poster

Narcos (TV seriál)

 • USA

  Narcos

Životopisný / Krimi / Drama

USA, 2015–2017, 25 h 49 min (Minutáž: 44–61 min)

Hrají:

Pedro Pascal, Wagner Moura, Boyd Holbrook, Paulina Gaitan, Alberto Ammann, Raúl Méndez, Paulina García, Matias Varela, Diego Cataño, Julian Diaz, Joanna Christie, Damián Alcázar, Maurice Compte, Brett Cullen, Stephanie Sigman, Roberto Urbina, Ana de la Reguera, Juan Pablo Raba, André Mattos, Bruno Bichir, Jorge A. Jimenez, Luis Guzmán, Adria Arjona, Maruia Shelton, Gabriela de la Garza, Juan Riedinger, Richard T. Jones, Adan Canto, Julian Beltran, Salvador del Solar, Dylan Bruno, Manolo Cardona, Orlando Valenzuela, Cristina Umaña, Martina García, Eric Lange, Florencia Lozano, Patrick St. Esprit, Jose Restrepo, Luis Gnecco, Juan Pablo Shuk, Matthew Glave, Patricia Castañeda, Raymond Ablack, Rafael Cebrián, Jon-Michael Ecker, Mauricio Mejía, David Valencia, Andrea Londo, Gabriel Sloyer, Ernesto Alterio, Diego Luna, Michael Peña, Matt Letscher, Taliana Vargas, Juan Sebastián Calero, Javier Cámara, Kerry Bishé, Edward James Olmos, Shea Whigham, Miguel Ángel Silvestre, Nicholas Gonzalez, Bre Blair, Arturo Castro, Francisco Denis, Pêpê Rapazote, Alejandra Lara, Danielle Kennedy, Carlos Humberto Camacho, Carter Roy, Carlos Clavijo, Michael Stahl-David, Matt Whelan, Gabriel Iglesias, Margarita Rosa de Francisco, Alberto Cardeño, Lisann Valentin, Vicky Hernández, Lorenzo O'Brien, José María Yazpik, Glenn Morshower, Wayne Knight, Curtiss Cook, Louis Herthum, Tristán Ulloa, Luis Mesa, Tatu Jokila, Brian Guest, Leynar Gomez, Fiona Horsey, Gabriel Mangones, Federico Rivera, Andres Felipe Torres, Camilo Amores, Juan Camilo Pérez, Alejandra Crispin, Juliette Pardau, Abril Schreiber, Joseph Fussey, David Páez, Jaider Velasco, Ariel Sierra, Sebastián Hoyos, Víctor Rodríguez, Alejandro Buitrago, Ricardo de la Vega, Leandro López, Pablo Rodríguez, Javier Sáenz, Jair Arango Meneses, Weimar Delgado, Luis Miguel Hurtado, Ricardo Niño, Gustavo Andrade, Jaime Arango, Rodrigo Celis, Julio Osorio, Vera Mercado, Nestor Sastoque, Javier Achury, Milton Lopez, Pedro Calvo, César Vargas, Diego Ramírez-Schrempp, Carolina Gaitan, Laura Perico, Carlos Aguilar, Constanza Gutierrez, Susana Rojas
(další profese)

Komentáře uživatele mira007 k tomuto TV seriálu

 • Narcos (TV seriál) (2015)
  *****

  Nejlepší životopis Escobara s excelentním Wagnerem Mourou. Svižné, velmi přehledné a popisné, ( skoro jako odborná přednáška o vzniku kokainového obchodu), skutečné záběry prolínající se seriálem nejsou vůbec rušivé, ale skvěle doplňující. Ten kdo má rád Tropa de elite, tak nebude zklamán ačkoliv surovosti tu je méně. Hrozně se mi pletly ty černovlasé Kolumbijky ( občas nahaté :-) ) ale našel jsem mezi nimi mou mexickou oblíbenkyni Paulina Gaitan z Sin nombre jako manželku Pabla.(22.6.2016)

 • Série 1 (série) (2015)
  *****

  Kariéra narkobarona Escobara od počátků pašování čehokoliv přes vybudování narkoimpéria až do nástupu a útěku z La Catedral. Dle mne nejlepší série.(5.8.2018)

 • Série 2 (série) (2016)
  *****

  Esobar utíká z La Catedral - méně pestré než první řada, více prostoru pro herecké umění Moury, více psychologie, nové postavy a konec Pabla - stále to šlape za pět hvězd.(29.6.2018)

