Reklama

Reklama

Znovu na světě

(seriál)
  • USA Now and Again
USA, (1999–2000), 16 h 30 min (Minutáž: 45 min)

Hrají:

Eric Close, Dennis Haysbert, Gerrit Graham, Heather Matarazzo, Charles Durning, Margaret Colin, Chad Lowe, John Goodman, Christine Baranski, Ian Somerhalder (více)
(další profese)

Epizody(22)

Michael Wiseman je zabit během tragické nehody v metru. Americká vláda mu však učiní nabídku, kterou nelze odmítnout. Jeho mozek zůstane naživu a bude přenesen do nového, geneticky vylepšeného těla. Hlavní lékař projektu má s Michaelem velké plány. Ten se ale chce vrátit zpět ke své truchlící ženě a dceři. Takový kontakt je ale z bezpečnostních důvodů vládou zakázán. To však Michaela od jeho záměru nemůže odradit... (CBS)

(více)

Recenze (3)

Trenz 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně nejlepší seriál. Viděla jsem ho jen jednou, ale nikdy na něj nezapomenu. Skvělé herecké obsazení jako Eric Close nebo Dennis Haysbert, perfektně vykreslené charaktery postav, zábavné i vážné téma. Nikdy, ani u jednoho dílu, jsem se nenudila. Vážně perfektní!!! ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Já teda nevím, mně to přišlo zdlouhavé, ukecané, nevtipné, než se něco přihodilo, uteklo dalších 15 minut ... ()

Reklama

anderson 

všechny recenze uživatele

Túto sériu NOVA odvysielala pod názvom ZNOVU NA SVĚTĚ. Podivné romantické sci - fi, na ktoré rýchlo zabudnete. Je neuveriteľné, že to vymyslel otec MOONLIGHTNINGu G.G. Caron. (5.4.2004) ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama