Reklama

Reklama

Drápy

(seriál)
Trailer
Komedie / Drama / Krimi
USA, (2017–2022), 30 h 17 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Eliot Laurence

Hrají:

Niecy Nash, Carrie Preston, Judy Reyes, Jimmy Jean-Louis, Kate Adair, Happy Anderson, Arturo del Puerto, Laura Flannery, Sharon Garrison (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(40)

Obsahy(1)

Seriál Drápy je černočerné, zvráceně vtipné rozjímání o ženské zkaženosti. Sleduje pět zcela rozdílných a proradných manikérek v salonu Nail Artisan v Manatee County, kde jde o mnohem víc než jen o umělé nehty a pedikúru. (HBO Europe)

Videa (2)

Trailer

Recenze (5)

Tom Riddle 

všechny recenze uživatele

Desna Simms se stará o autistického bratra Deana, vede nehtové studio spolu se svými kamarádkami, a sní o lepší budoucnosti s vlastním podnikem a novým domem. Když se ovšem zaplete s mafií, věci se chtě nechtě zkomplikují. O příběhovou revoluci či vysoce sofistikovanou záležitost se v Claws nejedná, o pohodovou guilty pleasure pro fandy Niecy Nash rozhodně ano. Známé schéma na sebe se nabalujících problémů jí dává možnost pořádně se vyřádit na celé herecké škále, od groteskní komedie až po (s trochou nadsázky) nervydrásající thriller. K tomu jí zdatně sekunduje sympatický podpůrný cast (Judy Reyes, Carrie Preston, Dean Norris a Harold Perrineau především), stylová hudba a zřejmě nejhustější výskyt (často samoúčelných, vždycky cool) zpomalených záběrů na pětačtyřicetiminutovou stopáž, a výsledkem je tak ženská gangsterka, která je chaotická, nablýskaná a zábavná, stejně jako její hlavní hrdinka. 75% ()

Reklama

Lyli 

všechny recenze uživatele

Výborná oddechovka. Sice mě postupem času dost začala vytáčet hlavní hrdinka, ale to je život. Jinak tenhle seriál beru jako takové zjevení v tvorbě pro ženy. Vtipné a svěží, takže snad ještě nekončíme. Jo, a miluju Rollera. ()

Daginka 

všechny recenze uživatele

Jestli máte rádi Perníkovýho tátu nebo Hanka z Perníkovýho (pan)táty nebo něco faaaakt drsňáckýho, tak to neváhejte prubnout. Todlencto je přesně pro vás. A máte tu všechny ostřílený seriálový pardy, jaký se vám jen zlíbí mít. V seriálu totiž hrají hlavní postavy z 90% hlavně herci, co prosluli rolí ve známých seriálech. Ale na mě je to moc mafiánský a málo černohumorný, no. ()

andreas_tool 

všechny recenze uživatele

Po pěti dílech jsem si říkal: To je seriál pro ženský... a hele, asi třeba i jo. Ale i jako oddechovka pro chlapy to funguje. A docela dobře. Místama je to crazy, ale proč ne? 4* ()

Galerie (1 575)

Reklama

Reklama