Ve filmovém dobrodružství ze světa Ninjago se mladý Lloyd, známý také jako Zelený Nindža, společně se svými přáteli, tajnými bojovníky a držiteli titulu LEGO Master Builder, zapojí do bitvy o Ninjago City. Pod vedením vtipem sršícího a učitele kung fu Mistra Wu musí porazit zlého válečníka Garmadona, nejhoršího padoucha všech dob, který je shodou okolností také Lloydovým otcem. (Vertical Entertainment)

bonovox

Opäť slušná lego zábava ale horšie ako v predchádzajúcich filmoch. Je to ale dostatočne šialené aby Vás to nenudilo. Miestami to ale dosť recykluje Transformers. ()

esmoke

Dopadlo to vlastně celkem dobře, vzhledem k tomu, že film má tři režiséry a spoustu scenáristů. (2D titulky) Rozpočet: $ 70 miliónů, Tržby: $ 123,081 miliónů. ()

Kushina

Po prvních 15ti minutách jsem myslel, že s tím švihnu a dám odpad, sice se příběh pak rozjel ale nebýt to formou lega, tak bych si ho asi užil víc. Komedie to pro mě nebyla, takže hodnotím spíše Chana, který hrál ve filmu asi 5 minut :D 40% ()

Mangano

Pár momentů k zasmání to má, ale zbytek je přiměřeně infantilní cílové skupině (2-3 let věku). LEGO animaci si asi taky nikdy neoblíbím, je na mě až moc plastová a taková neútulná. Při sledování všech LEGO filmů mám pocit jako bych žvýkal víčko od PET lahve. ()

Hrr.nec

Fakt nejde vymyslet nějaký originálnější příběh než to co se řešilo v první sérii seriálu? Jako zábava to je, dal bych dvě hvězdy, můj synek však byl spokojený jak blecha, ale ten pocit recyklátu ve mě byl celou dobu filmu. Jen se ninjům dali místo draků různí roboti a celý se trošku vyšperkovalo a nahláškovalo a to je vše. Bohužel dětskému fandovi to stačí, ale nezaslouží si něco víc? ()

Petrsvetr80

Ano,oproti prvním 2 dílech kvalita spadla dolů,ale já jsem pořád spokojen, podívat se na to můžete, ale kdyby se mě někdo zeptal,na co se koukneš na tohle nebo na batmana,řekl bych batmana,takže když se na to kouknete tak vás to nenaštve ani neohromí 65%/.Lehké zklamání. ()

AdelleR

Ježíši, tohle byla blbina. Ale skvělá. Lego filmy mají svůj specifický humor, a když si na něj člověk zvykne, pobaví se u toho na maximum. Filmu se povedlo mě přimět nemyslet na nic jiného, jen jsem se chechtala nad tím, jak to postavy neuvěřitelnými způsoby kazí a jak parodují kdeco z jiných filmů, které se berou trochu (víc) vážněji. Jen mě mrzí, že těch postav bylo na tu dobu až moc a dost dlouho jsem se v nich ztrácela. ()

danatr

Myslela jsem, že nic horšího než Lego Příběh (v rámci žánru) už neuvidím. A ono jo. Prachbidny odbyty scénář, jako by si Lego nemohlo zaplatit trochu nápaditeho autora. Film se zřejmě snaží sdělit světu nějakou hlubokou myšlenku, ale jakou, to není nikomu jasné. ()

VikkyASH

Když jsem se dozvěděla, že bude film Ninjago, jako velký fanda seriálu jsem byla nadšená. Prvně mě rozladilo, že originální dabing mají na starosti jiní, ale alespon v české verzi zůstali stejní. Ale co jsem velmi těžce nesla přes srdce byl vzhled hlavních hrdinů, zejména pak Lloyda a Jaye... Z velkého nadšení se stalo zklamání. Nakonec jsem tomu dala šanci a zkouzkla to. Vzala jsem to jako film o mých oblíbencích, kde je hrají lego "herci". Takže nakonec jsem si film docela užila a pro film mi tolik nevadila změna včetně velké chaotické změny původního děje a vztahů. Byla to docela zábavná podívaná s vtipnými hlášky a nápady. Na první lego film to nemá ale s druhým mi to přijde srovnatelný. Za mě dobrý. Co ji ale neodpustím, že tyhle změny přenesli do seriálu :( ()

