Komentáře uživatele Esgalnor k tomuto TV seriálu

Z "té navíc" se během jednoho dílu stává nejlepší a nejzajímavější postava seriálu. Navíc Theo ztvárňuje vynikající herečka! Seriál má pomalejší tempo, neservíruje horor v pravém slova smyslu, ale zaměřuje se na osudy a traumata jednotlivých postav a skrze flashbacky přenáší nepříjemnou tísnivou atmosféru. Dojde na pár docela silných scén a závěr láká dál. Slabší scénář jsem tentokrát skoro nevnímal - pořád mě uchvacuje řemeslná stránka, režie a práce s detaily (postavy stojící v pozadí při "paranormálních" jevech v Hill House jsou neuvěřitelně creepy!).(17.12.2018)

Horor ustupuje psychologickému dramatu konečně se soustřeďujícímu na matčin osud a v druhé polovině se překlápí v něco nepředstavitelně smutného. Silná epizoda, hodně silná.(29.12.2018)

Skvělé zakončení, které všechno vysvětlí a nadmíru uspokojivě uzavře. A zároveň je to hodně silné a závěr člověk obrečí. I přes fakt, že úplný konec je možná "až moc", mně to sedlo a sežral jsem jim to. Horor poslední dva díly úplně vymizel a místo toho se z toho stalo drama zobrazující rodinné trauma a kolektivní vypořádávání se smrtí milované osoby - nejlepší svého druhu.(29.12.2018)