Deník zasloužilé matky

• USA Reba
USA, (2001–2007), 45 h 32 min (Minutáž: 20–44 min)

Reba McEntire, JoAnna Garcia Swisher, Christopher Rich, Steve Howey, Scarlett Pomers, Melissa Peterman, Park Overall, Masi Oka, Victor Webster (více)

Série(6) / Epizody(125)

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu. (oficiální text distributora)

Edgerton

Příjemnej seriál s příjemnejma postavama a příjemnou atmosférou i prostředim. Nevim, jak to může někomu vadit :D. ()

Lucienne6

Nechápu tak malé hodnocení, super seriál "ze života" s mnohdy stupidními a nereálnými vstupy postav (viz. BJ) , ale to je na tom to "ono". 5* ()

Cheyenee

"You told Van to think? Are you insane?" Na tenhle seriál jedině v angličtině :) Opravdu nechápu takové nízké hodnocení. Už jsem celý seriál viděla asi třikrát a pořád se klátím smíchy, možná, že to v češtině tak nevyzní, nemůžu soudit, česky jsem to neviděla. Ale jejich hlášky, obzvláště Vana ("Colleges are full of people who thought college is gonna get them somewhere. And where are they now...? In college! :D) a Barbry Jean jsou skvělý. Jeden z nejlepší sitcomů, co jsem kdy viděla. ()

MakinaB

No není to zrovna seriál ze kterého bych padla na zadek, ale opět se k němu ráda vracím. je to taková pohodička. Není to nudné ani fádní. Prostě a jednoduše je to seriál na relaxování. Debilita Montgomeriových mě občas sere a Kiru bych jednou za čas vyliskala, ale jinak je to skvělá uvolňovačka a u které se krásně odpočívá. ()

hiroito

Nic nového pod sluncem to sice není, ale je v tom určité kouzlo. Možná druh humoru, nebo třeba i ti herci. Vážně nevím co mě na tom tak baví, ale je to moc příjemný seriál. ()

mcamino

Tohle jsem dříve sledoval dopoledne, občas dobrá vtipná scéna, ale bylo jich pomálu, seriál na vyplnění díry v programu. ()

migl odpad!

Reba McEntire ako speváčka a herečka žiadna sláva,tento jej podpriemerný sitcom kde je vtipných momentov ako šafránu stojí tiež za ho... ()

Mithal

Průměrný, ničím nevyčnívající sitcom. Počáteční díly mě celkem bavily, ale pak opět šla kvalita dolů. Koukatelné to je, i když se moc nezasmějete. ()

Mrs.Jaybee

Nechápu, proč tento seriál nezůstal pojmenován "Reba", místo tojo vidím každý den v programu trapný a laciný název "Deník zasloužilé matky". A taky nechápu, proč se pokaždé Barbra Jean tak pitomě pitvoří. ()

Andrew07

Výborný sitcom, co mě vždycky pobaví - Kyrin a Rebin sarkasmus, Vanova a Barbřina "demence", věčné škádlení Reby a Barbry atd. - prostě pobaví (nejednou jsem se smál i dost dlouho a nahlas) a to je u sitcomu to hlavní! ()

noxi600

Skvělý seriál s výbornou hlavní představitelkou. Jen zřídka se netrefí do mého humoru, jinak velice zábavný, realistický ve filmovém vývoji a stárnutí postav. Je to seriál, který svým jemným a charakteristicky „hloupoučkým“ humorem pohladí duši toho, jež se chce u kávy relaxovat a odpočinout si. 75% ()

Lucie505

Jeden z nejvyvedenějších seriálů! Tak dokonale napsané postavy, dohromady tvořící velice vtipnou a chytrou podívanou. Vytkla bych snad jedině typicky „Krok-za-krokovské“ poučné konce. ()

AdamRaphael

Příjemný zábavný sitcom s úžasnou Rebou McEntire. Na rozdíl od většiny děl jsem tohle viděl jen s českým dabingem na Primě, ale i tak sem počinem potěšen. Rozvedená matka, která má na krku neschopného ex a jeho nesnesitelnou partnerku, je rázná praktická a inteligentní. V domě ji kromě dvou menších dětí žije i dospělá dcera s jejím manželem-bývalým fotbalistou, kteří vytváří dokonale stereotypní pár roztleskávačky a fotbalisty blbého až na strop. Není to žádný Forrest Gump, ale zasmějete se a vo -vo-vo-vo to přece de ;) ()

andy349

Příjemný sitcom, hlavně poťouchlá Barbra Jean, hloupoučký Van, dokonale naivní Cheyenne, vysolárkovaný Brock a občas se někde objeví i Kyra se svou věcnou poznámkou. Někdy pro normálního člověka nepochopitelně nepochopitelná scéna bez známky logiky. ()