poster

Star Wars: Odboj (TV seriál)

 • USA

  Star Wars Resistance

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018–2019, 11 h 21 min (Minutáž: 22–43 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iXtr3m3
  **

  Slušná stýlová animácia, ktorá je dokonca krajšia ako v prípade CGI Clone Wars, ale žiaľ seriál vsadil na zlé karty. Síce používa známe mená z novej ságy začínajúcej Force Awakens, na druhej strane absentuje akciu. Nie úplne, ale to čo považuje za akčné, je v danom svete nuda, nuda, nuda. Zvládol som asi tri-štyri epizódy ako náhradu za kratší film a viac nedám. Možno v budúcnosti.(17.8.2019)

 • JohnCZ
  **

  Nepochopil jsem tu pár věcí. Proč v seriálu, který se jmenuje, cituji Star. Wars. Resistance., není prakticky žádná válka, resp. žádná hvězdná válka a o Odboji se tu a tam pronese jen pár vět, max. se tu v pár scénách mihne Poe Dameron?. Proč jsme na opravdovou akční epizodu čekali celých 18 dílů? Vždyť má Filoni za sebou ne jeden, ale rovnou dva poměrně dobré animované Star Wars seriály, které do jisté míry dokázaly uspokojit obě zamýšlené cílovky. Nemám problém s animací. Ta mi po poměrně fádních Rebels přišla vlastně dost pěkná. Spíš mám problém s tím, jakým způsobem je používaná. Proč tam proboha každý tak přehrává? U Neeku, jakožto komické postavy ala Jar Jar, by se to dalo chápat, ale proč se hlavní hrdina, válečný pilot, který má už něco za sebou, celou dobu pitvoří a afektovaně pohybuje jako nevybouřený puberťák? Proti krokům Disney nejsem nijak výrazně kritický, The Last Jedi se mi líbil a v mých očích to byl odvážný krok maličko jiným směrem, ale tohle je teda docela brutální fail i na výplňový seriál určený pro dětský kanál. Finální dvouepizoda trochu chytla za koule a zásadní twist docela slibuje o mnoho zajímavější druhou řadu, nicméně tenhle dosavadní letargický přístup ve mně moc velké naděje nevzbudil.(25.5.2019)

 • - Stíhačky, vytvořené smontováním dílů z různých jiných stíhaček (obvykle velmi odlišných, od jiných výrobců a vzájemně nekompatibilních), takzvané ošklivky, jsou další položkou z prodlužujícího se seznamu toho, co nový Kánon převzal z expandovaného univerza, dnes Legend. Tam se ošklivky poprvé objevily v knižní sérii „X-Wing“. (vojtaruzek)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace