Deník zasloužilé matky

• USA Reba
USA, (2001–2007), 45 h 32 min (Minutáž: 20–44 min)

Reba McEntire, JoAnna Garcia Swisher, Christopher Rich, Steve Howey, Scarlett Pomers, Melissa Peterman, Park Overall, Masi Oka, Victor Webster (více)

Série(6) / Epizody(125)

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu. (oficiální text distributora)

Hruzi

Tento seriál nikdy nebude jako Jak jsem poznal vaši matku nebo Jmenuji se Earl apod. jde o naprosto jinou myšlenku. Nenáročné a přitom poučné a hlavně zábavné. Reba má výborné hlášky a ještě lépe ji doplňuje Scarlett Pomers, která bohužel nedostává dosti místa, ale já si zamiloval Joannu Garciu. Mužská část je zastoupená výborně. Druhý Joey z Přátel skřížený s Coudym z Kroku za Krokem. Christopher Rich mi malinko připomíná zase Rosse z přátel.. Co víc si může člověk přát? :-) ()

Kracken

Nesleduji tenhle sitcom pravidelně ale když už ho v televizi zastihnu, tak to není taková tragédie jak jsem si zpočátku myslel. Není to bůhvíjak skvělé ale jako ranní zpříjemnění to funguje. Hlášky průběžně kolísájí mezi úsměvem, smíchem a trapností. Tím pádem musím Rebu hodnotit jako čistej průměr. ()

Michelle75

Nejde o seriál, který bych musela vidět každý den, ale když ho vidím, tak se opravdu bavím. Nenáročné, zábavné a jako obrovské plus bych podotkla účast Melissy Peterman, která podává nadlidský výkon. :o))). ()

Paity

Naprostá trapnost, vtip abyste hledali lupou a s celou brigádou policistů. Jestli si o tomhle někdo myslí, že je to sranda, tak není. ()

Savel

Bez Steva Howeyho a Scarlett Pomers by to bylo hodnoceni mnohem slabsi.....standartni oddychový seriál na jedno použití ()

peetriss

Humor tohoto seriálu mě bohužel míjí, připadá mi nezábavný a nezáživný, což je u sitcomu fatální problém, a ani samotná Reba McIntyre mně nepřipadá dvakrát sympatická. Možná to je tím, že nejsem zasloužilou matkou a tudíž možná nejsem přesně cílovou skupinou, pro který je seriál určen. ()

Wishkah

Zaměnitelný sitcom, kterých existují mraky. Proti hraje taky to, že téměř ani jedna z postav není ani zajímavá a ani sympatická. ()

Lefty86

Je to stylem podobné Kroku za Krokem. Který miluju už z nostalgie. Tím že Rebu člověk viděl už dospělý tak není tolik unešený. Ale je to pěkný sitcom. Vtipný, příjemně se na něj kouká. ()

Blazin

Další sytcom, kterých je už mraky, tento patří do pytle kde je většina, neurazí a pobaví, ale na nejlepší typu Přátel to samozřejmě nemá. ()

Yardie

Horších 70%. Nesleduju to sice pravidelně, protože jsem obvykle v práci, ale pár dílů už jsem viděl. Není to špatné, nicméně na TOP sitcomy to zdaleka nemá. Je tam dost hluhých míst a občas vtipy vtipné příliš nejsou. Na to, že jsem to viděl jen občas, tak se mi zdá, že jsou tam vtipy dost sobě podobné. Nicméně, i přesto je to stále dost zábavné na to, aby to mělo hodnocení okolo 60%. Howgh! ()

Všelicos

Ještě jsem snad nikdy nezačala koukat na seriál, kde by mne rozčilovalo tolik postav. Jediná sympatická a poměrně normální je tam Reba, ostatní jsou na hlavu padlí a bohužel ne tím milým, roztomilým způsobem jako Phoebe z Přátel. Viz. Barbra, která by mi jednou překročila práh a hnala bych ji svinským krokem pěkně daleko. Když nic nedávají, nechám to běžet, ale rozhodně to není typ seriálu, který bych aktivně vyhledávala. Je mi tě líto, Rebo! ()

TheGunner odpad!

Člověk by řekl že když je to sitcom tak aspoň nějákej dialog za těch 20 minut vás aspoň trošku rozesměje nebo aspoň vám ten úsměv naskočí ale v tady tomhle teda ne, mě to příjde neskutečně trapny a nezábavny, ani jednou jsem se nezasmál a to je moc špatny, v porovnání s ostatníma sitcomama jasnej odpad.... ()