James Corden goes American. Full-on. --- Zpočátku poněkud rozpačitá a úvodem pilotu i zbytečně podbízivá, zároveň ale taky osvěžujícim způsobem nespoutaná (Mila Kunis se třeba v novym formátu diskuze vůbec nechytala) a výletem za provizorním nahrávacim studiem i velice "cordenovská"... taková je zhruba tahleta nová Late Late Show. Guess Google a Apptitude jsou docela prima nápady na to jak okořenit obligátní product placement.(10.4.2015)

Bohužel už to není tak vtipné jako s Craigem Fergussonem. James Corden na něj prostě nemá a není ani tak vtipný...(1.12.2015)

Pro mě bezkonkurenčně nejzábavnější late show, která v současnosti běží. James Corden je boží, pohotový, sympatický a kombinuje britský a americký humor. Od autorů pořadu skvělé nápady typu "Carpool Karaoke", hra o tetování živě ve studiu, zpívající přání... Samozřejmě teď záleží, jak mu to dlouho vydrží, po jaké době se začne opakovat a sklouzne do takové té rutiny, kde předem můžete tušit, jak bude rozhovor probíhat. Toho se teď naštěstí bát nemusíte a každý rozhovor je originální, baví mě i ty s neznámými lidmi, i ty s mými neoblíbenými celebritami.(8.12.2015)

The Late Late Show with James Corden sice není v tomto odvětví žádným velkým překvapením, nicméně tato show má jedno velké plus a to konkrétně sekci Drop the Mic, která je prostě dokonalost sama!(23.7.2016)

Je vidieť, že James si ide nadrieť riť a myslím, že Ferguson sa nemusí obávať. Nahodil fajnový "posh" prízvuk, ktorý znie rovnako dobre ako škótsky Craig. Ale nechcem ich veľmi porovnávať. Corden priniesol opäť niečo nové, napríklad filmografia hercov v 6 minútach, alebo Gueeeess Google Gueeess Googleeee. Osobne mu veľmi fandím, lebo je to obrovský sympaťák a jeho smiech znie prirodzene. Plus je príjemné osvieženie mať moderátora Late projektu pod 40. Sorry not sorry- Fallon a Kimmel MY ASS!(11.5.2015)