Keks

Když jsem byl mladší, miloval jsem Lego Ninjago - jak sety, tak seriál. Minulý rok jsem dokonce pár epizod viděl a stále to má své kvality. Ale tohle? To je něco jako nový začátek pro Ninjago a pro mě to byl konec. Změna designu postav, to jsem ještě bral, že to je jen pro film. Ale oni to změnili i v seriálu a to mě naštvalo. Jako už na to nekoukám ale Ninjago je moje dětství. Ale tohle, tohle fakt znovu vidět nemusím. Má to své dobré chvíle ale postavy už nejsou to co bývaly a už to není ono.Není to to co jsem od filmu z tohoto světa chtěl... 3 hvězdy ()

Rascal_

V televizi jsem hledal pro svou dceru nějakou pohádku, která by ji zaujala a zrovna vysílali Ninjago. Byť se nejedná o bůh ví jakou pecku, tak přesto má film co nabídnout. 1) Kdo jako dítě neměl rád Lego? 2) Humor o kterém si myslím, že je určen skoro pro každou věkovou skupinu. Tedy až na nějakou extrémní výjimku. 3) Vizuální stránka, jenž neurazí nikoho, snad. 4) Příběh. Záměrně ho uvádím jako poslední bod. Jednoduchý až kýčovitý, přesto stravitelný a neškodný. Ale položme si otázku, prioritně pro jakého diváka je určen? Zjistěte to také. ()

vimluk_CZ

30 % Ninjago ztrácí oproti předešlým Lego filmům na všech úrovních a vlastně z toho vylézá nesmyslný paskvil, bez příběhu a vlastně i to slovíčkaření mi tu nepřijde nějak extra dotažené. Rodinné hodnoty a mravní ponaučení jsou navíc přidané hodně na sílu a nějak ani nedávají smysl. Tohle se nepovedlo ()

