The Late Late Show with James Corden (TV pořad)

Talk-show

USA, 2015, 45 min

Tim Mancinelli

Chuck Sklar

James Corden, Tom Hanks, Mila Kunis, Patricia Arquette, Chris Pine, Simon Cowell, Billy Crystal, Will Ferrell, Chelsea Handler, Kevin Hart, Allison Janney, Shia LaBeouf, Jay Leno, George Lopez, Chris Rock, Arnold Schwarzenegger, Meryl Streep, Jeff Goldblum, Olly Murs, Jeremy Piven, Emmy Rossum, Aubrey Plaza, Matthew Perry, Claire Danes, Thomas Lennon, David Beckham, Bob Odenkirk, Dave Grohl, Jordana Brewster, Rainn Wilson, Jessie Ware, Betty White, Christoph Waltz, Oscar Isaac, Courteney Cox, Freida Pinto, Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Justin Bieber, James Marsden, Kat Graham, Susan Sarandon, Connie Britton, Guy Pearce, Noel Gallagher, Pete Holmes, Hannah Simone, Jeffrey Dean Morgan, Halle Berry, Lisa Kudrow, Hailee Steinfeld, Anna Kendrick, George Ezra, Shiri Appleby, Iggy Azalea, Reggie Watts, Joel McHale, Gordon Ramsay, Kristen Stewart, Tig Notaro, Shawn Mendes, Emma Roberts, Gwendoline Christie, Kit Harington, Meghan Trainor, Gwen Stefani, Hannibal Buress, Jerrod Carmichael, Wes Robinson, Andrew Garfield, Lady Gaga, George Clooney, Julia Roberts, Bebe Rexha, Big Sean, Christina Applegate, Leon Bridges, Ryan Adams, Camila Cabello, Bea Miller, A$AP Rocky, DeAndre Jordan, Lauren Ellison, Alessia Cara, Chris Parnell, Sigrid, Ty Dolla $ign, Zara Larsson, Troye Sivan, Hayley Williams, Zac Farro, Taylor York, Kobe Bryant, Khalid, Beth Ditto, Charlie Puth, Jack Antonoff, CL, Nathan Barnatt, Jan Munroe, Ben Harper, Charlie Musselwhite, Clemens Rehbein, Aparna Nancherla, Stefflon Don, Tori Kelly, Samantha Ronson

Matthew Shaw

Pro mě bezkonkurenčně nejzábavnější late show, která v současnosti běží. James Corden je boží, pohotový, sympatický a kombinuje britský a americký humor. Od autorů pořadu skvělé nápady typu "Carpool Karaoke", hra o tetování živě ve studiu, zpívající přání... Samozřejmě teď záleží, jak mu to dlouho vydrží, po jaké době se začne opakovat a sklouzne do takové té rutiny, kde předem můžete tušit, jak bude rozhovor probíhat. Toho se teď naštěstí bát nemusíte a každý rozhovor je originální, baví mě i ty s neznámými lidmi, i ty s mými neoblíbenými celebritami.(8.12.2015)

James Corden goes American. Full-on. --- Zpočátku poněkud rozpačitá a úvodem pilotu i zbytečně podbízivá, zároveň ale taky osvěžujícim způsobem nespoutaná (Mila Kunis se třeba v novym formátu diskuze vůbec nechytala) a výletem za provizorním nahrávacim studiem i velice "cordenovská"... taková je zhruba tahleta nová Late Late Show. Guess Google a Apptitude jsou docela prima nápady na to jak okořenit obligátní product placement.(10.4.2015)

James Corden mě jako komik baví a díky jeho Late Late Show jsem se dostal k tomu, aby se podíval na Gavin & Stacey. Zvláštní jak ho jako osobnost úplně jinak berou lidi v Anglii a v USA. Mimochodem některá jeho videa jsou dokonalá a to hlavně díky jeho bezprostřednosti a nebojácnosti se ztrapnit.(4.10.2018)

Asi jediná talkshow, ktorú pravidelne sledujem. James Corden je neskutočný cvok, ktorý má zmysel pre humor mne najbližší. Scénky tu sú parádne a z nich vedie najviac asi Drop the Mic, tá je božská. Inak aj Carpool Karaoke je super nápad. Nechcem zrovnávať Cordena s Fergusonom, pretože obidvaja boli v podstate iný a James neskôr priniesol novší a sviežejší štýl. A je príjemné, že Late Late Show moderuje konečne niekto, kto má pod 40. :D(6.12.2017)

Bohužel už to není tak vtipné jako s Craigem Fergussonem. James Corden na něj prostě nemá a není ani tak vtipný...(1.12.2015)