• D.Moore

První film nebyl žádný zázrak, ale dívat se na něj docela dalo, tenhle je o něco horší. Hlavně Paul Blart je za většího pitomce a už to není ten smolař, kterého nám minule mohlo být i líto. Je to vlastně podobný styl humoru jako Johnny English 1 a 3, jen s tím rozdílem, že Kevin James není takový komik, aby to dokázal zachránit. A nevrátila se Jayma Mays, škoda.(6.3.2019)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $70,958,439Tržby Celosvetovo $107,100,000Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ problém pokračovaní, ktoré čerpá z toho čo horko ťažko fungovalo v predošlom diely, zopár podarených frkov ale ako celok zas len zlátanina bez riadnej šťavy /40%/(31.7.2015)

• Toren

4/10. Jednička byla průměrná blbinka. Tohle už je horší. Pár fórů sice pobavilo, ale je to křečovitý až hanba.(9.1.2019)

Polda ze sámošky se vrací, tentokrát na vypůjčeném segwayi, a spolu s ním ti největší dementi, které mohou bezpečnostní agentury vyslat do boje proti organizovanému zločinu. Já se u toho pobavil přibližně stejně dobře jako u prvního dílu a tentokrát jsem jako bonus dostal i seznam věcí, které mladá dívka obvykle zapomíná, když opouští bezpečí domova - náhradní baterka do mobilu, svítilna, pepřový sprej, přívěsek s kapesním nožíkem a dětská ruční světlice. Zkrátka prevence nade vše a tak by si měl každý divák dobře rozmyslet, zda zvládne pohled na špekatého strážníka zcela postrádajícího pud sebezáchovy. Mně to tedy rozhodně problémy nedělalo.(28.8.2015)

Pokračování je o něco horší, přesto se nakonec rozjelo do slušných obrátek, takže to tak trochu vynahradilo nudnější začátek, ale vesměs je to totožné s jedničkou.(7.2.2016)

• SeBig

Tlustoch v nesnázích je ohranej jak starej kazeťák. Tady jsem se vubec nezasmál, leč kroutil hlavou nad trapností.(29.7.2016)

Celkem jsem si říkal na co dvojka jednička si oni neříkala no a po zhlédnutí to říkám slabé bez nápadu bez šmrncu zábavy.(8.9.2018)

• eraserhead666

Kam se poděl vtip jedničky? Ale jedno se tomuhle musí nechat, mám hroznou chuť si znovu pustit jedničku, abych zjistil, jestli i v ní byl Blart tak nesnesitelně nepříjemný debil.(23.12.2015)

• DEXTER099

Druhý díl Policajta ze sámošky pro mě nebyl tak vtipný jako první.Spíš naopak,vtip tomu často chyběl a když někde byl tak bylo cítit ,že byl dost křečovitý.Ano najdou se i místa kde se zasmějete,pokud se vám tedy alespoň trochu líbil první díl.Ten prvotní efekt z předchozí dílu,kde jste byli svědky nemotorného securiťáka jak chrání své obchodní centrum zde už,ale logicky chybí.No a jelikož to tvůrci ničím nevykompenzovali a nepřidali většinou dobré scény a dialogy ,tak se jedná o horší zážitek.Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy.(17.11.2015)

Jednička se mi celkem líbila a měla dost dobrých hlášek. Dvojka už je ale dost nudná a hlavně v závěru tak tupá a trapná, že zůstával rozum stát. Čistej průměr. 50%(17.2.2016)

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Stejně jako první díl, tak i tohle je taková zábavná jednohubka. Je to ideální film na jedno zhlédnutí, u kterého se celkem pobavíte. Kevin James je fajn herec do komedií a záporák v podobě Neale McDonoguha také potěšil. Zaujal mě mě také David Henrie známý z HIMYM.(14.2.2017)

Neal McDonough se dal propada hereckym dnem, kdyz hraje hlavniho zaporaka ve srackovy komedii o policajtovi z obchodaku. V hlavni roli opet Kevin James, bachor s talentem, kteremu tentokrat mnohem vic nez v prvnim dile sekunduje hnusna hispanska bachyne (Raini Rodriguez) v roli jeho super chytry dcery. Zapletka stejne debilni jako v prvnim dile, akorat zaporaci uz nejsou skakajici debilove na skateboardech / kolech, ale vycviceny zabijaci. Stejne je ale Paul Blart sroluje, takze zadny prekvapko se nekonalo. Vata kolem (ruzny dialogy, vedlejsi postavy vedlejsich postav) mi prisla slabsi nez v prvnim dile, ale ten sjezd sekuritaku z obchodaku byl celkem vtipnej. Byli to presne ty mentalove, co si clovek predstavuje v obchodacich - zevlak, radoby profik, strapatej dedek s mentalni manzelkou, bachyne atd.. na celym filmu byli ale zdaleka to nejvtipnejsi (pricemz vtipnejsi = netrapny). Slabsi nez prvni dil, cca 45%(17.6.2018)

