahrál skvěle a v roli si nedovedu představit nikoho jiného. Jasný důkaz, že neexistují malé role, pouze malí herce :) 

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

V TFA nebylo řečeno nic. To bych si toho musel všimnout. Rey musí být dcera Luka jinak budu zklamaný. 

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

EA má hrozný přístup k hráčům, ale vytvořené hry špatné nejsou. 

 (hodnocení, recenze)

A vůbec EA dělá srackoidni hry pro děti . Ani se nedivím score na metacritic 0.8.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

No tak hlavně aby mělo smysl jít na ty filmy..Ať se že SW nestane četboherní nesmysl pro děti a sériové Rebels.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

To že ty nerespektuješ nic kromě filmů neznamená, že by to nemohlo být odhaleno v hře. Právě naopak - konečně by to byla odměna, že celé to univerzium je propojené a sledovat každou jeho část má smysl.

 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

V iluzi tu žiješ ty.Žádné odhalení tohoto top secret kalibru nebude odhaleno v nějaké blbé hře měsíc před premiérou.Naivní dítě.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

CvokCZ

CvokCZ (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Nejlepší je nereagovat a nepřiživovat ho :) včera jsem si ověřil že jeho smyslem existence na csfd je trolling. Nejsem tu ani měsíc a už jsem hledal funkci ignore :D

Související novinky

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

Dvojka Na nože nabírá Davea Bautistu

11.05.2021

Tak se zdá, že si dvojce herců ze Spectre Daniel Craig a Dave Bautista zopakují svoji spolupráci. Bautista se totiž čerstvě upsal pokračování detektivky Na nože Riana Johnsona od Netflixu. Režisér… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Vrátí se mladý Han Solo?

Vrátí se mladý Han Solo?

20.07.2020

Asi jste zaznamenali, že film Solo: Star Wars Story nebyl moc úspěšný. Půlroční mezera mezi Solem a fanoušky odsuzovaným Posledním z Jediů způsobila, že v létě na nový díl Star Wars prakticky nikdo… (více)

Reklama

Reklama