Tvoje tvář má známý hlas

(pořad)
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko, 2016, 120 min

Kamera:

Martin Hes

Účinkují:

Ondřej Sokol (moderátor), Vladimír Polívka (moderátor), Jakub Kohák, Janek Ledecký, Jitka Čvančarová, Ivana Chýlková, Adam Mišík, Petr Vondráček (více)

Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity. (TV Nova)

EastWicka

(Hodnotím 2. řadu!) Jednou takhle v neděli jsem se zlinkovala už po 20. h. a při surfování po kanálech narazila na 2. díl 2. řady. A ohromně jsem se bavila! Trochu ten formát na pomezí drag show a postmoderní showbiz recyklace, ale hlavně účinkující: fousáč Kohák s liščí vílou Pazderkovou v porotě, to jsou moji miláčci (no a co si budem povídat, jejich komediální etudy mě dotáhly do finále i s 0% v krvi) - a pak božská rocková Marta Jandová a objev soutěže, rozkošný multitalent Jan Cina. ()

pools odpad!

Travesti show pro obyčejný lidi. Proč ne. Ale proboha, kde sebrali toho "moderátora"? To je opravdu peklo, které mě donutilo přehodnotit hodnocení z jedné hvězdičky na ODPAD! ()

ivishka odpad!

Slovenskou verzi jsem tedy ještě neviděla a nevím, jestli to po tomhle fiasku teda zvládnu psychicky. Neskutečně hrozná byla Ivana Chýlková se svou přehnaně zfetovanou Amy Winehouse (asi měla kvalitní matroš) nebo Petr Rychlý a jeho Daniel Nekonečný.. A vůbec trošku kromě mladého Krause to stálo všechno za pendrek. A i když mám Ondru Sokola celkem ráda a v podstatě mi na něm nic nevadí, tak musím opravdu uznat, že moderování se mi k němu vůbec nehodí. Ale co nějak si musí vydělat peníze. Ale přísahám, že se už nikdy takto mrzačit nebudu a na tuto "show" se dívat také už nikdy nebudu. Jediná pozitivní věc z toho byla, že to alespoň věnují na charitu. BTW - připadalo mi to jako nějaké levné vystoupení revival souborů někde na náměstí za pár šupů kde mezi sebou soutěží lidi, kteří už opravdu netuší co s časem. ()

Laxik

Je to sice lehce rasistická zábava pro burany, ale Sokol má dobrý hlody a sem tam se jim ta imitace povede. ()

Pierre

Trochu jsem pořad podcenil. Když se Kraus s Rychlým převlékají za ženský je to stále trapné, ale taková Pazderka jako Vondráčková byla opravdu hustá. Nově se tohle nakonec docela povedlo. ()

PKD

Viděny první 2 řady a ty se mi opravdu líbily. Ale dál už nesleduji,neb mám za to,že jsem tam už viděl vše,co za to stálo. A na geniální Ivu blondýnu s jogurtem Pazderkovou,jako Curta Cobaina už nikdy nezapomenu. Bravo! ()

rt12

Sežerte mě, ale já se u každého vysílání řezala smíchy, Ani pro jednoho zúčastněných, to není dělání zábavy bez dřiny a potu - to oceňuji. Škoda, že Kopta není v porotě nastálo, společně Kohákem by byli nepřekonatelní. V momentální situaci plné ,, depek " mě Novácká originální show přišla vhod. PS : dopisuji 17.2.2018 psala jsem o první řadě další mě už tolik neudivovali, ne k vůli aktérům, protože byli ve většině dobří, ale bylo to na jedno brdo. ()