• Lacike

Jednotku povazujem za roztomilu komedialnu variaciu Die Hard so sympatickym Kevinom Jamesom a minimom trapnych vtipov. Dvojka hned na uvod zahodi happyend z konca jednotky, co ma dost sklamalo, ale to nie je hlavny problem dvojky. Jej problemom je, ze uroven vtipov je ovela prizemnejsia az su neskutocne trapne. Uz trailer bol velkym varovanim, ze sa tentoraz nieco pokazilo, lebo som sa pri nom ani raz nezasmial, ale take trapne peklo som teda necakal. Dokonca aj môj oblubenec James je tu neskutocne otravny. U niektorych vtipov som absolutne nechapal, comu sa mam smiat a len neveriacky som krutil hlavou. V jednotke bolo aj par slusnych akcnych scen so solidnymi kaskaderskymi kuskami. V dvojke znova absolutne nic. Proste jedno velke prazdno. Pokles kvality medzi prvym a druhym Blartom je na podobnej urovni ako napriklad u skvelej jednotky Miss Congeniality a neznesitelnej dvojky. Fakt nechapem ako k tomu mohlo dôjst. 1/10 a odpad tomuto obrovskemu sklamaniu unikol len o chlp.(12.7.2015)

• TheDon

Nečekal jsem od toho vůbec nic. Ale......světe div se, ono je to místy i vtipný. To nic nemění na tom,že Paul fat cop je brutální trotl a bohužel se člověk směje spíš jemu, než tomu co řekne. Nevadí, i tak se na to dalo kouknout. 40%(6.8.2015)

• silentname

Ach jaj. Tak ako mám celkom rád prvý film Paula Blarta, tak druhý film je neskutočne debilne napísaný, veľmi zle zrežírovaný a má v sebe toľko momentiek, ktoré nechápem, že to celé pôsobí maximálne odfláknuté a nasilu. Love story je hrozná a nemá absolútne žiadnu pointu a logiku, potom sú tu vtipy, ktoré sú maximálne odhadnuteľné a stupídne. Najmä úvod. A Paul Blart je v tomto filme tak neskutočne nesympatický, že celá jeho charizma z prvého filmu je preč. Jeho dcéra je stále okey a ešte by som možno pochválil Mini Kiss, ale nič viac pozitívneho tu nenájdem. Film nemá scénku, o ktorej by som povedal, že pôsobila prirodzene a dobre. Je to len obrovský odpad. A to som si minulého roku myslel, že Pixels bolo strašné. Úprimne poviem, že tento film bol ešte horší. Hodnotenie: F(10.7.2016)

• Derek

je to asi moja uchylka, ale stale davam sancu filmom od kevina jamesa (a i jeho partaka sandlera) aby som bol nakoniec nastvany stratenym casom...(11.6.2017)

Když už Paul dostane svoji zaslouženou dovolenou a jede relaxovat do Vegas, tak ho zločin dostihne i tam. 60%(7.10.2016)

• bourec

Tak tohle bylo útrpčo.Neskutečně trapná píčovina s děsnym K.Jamesem,kterej je tady na pěst,a když se k tomu přidá i jeho dcera,kterou búhví kde vykopali,je vopravdu dost velkej problém tohle dokoukat.Spousta idiotskejch scén při kterejch sem se jen útrpně šklebil,nic jinýho dělat nešlo.42% je trága.20%.(21.11.2015)

Pako ten Kevin James. Myslím že je to o něco lepší než první díl. I když ho kopíruje. Pobavila mě scénka na konci filmu s koněm. 50%(30.10.2015)

v podstatě je to reciklace jedničky... akorát namísto zmrdů co jdou vašich kreditkách... jsou tu zmetci kteří jdou zase pro změnu po vzácných dílech které se jen tak mimoděk válí po chodbách jednoho prestižního hotelu. Kde se momentálně koná sraz strážců pořádků. Což by asi nebylo takové fiasko kdyby zde také netrávil dovolenou Paul ze svou rodinno. Katastrofa je tím pádem na spadnutí čímž se opět rozhýbá kolotoč vtipných i nevtipných gegů a nepravděpodobných situací za pravděpodobných okolností. :) Já teda nevim co tu všichni maj, ale mě se to líbilo.. No a co že se to hodně podobá Smrtonosné zbrani? Já se bavil. Pač jsem od toho dle hodnocení nic nečekal. O to víc jsem byl překvapenej. No a asi taky proto že jsem taky strážník a dokážu ze sví-my kolegy cítit. :D Proč film vidět? Páv to rád tvrdě, Robocop na dvou kolech, 96h v las Vegass. bitka nevyjmečných...(14.11.2015)

• carlos 2010

Mne bolo trápne a čo potom tým hercom. CSFD by malo upraviť žáner tohoto filmu na tragédia.(30.7.2015)

<< předchozí 1 2 3 4