The Late Late Show with James Corden (TV pořad)

Talk-show

USA, 2015, 45 min

Je vidieť, že James si ide nadrieť riť a myslím, že Ferguson sa nemusí obávať. Nahodil fajnový "posh" prízvuk, ktorý znie rovnako dobre ako škótsky Craig. Ale nechcem ich veľmi porovnávať. Corden priniesol opäť niečo nové, napríklad filmografia hercov v 6 minútach, alebo Gueeeess Google Gueeess Googleeee. Osobne mu veľmi fandím, lebo je to obrovský sympaťák a jeho smiech znie prirodzene. Plus je príjemné osvieženie mať moderátora Late projektu pod 40. Sorry not sorry- Fallon a Kimmel MY ASS!(11.5.2015)

Asi jediná talkshow, ktorú pravidelne sledujem. James Corden je neskutočný cvok, ktorý má zmysel pre humor mne najbližší. Scénky tu sú parádne a z nich vedie najviac asi Drop the Mic, tá je božská. Inak aj Carpool Karaoke je super nápad. Nechcem zrovnávať Cordena s Fergusonom, pretože obidvaja boli v podstate iný a James neskôr priniesol novší a sviežejší štýl. A je príjemné, že Late Late Show moderuje konečne niekto, kto má pod 40. :D(6.12.2017)

James Corden goes American. Full-on. --- Zpočátku poněkud rozpačitá a úvodem pilotu i zbytečně podbízivá, zároveň ale taky osvěžujícim způsobem nespoutaná (Mila Kunis se třeba v novym formátu diskuze vůbec nechytala) a výletem za provizorním nahrávacim studiem i velice "cordenovská"... taková je zhruba tahleta nová Late Late Show. Guess Google a Apptitude jsou docela prima nápady na to jak okořenit obligátní product placement.(10.4.2015)

Bohužel už to není tak vtipné jako s Craigem Fergussonem. James Corden na něj prostě nemá a není ani tak vtipný...(1.12.2015)

Pro mě bezkonkurenčně nejzábavnější late show, která v současnosti běží. James Corden je boží, pohotový, sympatický a kombinuje britský a americký humor. Od autorů pořadu skvělé nápady typu "Carpool Karaoke", hra o tetování živě ve studiu, zpívající přání... Samozřejmě teď záleží, jak mu to dlouho vydrží, po jaké době se začne opakovat a sklouzne do takové té rutiny, kde předem můžete tušit, jak bude rozhovor probíhat. Toho se teď naštěstí bát nemusíte a každý rozhovor je originální, baví mě i ty s neznámými lidmi, i ty s mými neoblíbenými celebritami.(8.12.2015)