Soukromý detektiv Holland March (Ryan Gosling) a nájemný ranař Jackson Healy (Russell Crowe) spojují své síly a podílejí se na vyšetřování pohřešované dívky a zdánlivě nesouvisejícího úmrtí jedné pornohvězdy. (Freeman Ent.)

hufnagel

Obaja herci si robili peknú prču zo seba (Starsky&Hutch) ,skvelé nápady,ale miestami to bolo napriek tomu nepresvedčivé. ()

tchempi

Na rovinu - zápletka je totální kokotina. Ale co na tom, Gosling s Crowem jsou naprosto boží, metají jednu hlášku za druhou a provádějí vtipné šílenosti. P.S. Nevím, jestli to byl záměr autora, ale všechny ženské postavy, včetně těch dětských, jsou krávy zralé na facku. Možná nějaké misogynské poselství, co já vím. ()

Lykr

Až na mírný guláš v ději je snímek od Shane Blacka výborný. Hlášky byly "akorát", rány kam se podíváš a to skvělé duo Crowe a Gosling tomu dodávají skvělou šťávu. ()

axcris

Jeden a pol chlapa s pol dcérou. Možno, ak by som tento film videl pred takými chúťkami ako Everybody Wants Some alebo U.N.C.L.E., bral by som ho kladnejšie. Teda, ak by, keby, tak by to bez Goslingovho chlpatého podnosníku nebol ten istý film. Nice Guys sa raz húpal z absurdných vtipných situácií do nezáživných, nudných, nedomyslených. Raz to bol skoro nadpriemerný film, raz skoro sebaistý podpriemerný. Nesmiem ale poprieť chvíle náramného bavenia, kde sa Crowe hral s telom ustráchaného bezčuchového detektíva Goslinga. Za tie výkriky by sa nehanbil ani násťročný puberťák v umelecko-demonštratívnom filme za červeným závesom. ()

Tondonis

Škoda že trailer toho toľko prezradil...no narehotal som sa do sýtosti. Dvojica si sadla, príbeh bol celkom prekvapivý(hlavne rozuzlenie). Ale tie hlášky sú neskutočne. Black U mňa opäť zabodoval. ()

bykes

Gladiátor a mlčanlivý fešný hrdina sa stretávajú aby opäť konali dobro. Príbeh je také trošku klišé, akože kriminálka, ale nebudeme sa zbytočne pajediť, veď načo. Nejaká tá drámička, prostredia časov nedávno minulých, zopár (teda celkom dosť) vtípkov, namazaná mašina, radosť pozerať. Napriek občasnej vate film ide rezko, človek sa nenudí a nefrfle. Dobre chalani! ()

Brodequin

Za mě bohužel průměrný film. A hlavně, co mě nejvíc mrzelo, je výkon Ryana Goslinga, který, ač jinak dobrý herec, měl za úkol, dělat ze sebe blbce a to i za cenu přehánění. Někdy mu to vyšlo, ale někdy bylo úplně poznat, jak jeden podle scénáře a že tedy musí teď udělat jako ze sebe nemehlo...ale já mu to prostě vůbec nevěřil. Jinak celkem fajn. ()

paradoxman

Ryan Gosling je ještě lepší komediální než dramatický herec. Russell se zakulacuje čím dál víc, ale i tak zdatně sekunduje Goslingově one man show. I přes jednoduchou zápletku mě tak tihle dva borci udrželi u obrazovky bez přemýšlení o tom, kdy to skončí. Což je s ohledem na ty hrůzy, co jsem viděl za poslední dobu, opravdu pozoruhodný počin. ()

stanyko odpad!

V prvej hodine bol 1 dobry vtip, co je uboho malo. Dej nemal ani hlavu ani patu. Najhorsie boli prestrihy iduc v aute mestom LA (asi), ked zbadali reklamu, hotel a to ich kvazi posunulo v dejo.. Roztahane, nudne, nezaujimave, nelogicke a nedopozerane. Zbytocna sracka. ()

kolly13

Oblíbění herci v propadáku, jenž v roce 2016 je s podivem natočen a ještě produkován jako Blockbuster. Zápletka je pouhá snůška, ostatní herci mimo hlavní dvojku je opravdu komparzem a blbost z toho čouhá jak sláma z bot sedláka v obchodňáku. Nesmyslně vynaložené peníze, to mi běhalo hlavou po snad celý film. ()

DJMaroko

Výběr hudby k tomuto filmu se opravdu povedl ...film samotný až tak moc ne. Pár povedených vtípků tam bylo to jo, ale zcela jistě film není thriller ani mysteriózní. Russell nám trochu zestárnul a přibral a už to není ono, vlastně celý film táhne Ryan nebýt jeho chlastání není se na co dívat. ()

rigby

Začátek se mi líbil, sliboval nevšední zábavu. Bohužel pak se to rychle změnilo ve slušný chaos, ze které občas vystřelil nějaký velmi povedený vtípek. Ano, nebyla to jen tak obyčejná komedie, ale bohužel tak nějak prošla mimo mě. Možná že méně je někdy více. 2+ ()

veverysiak

Všetko v pohode, ale akurát na ľahký nadpriemer, je to ohromná škoda, lebo hlavná dvojka R+R by si to určite zaslúžila, chcelo to určite viac sa pohrať so scenárom, aby to ostatné mohlo parádne vyniknúť, takže 55%. ()

Desmi

Po skončení filmu Kiss Kiss Bang Bang jsem si pustil tenhle extra kousek. No možná jsem to měl udělat opačně, protože bych třeba tolik nechcípal nudou. Oni správní chlapi ve skrytu duše správní opravdu jsou, ale vtipný moc ne. Za celých pekelně dlouhých 116 minut je v podstatě jen jedna scéna, u které se řežete smíchy. To je zoufale málo na jakoukoliv komedii. ()

Čeká nás nových 48 hodin?

Čeká nás nových 48 hodin?

18.08.2021

Akční komedie to v současnosti nemají lehké. Jejich místo zastoupily komiksy, a filmů jako Správní chlapi režiséra Shanea Blacka se tak v současnosti točí méně a méně. Nyní to každopádně zkusí po… (více)

Další Predátor je na cestě

Další Predátor je na cestě

17.02.2016

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

29.01.2016

Kim Basinger se letos objeví v komedii Správní chlapi Shanea Blacka (Iron Man 3), pořádný comeback si ale dá až v únoru 2017. Zahraje si totiž Elenu Lincolnovou, obchodní partnerku a bývalou milenku… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)