Deník zasloužilé matky

• USA Reba
USA, (2001–2007), 45 h 32 min (Minutáž: 20–44 min)

Reba McEntire, JoAnna Garcia Swisher, Christopher Rich, Steve Howey, Scarlett Pomers, Melissa Peterman, Park Overall, Masi Oka, Victor Webster (více)

Série(6) / Epizody(125)

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu. (oficiální text distributora)

Žižina

Vcera jsem byla na jejim koncertu a musim rict, ze lepe zpiva nez hraje. Nejakym zpusobem me tendle serial nedostal. Kazdopadne se vcera ukazala i Melissa Peterman a musi rict, ze tadle zenska ma stavu a umi pobavit. ()

Dejvi21

Má to pěkné prostředí a občas je to i vtipné. Ke snídani to bylo uspokojivé pokoukání, než člověk přijde k sobě. Nejedná se však o nějakou revoluci ani o výtvor, u kterého by se člověk válel smíchy. ()

Gaia.M

V téhle rodině je těžké si udržet zdravou mysl. Zešílela bych! :D Reba má nervy ze železa, jinak to nechápu. Nevěrného ex manžela i jeho "ženušku" bych vyrazila ze dveří hned jakmile by se tam zjevili. A ne že mi budou lézt do domu kdy se jim zachce. Vdanou dcerku s manželem i jejich dcerou bych též co nejdříve odporoučela. Nebo aspoň nějak vymyslela společné podílení se na domácnosti a ne že je budu všechny živit! Ještě, když to jsou nevděční spratci. Mladší dcerce bych nasekala na holou, aby se taky trošku srovnala. A nejmladší synáček? :D Jemu bych poradila zapnout mozek. No, každá rodina je šílená, ale tohle byl občas fakt extrém. ()

salamandrr

Po ránu ideální sitcom... Díl "Hrdá Reba" by se měl povinně vysílat na všech úřadech práce v ČR!!! Tak jsem u 4 série a myslím, že jako rodinný sitcom to nemá konkurenci, kdyby to bylo starší tak možná kutil tim by se snažil, ale i tak by prohrál neb černohumorná Reba by ho smetla, pravdou je, že člověk musí vydržet minutu moralizování v každém dílu, ale co? Od páté série poněkud upadá humor a seriál najíždí do stereotypu...škoda, ale dalo se to očekávat... ()

bolf!k

Ono to je chvílemi i vtipné, ale největší problém mám s postavami, které mi jsou vesměs nesympatické. 50% ()

chrispe

Tento seriál kupodivu netáhne dopředu Reba, ale její zeťák Van, který je svým pitvořením a naivitou zábavný - narozdíl od takové Cheyenne nebo Barbry Jean (tu chvílemi vážně nesnáším). SPOILER: Nutno ale říct, že v pozdější sérii, kdy hodně zhubne a začne dělat rosničku je to fakt kočka. // Škoda že je seriál plný přehnaného moralizování. Tři hvězdičky za to, že je to koukatelné a občas se člověk vážně zasměje. ()

ljukyljuk

Na začiatku mi o pripadalo veľmi nudné, až hlúpe, ale keďže to bolo v čase obeda, tak som to aj tak pozerával. Neskôr sa mi to začalo páčiť a fakt som sa na tom bavil. No a potom ma to opäť začalo nudiť a nejak som o to celé stratil záujem. Preto mi 2* pripadajú úplne adekvátne. 50% ()

johhny007

serial , který překvapí , zaujme , znudí Celkově : seriál u kterého se člověk zasměje , Reba neuvěřitelná stěrakčka :D 60% ( zatím ) ()

cheonsacz

Výborný sitcom :) Reba je skvělá postava a všechny postavy jsou strašně sympatické a Steve Howey je neuvěřitelně vtipný. On je blbý přesně tím roztomilým způsobem, který mám tak ráda :D a kdo by si dokázal nezamilovat Barbru Jean? Její postava je v seriálu nejlepší a obdivuju Melissu Peterman jak dokázala zhubnout i když tím její postava ubrala na sympatiích a vtipnosti. Není to sice ten nejlepší, nejvtipnější a nejzábavnější sitcom, ale zabaví a obsazení je fakt milé a sympatické :) nechápu to nízké hodnocení... ale mě se většinou líbí i to co ostatním ne a naopak :D ()

Milda003

Pro lidi co mají rádi sarkastický humor přímo ideální serial. Snad jen bych podotkl, že serialu musíte přijit na chuť a pochopit každou postavu. Kdybych viděl jen 3 díly první série, také bych hodnotil jinak. ()