Horrendous52

Lloyd. Není otravnější a méně oblíbené postavy z lega Ninjago (Ninjago (seriál) (2011)), kde mezi hlavní postavy patří čtyři ninjové, sensei Wu a Nya, sestra z jednoho zmiňovaných ninjů. Pak BUM! Na scénu přikráčí zelený ninja Lloyd. Upřímně si nepamatuju v kolika letech přišel v seriálu Lloyd na scénu, mohlo mu být tak deset max, a co si budeme, jeho příchod moc lidí neopěvovalo. Ano, netrvalo dlouho a vyrostl, charakter se mu pěkně změnil a vlastně na něm nebylo pak nic špatného, ale řekněme, že k němu mám jisté antipatie. Takže zjištění, že můj, tak milovaný serial již od dětství, má vlastní film, se dalo rovnat čistému daru z nebes. Ani na trailer jsem se nepodívala, stačila mi prostá informace o jeho existenci a skutečnost, že Lloyda z filmu mají lidi... překvapivě rádi. Vizuální stránka: famózní. Já PANEBOŽE miluju lego filmy a toto bylo nádherné. Prostory byly neuvěřitelně promakané, stopmotion (předpokládám, že stopmotion) animace plynulá, ale to nejdůležitější se skrývá v animaci mimiky. Bravurně zvládnuto. Doopravdy mě překvapilo jak dobře to vypadalo. Audio: Český dabing pecička (tady doporučuji spíš jej než originál). Výběr hudby a ost. zvládnuto též na výbornou (no... spíš chválitebně). Panebože, má to vůbec chybu? Ano, bohužel má *sigh*, ale k tomu se dostaneme hned. To, co mě překvapilo, bylo do jakého času, byl celý film zasazen. Lloyd chodil na střední, kde mu jeho milí spolužáci dávali celkem zabrat ohledně jeho otce lorde Garmadona, který je druhá hlavní postava, výjma Lloyda, a pak na scénu přijde... přijde Zain s tím  že vlastně všichni ninjové, tedy onen Zain, Jay, Kai a Cole (?) a Nya (velký zmatek, nejmenovala se Mia?), chodí na střední. Dobře, dobře. To, že je dali všichni do stejné věkové kategorie se dá docela pochopit, přestože mi to zpětně nepřijde nijak extra důležité, a kdyby mezi nimi byl zanechán onen věkový rozdíl, nic by se ve filmu nijak výhradně nezměnilo, ale od kdy je z Nyii vodní Ninja? Je pravda, že seriál jsem viděla pouze do nějaké šesté série, ale vůbec si neuvědomuji, že by bylo jen byť naznačeno, že se něco takového má stát. A u naší krásný partičky ninjů ještě zůstaneme. Po skoro celou dobu filmu jsou po boku Lloyda, přestože jsou naprosto nepodstatní a jejich charaktery z filmu by se daly shrnout do jedné věty jednoduché. Co se stalo proboha Zainovi. Onomu milému androidu, se srdcem tak velkým, že by se mu Dalajláma poklonil. Z oněch třech vět, co za celou dobu řekl, jsem o něm dozvěděla asi jednu věc: je to robot. Uuuhhh. Žádný charakte. Ne. Je to robot. Jay je uplakánek, Nya je zas přehnaně drsná a o Coleovi a Kaiovi není moc co říct. Z toho filmu. Mluvíme o tom filmu, ne seriálu, což je dost smutný, když po většinu filmu jsou na plátně taky. Vedlejší postavy nic moc, co zbytek? Lloyd... Lloyd má charakter. Moc pěkný, docela věrohodný a hlavně ne otravný, charakter. Během snímku jsem si ho velmi oblíbela, přestože taky udělala pár ptákovin. Jenže to není to nejlepší. Představují Vám Lorda Garmadona, mladšího bratra mistra Wu a otce zeleného ninji, který společně se svou partou, musí proto Garmadonovi zasahovat, aby zachránili Ninjago city od zkázy. Haha. Trochu klišé, ale funguje to. Protože on, náš hlavní záporák, je to co mě získalo. Vyhrádně ve scénách, kde byl on, bylo vidět, jak moc dobrou práci tvůrci v mimice udělali, protože bez ní, by to zdaleka nemělo tak dobrý výsledek. K tomu, co si budeme, Garmadon je neuvěřitelně charismatický chlapík, kterého si lze jen stěží neoblíbit. Zkrátka skvělá práce. A ano, toto je film o budování vztahu otce a syna. A ano, je to skvělé. Film je určen pro mladší diváky, a bohužel tady jsme se moc nedočkali humoru na podobné bázi jako v Batmanovi, avšak ani tady nebyl nijak zlý. Děj byl hodně svižný, aby se děti při sledování nenudily, ale scénách, na kterých záleželo, s naštěstí časem nešetřilo. Doporučuji. Chápu, že lidem, co neviděli seriál, to nic moc neřekne, ale i tak bych tomu dala šanci. Za mě krásných 80 %. Prostě bomba. () (méně) (více)

ondravzi

Není to sice podle toho seriálu Ninjago, ale pokud je teď vypustil, tak si nemohu stěžovat, příběh dává smysl, občas vtipné chvilky, zkrátka pro ty, kdo rád živly, ninžy, Lego a kočky. ()

LEGO našlo nový domov

LEGO našlo nový domov

21.12.2019

Přestože série LEGO filmů odstartovala pod hlavičkou studia Warner Bros., společnost LEGO Group nyní hledá nový domov, který se jí nejspíš už dokonce i podařilo vyjednat. Série animovaných filmů… (více)

Lego filmy berou kina útokem

Lego filmy berou kina útokem

08.08.2014

Studio Warner Bros. včera oznámilo data premiér pro devět nových comicsových filmů a dvě „filmové události" (spekuluje se o tom, že jde o první dva díly potterovských Fantastických zvířat). A pauzu… (více)