slunicko2

Vztah mezi prvními řadami a současnou šestou je vztahem mezi nadšením a unavenou rutinou. 1) Je to jako pozdní socialismus - všechny formální atributy jsou přítomné, navenek vše funguje, lidé jásají a manifestují nerozbornou jednotu strany a lidu, policie potlačuje, Husák řeční, ale chybí tomu srdce i duše._____ 2) První řada byla špičková, druhá a třetí výborné, pak se něco pokazilo. Úroveň soutěžících je stále dobrá, ale neustále klesá moje ochota sledovat stále stejně hloupé extatické výkřiky Jakuba Koháka (kterého jsem do té doby měl vyloženě rád), neslané nemastné komentáře Aleše Hámy či nesporně zasvěcené nicméně podbízivé estrádní úrovni se přizpůsobivší poznámky Janka Ledeckého. Ani ženy v porotě nenabídly nic lepšího. Ondřej Sokol (taky jsem ho míval rád) je sice pořád vtipný, problém je v tom, že je vtipný stále stejně...a, jak známo, opakovaný vtip přestává být vtipem. Zajímavé jsou převážně jen české či slovenské napodobeniny. Výběr songů je příliš zaměřen na angloamerickou popovou scénu. 3) Ovšem některá vystoupení mě silně zaujala._____19letý Adam Mišík jako Karel Gott v písničce Trezor či v písničce Je nebezpečné dotýkat se hvězd_____40letý Petr Vondráček jako Bryan Adams v Everything I do_____28letý vyhublý Jan Cina jako Billy Joel v Uptown Girl, přitažlivý Lmfao se songem Sexy and I know it, dojemná Monserrat Caballé v Hijo de la luna, přitažlivý Pharrell Williams ve Freedom, zábavný Ylvis v The Fox (What Does the Fox Say)_____44letý Roman Vojtek jako Helena Vondráčková v songu Dlouhá noc, jako Jon Bon Jovi v Livin´on a Prayer_____24letý David Gránský jako Jaromír Nohavica se songem Mám jizvu na rtu, jako Jennifer Lopez v Let´s Get Loud, jako Justin Bieber v Baby, jako Michal David v Nonstopu, o rok později jako John Travolta v Summer Nights_____27letý Milan Peroutka v obdivuhodné dvojroli Andrey Bocelliho a Sarah Brightmanové v písni Time to Say Goodbye, jako udýchaný Michael Jackson v Black and White, jako sexy Mika v Grace Kelly či neméně sexy Ne-Yo v songu Closer, jako Petr Muk s krásným přednesem písně Tančíš sama_____28letý Jan Kopečný jako půvabná Nicole Kidman v Somethin´Stupid_____33letý Robert Urban jako Jana Kratochvílová v Dlouhé bílé žhnoucí kometě_____24letý Marek Lambora jako dj Arnoštek v Je to fajn, jako Justin Timberlake v Sexyback_____44letá Adéla Gondíková jako Tarkan v písni Simarik_____26letá neuvěřitelná Aneta Krejčíková jako Marika Gombitová v písni Vyznanie_____53letá Ivana Chýlková jako Věra Bílá v Paš o paňori_____36letá Martha Issová jako Marta Kubišová v Nechte zvony znít_____52letý nezapomenutelný Miroslav Etzler jako Amanda Lear v písni Enigma (Give a Bit of Hmh To Me)_____51letý Petr Rychlý jako Hana Hegerová v písni Čerešně, jako Jan Nedvěd ve Zvony zní jen chvíli._____ 4) První řada 4 - 5 *, druhá a třetí 3 - 4 *, čtvrtá a pátá po 1 *, šestá řada 2*._____ 5) 6.1.2021 - silvestr 2020. Dobrý nápad byl seskupit vystoupení podle napodobovaných zpěváků. Porovnat "kopie" mezi sebou působile svěže a docela vtipně. 3* () (méně) (více)

džanik

Jedna hvězda za Rychlého. Jinak trapas a urážka hvězd pěveckého nebe (Pavarotti, Elton John, Mercury, Žbirka.. to snad nemyslíte vážně?! ) ()

kajas

"Spusťte kouli!" Po zhlédnutí několika upoutávek jsem k tomuto formátu byla hodně skeptická. Pak jsem ale náhodou narazila na část dopolední reprízy a některé pěvecké/herecké výkony mě tak zaujaly, že jsem vyzkoušela celý jeden díl. A světe div se, fakt jsem se bavila! Hlasovala bych sice pro výměnu někoho z poroty i soutěžících (hloupoučká Čvančarová, předvádivý Vondráček), ale jinak musím Novu pochválit za jeden z jejích nejlepších pořadů za posledních... hodně moc let. Mišíka jako Miley Cyrus by měli lékaři předepisovat jako lék na depresi, směju se ještě teď. Edit: Další série už jsem sledovala spíše zpětně a užívala si možnost přetáčet nesnesitelné množství reklam, nevtipné komentáře poroty a další výplně - jeden díl se mi tak zkrátil možná na hodinku, což je moc fajn. ()

OG_Swifty

S pořadama o zpívání se poslední dobou roztrhnul pytel.. Zpívání mě sere, je tam píčus Yemi se svýma gay tanečníkama a v porotě je tlustá Čvančarová. Komentář Sokola je taky dost nuznej. Jedna hvězda za prachy na charitu. ()

sofiapetra

Asi mě moji přátelé z intelektuálních či drsňáckých kruhů utlučou, ale po zralé úvaze jsem se rozhodla provést tento coming out - a přiznat se, že jediné, nač jsem se v posledních měsících v televizi těšila, byl právě tento pořad. Dívali jsme se na to vždy ve více lidech a opravdu jsme se u toho pobavili. Sokol byl jako moderátor vynikající - vtipný a pohotový, kam se na něj hrabou Mareš s Boučkem. A ač jsem Koháka doteď příliš nebrala, tady jsem se do něj skoro zamilovala (což ještě ve stejné chvíli podpořil charakterní rolí v Teorii tygra). Ale nejvíc obdivuhodné byly výkony všech osmi účinkujících - tady snad museli i největší prudiči, brblalové a škarohlídi uznat, že ti se tedy vytáhli parádně. A že mnohonásobně překonali sami sebe (patrně ale i všechny své ostatní kolegy široko daleko). Největší objev - jednoznačně Hana Holišová. Bez této soutěže by si jí pravděpodobně do její nejdelší smrti nikdo ani nevšiml, přitom je krásná, megatalentovaná a slušná. Vyhrála zcela právem; budu jí moc držet palce, aby konečně dostala nějakou roli, co bude stát za to. Za zmínku stojí ale i David Kraus a Adam Mišík, kteří zde dostali jedinečnou příležitost, jak vystoupit ze stínu svých otců, což se jim oběma prostě podařilo. ()

Petroff odpad!

Mociky, muciky, mucky, čauky mňauky pořad pro nekulturní blbečky. Viva la český divák / obyčejný člověk / průměrný občan. ()

Jigy odpad!

Aneb jak zprznit všechno a všechny. Jediný kdo si v tomto pořadu zaslouží uznání je maskér, ale jinak těžké utrpení pro sluch i mozkové zavity. ()

Katarine

Dala bych i 4* jen abych zkazila průměr všem odpadovým hodnotitelům, ale to bych zase poškodila všechny kvalitní věci, kterým jsem z různých důvodů nižší hodnocení udělila. Zůstanu tedy ještě lehce při zemi s klidným svědomím, že jsem se u tohoto pořadu opravdu bavila a na některé výkony hleděla s málem otevřenou hubou a vyplazeným jazykem až na zem. Trapnosti sice pořadu nescházely, ale mávala jsem nad nimi rukou při vzpomínkách na ohavné estrády dřívějších let, jako byly Novotného Dobroty či novácké silvestrovské pořady. Nedá mi to a musím vyzdvihnout práci maskérů i choreografů a dále vystoupení Aniček na Siu, Chýlkové na Gangnam Style, Holišové na Edith Piaf, Shaniu Twain, Arethu Franklin a Beyonce (tedy zasloužené vítězství), Krause na Rammstein, Rychlého na Nedvěda a Hegerovou, Mišíka na Prince a Vondráčka s Fialovou na jejich Hříšný tanec. To byly pro mě jednoznačně největší pecky. ()

rakovnik odpad!

U nás v Rakovníku tomu říkáme travesti show. Imitátory hvězd showbusinessu (a Dana Nekonečného) opravdu na TV obrazovce sledovat nebudu. ()

Hennes

Jako pořad nic zajímavého. Sebrat pár hotových umělců co umí zpívat, zas není takový problém. Tím nesnižuji jejich umění a schopnost interpretovat jiného umělce, ale hlubší smysl tohoto pořadu mi uniká. Celý večer se mezi sebou jakoby soutěží a pak Nova velkoryse věnuje šek na pár tisíc potřebným lidem a kdoví jestli to někdy dostanou. To jim můžou dát ty prachy co stojí ten pořad a bude to lepší. Ale neodpustím si ty 2 hvězdy jako ocenění maskérům. Jejich práce je špičková. ()