Epizody(12)

Čtyři krásné ženy a tolik smůly v lásce! Lékařce Kristině zemřel ženatý milenec - pacient, advokátka Zuzana má problémy v manželství a nadbíhá jí mladý kolega, Sandra je nezávislá a užívá si života plnými doušky, Míšin manžel před šesti lety záhadně zmizel a ona nevěří v jeho smrt. Ještě že mají jedna druhou... (TV Nova)

Salvator

Dabovat slovenské herce, kteří zcela běžně účinkují v českých filmech a seriálech, to je opravdu majstrštyk.. ()

Trilobajt

Viděno s manželkou. Na česko-slovenské poměry ucházející "telenovela" o 4 holkách co milujou svobodu, sex atd. Viděno v originálním SK znění. Ale je pravda, že malželka viděla i nějaké díly dabované do CZ a prý hrůza... ()

lubica1995

Musím uznať, že tento seriál ma zaujal. Veľkým plusom je, že neurobili z neho ďalší Dallas, ale príbeh skončil. Nie všetky vzťahy boli uzavreté a nie každý problém vyriešený, ale tak je to aj v živote. Preto 4 hviezdy. ()

Peabody

hrůza číslo jedna jsou podle mne absolutně plytké dialogy, klasická US soap opera by se neměla za co stydět. Hrůza číslo dvě je dabing, který je jednak zbytečný, jednak špatný, místy to vypadalo jako by stejná Slovenka namluvil i češtinu, protože česky to nebylo. Navíc, nevím jak v originále, ale tady to dost často vypadalo, že dabéři se nepotkali ani v čase ani v prostoru, takže na sebe hlasově nijak nereagují, prostě jeden přečte text, někdy jindy jiný čte text, hrozné. Jo ta hvězda je za hezké slovenské dívky. ()

solver

Nejspíš by se to vešlo do 6 dílů. První 3 díly docela skvělé, ale proč se to pak nastavuje jak med. Opravdu musí Norisová narazit na 2 oživlé postavy? Tolik náhody v tom její životě, nevymyslíš :) ()

vanTrilobit

Predvídateľné ako ranný východ Slnka. So ženou sme sa pravidelne triafali do nasledujúceho vývoja. Popis k seriálu "Všetko je prispôsobené slovenskému prostrediu tak, aby sa diváci širokého spektra cieľových skupín mohli ľahko identifikovať s jednotlivými postavami," je určite žart, a tak to aj beriem. Mário Ondriš odviedol výbornú robotu, všetka česť. ()

hujerita odpad!

Totálna hrôza. Videl som omylom dve časti a takmer ma jeblo. To už koho napadne takúto kktinu natočiť. V Somálsku by mali za tie prachy aspoň na tri mesiace jedla. A to píšem už mierne bo som tak nadával keď som to videl až som pľul a musel som tv obrazovku čistiť. Odpad odpadov ako vyšitý. ()

petmes

Drahá Adriana K., nie je to úplne márne, ale... ale stále z toho ide ťažoba a tragédia. Ja chápem , že ide o príbeh štyroch rôznych žien, ale to je práve kameň úrazu, že sú síce rôzne, ale zároveň sú úplne rovnaké. Tragické, bez nadhľadu... ani štipka odľahčenia, ani štipka humoru. Napríklad postava T. Pauhofovej, keby bola vybudovaná , ako taká žienka typu take it easy a neskôr, oveľa neskôr by ju to dobehlo v podobe napr. ženáča, do kt. sa zamiluje... ale ona sa zamiluje do uvedeného ženáča hneď z úvodu ... a ďalej? Všetky sa trápia naraz... tým pádom tomu čosi chýba... chýba tomu taká "česká" ľahkosť. ()

Cuffini

Zajímavé, neotřelé, utahané, pomalé, šíleně předabované, snad by byla lepší i ta čobolština. Rozhodně ne tak žhavé, jak by mohlo být. Absolutně se nedá srovnávat se Sexem ve městě, obzvlášť od chlapů, kteří neviděli ani jeden díl. Seriál je pro přepracované a osamělé ženy ve vztahu, které se potom, co se jejich chlap vyvrhne na gauč (a pustí si Milenky) a za celý týden je schopnej tak maximálně nakoupit, protože je děsně unavenej z toho jak dřepí 8 hodin v kanclu (jako jeho žena, která musí stihnout navíc asi milion věcí), které se na to rády podívají se sklenkou vína a zapnutou fantazií, jaký by byl jejich vztah, kdyby vedle ní denně neusínala zvadlá seschlá oloupaná čabajka, která formu komunikace s druhou polovicí omezila již jen na "Ahoj... Tak jak bylo v práci?" To je adrenalin, který v naší český domácnosti snad nikdy nebudu mít. Ach jo... ()

IGATY odpad!

Předabovat slovenštinu do češtiny by u nás mělo být trestné. A poukud je to provedeno takto amatérsky, tak to už je snad na popravu... Tak hezký seriál to mohl být. Teda na Slovensku je, u nás jste ho tím dabingem zabili a nedá se na to koukat. ()

Jan00

Mám tentýž názor jako Chrustyn. Slovenský pokus o Sex ve městě, jen bez nadhledu a vtipu. Ve výsledku neskutečně otravný seriál, kde parta nesympatických a hloupých žen středního věku, řeší banální životní problémy v luxusních sídlech a v obětí zazobaných nadsamců, který by ale taky zasloužili po hubě. ()