 • Série 3 (série) (2017)
  *****

  První série ( Pablo stoupal nahoru až na vrchol ) a druhá série ( Pablo z toho vrcholu padal) byly lepší a propracovanější a nebyly dle šablon amerických seriálů. Ale třetí série je trochu horší ale i tak to je nej seriál. První díly pomalejší a člověk si musí zvyknout na osobité figury cartelu Cali ( bratři Rodriguezové zahráni na jedničku) , úplně vynecháni představitelé kolumbijské oficiální strany ( u Escobara bylo parádní vidět kontrast pohledu Ameriky na vměšování do záležitosti Kolumbie a prezident Gaviria představoval hrdou slušnou část Kolumbie, který ten skautský americký pohled často křížil) a pokud bych měl říct hlavní postavu této série tak je to šéf bezpečnosti kartelu Selcedo ( škoda, že před shlédnutím jsem s ním viděl nějaké rozhovory, takže jsem věděl, že nezemře). Třetí řada je skvělý seriál,který se ale vzdálil od reality a blíží se víc klasickým americkým akčním seriálům ( možná je chyba že to nerežíroval Padilha) a Peňa hraje fajn, ale pasovat ho do role jediného spravedlivého i proti vlastnímu systému mi přišlo už moc heroické. Poslední díl mne velmi zklamal, protože to už je úplně mimo schéma Narcosu, který se držel realističnosti. Jediný neamerický je ta topless stripérka v posledním dílu :-)(11.10.2017)

 • Bossí strategie (S03E01) (epizoda) (2017)
  ***

  První díl třetí série trochu rozpačitý ( co ta nudná trapná svatba jako mozaika do psychologického obrázku nebo co?) pak představování spousty postav, Peňa bez energie..a ta homosexuální líbačka -šílenost. Ale pár dobrých věcí z prvních dvou řad zůstalo, takže to beru, že to je jen pomalejší rozjezd.(10.9.2017)

 • Cali KGB (S03E02) (epizoda) (2017)
  *****

  No konečně! takhle to má vypadat. Začínám v tom poznávat rukopis prvních dvou řad ikdyž zatím jen v lince bezpečáka.(10.9.2017)

 • Sleduj tok peněz (S03E03) (epizoda) (2017)
  ****

  Celkem zdařilá vyšší lekce o praní špinavých peněz. Peňa funguje jen jako vypravěč jinak zásah do děje minimální, na scéně dva noví agenti DEA ( ten jeden vypadá jako Messi ) a ti to táhli daleko víc. Baví mne ta manželka , kterou si vyhlídl Rodriguez.(12.9.2017)

 • Šach mat (S03E04) (epizoda) (2017)
  *****

  Teď už to běží jako pravý Narcos, dokonce colonel Martinez zase v akci, akorát chudák Gilberto to odskákal.(21.9.2017)

 • MRO (S03E05) (epizoda) (2017)
  *****

  Nejprve málo akce, spíše konverzační drama, které pak přejde v malý masakr a je to zakončené zatím nejnapínavěji, že jsem na další díl zvědavý nejvíc zatím.(23.9.2017)

 • Nejlepší plány (S03E06) (epizoda) (2017)
  *****

  Parádní akční napínavá jízda. Takhle to vypadá jako Narcos v nejlepším, jen mám pocit, že tentokrát se trochu šetřilo v rozpočtu ( viz. scéna v salsa klubu, kde bylo pět a půl lidí, ačkoliv to měla být akce celého města)(29.9.2017)

 • Sin Salida (S03E07) (epizoda) (2017)
  *****

  Napínavý hon na Rodrigueze od první minuty do poslední bez chvilky nadechnutí.(7.10.2017)

 • Convivir (S03E08) (epizoda) (2017)
  ****

  Osvobození rukojmí v džungli z rukou komunistických zlosynů ... ne to není Rambo II. ale Peňa si na něj hraje ( ale uvěřitelně) jinak díl, kdy Miguel hledá krysu a najde ji, ikdyž ne Salceda.(9.10.2017)

 • Todos Los Hombres del Presidente (S03E09) (epizoda) (2017)
  ****

  Spoiler: Všichni v kriminále - skoro by to mohlo takhle skončit, ale...(10.10.2017)

 • Návrat do Cali (S03E10) (epizoda) (2017)
  ***

  Ajajaj.. trochu trefa přes čáru v posledním díle. Celou dobu tenhle seriál je famózní tím, že se snaží aspoň v obrysech držet reality a oprostit se od amerických huráá akcí dle klasického schématu a tady v tom posledním díle, kdy i Selcado rozstřílí na cucky toho největšího zabijáka jako americký akční hrdina mi přišlo jako vybočení z hranic v kterých tenhle seriál bodoval. Pro mne zklamání, ačkoliv do devátého dílu to byla parádní jízda.(11.10.2017)