Deník zasloužilé matky

• USA Reba
USA, (2001–2007), 45 h 32 min (Minutáž: 20–44 min)

Reba McEntire, JoAnna Garcia Swisher, Christopher Rich, Steve Howey, Scarlett Pomers, Melissa Peterman, Park Overall, Masi Oka, Victor Webster (více)

Série(6) / Epizody(125)

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu. (oficiální text distributora)

Margerie

Fajn komediální seriál, který vás zabaví, k žehlení a podobným nudným domácím činnostem je jako dělaný, stejně jako k pauze mezi učením se na zkoušku... ale jinak je to spíš slabší průměr, jediný, kdo pořádně hraje, je Reba, a ty střelené a hlavně neskutečně hloupé postavy vás po čase opravdu začnou dohánět k šílenství. ()

ab.dul

Klasický průměrný seriál, na která se semtam kouknu a někdy se i pěkně zasměji. Po shlédnutí hodnocení ostatních uživatelů...jen řeknu, že se mi nezdá tak moc špatný. ()

Lennie

No, viděla jsem cca 10 dílů a nezdálo se mi to tak hrozné. Další z amerických sitcomů typu Step by step: podobné charaktery, podobné kulisy, podobný humor... ()

pe3czech

Pro mě je tohle kravina, která by ráda byla vtipná jako Krok za krokem. Ale nějak to nejde. Vše křečovité, fóry nevtipné. Herci nehrají, pouze se o to snaží. ()

Kubi21

Mě to baví a to docela dost. A nejsem zasloužilá matka a ani na mateřské dovolené, Jsem obyčejnej mužskej v produktivním věku. Není to nic světoborného, ale obyčejná a velice vkusná zábava a to v dnešní záplavě všech pseudoseriálů není málo. Pět ne ale velice slušné čtyři. ()

Mr.nachos

Na seriál jsem se koukala už kvůli Rebě McEntire, protože jako zpěvačka je skvělá a díky tomuto seriálu můžu říct, že je i dobrá herečka. Má to vtip a je to perfektní odpočinkovej seriál. ()

kubilov

Jeden z tisíců amerických sitcomů, které mi nic neříkají. Ani obsazením, vtipem, či snad nějakým pseudodějem. Ovšem jako pilíř televizní zábavy v Čechách to zřejmě funguje. ()

moviepill

Tak odpad to nie je, ale ani nič svetové. Spomínané moralizovanie som asi nepostrehol, každý diel je takový-či makový, ako sa podarí. Jeden vtipný, druhý nie. Ale chválim herecký výkon Stevea Howeyho a malého "Jakea", sú to ťahúni seriálu. Prerastená Barbra-Gene mi lezie na nervy... ()

Mustaffa

Typicky klasický americký sitcom, pro mě tedy podprůměr. Já nějak ten americký křečovitý humor, kterému se smějí stejně jen oni sami, nemusím. ()

DandaPiper

Musíte tomu dát šanci, než se to rozjede ...to je asi největší problém tohoto sitcomu. Ale když to uděláte, nebudete litovat. Je to fakt hodně vtipnej a celkově příjemnej seriál ...některý hlody jsou docela "classic". ()

petan416

Doporučuji všem! A nějací chytráci co viděli jednu nebo dvě epizody a podle toho hodnotí ať jdou do pr****. Tento seriál je výborný na odreagování u vína nebo chipsů pro celou rodinu! Jasných 100% ()

vilusinska

Taky nechápu to velmi nízké hodnocení. Než jsem se začala koukat na tenhle seriál tak jsem si říkala panebože to zase bude ale blbost ale hned mě dostal ten super humor. Opravdu vřele dopuručuji se podívat, ani jeden díl mě nezklamal. ()

Tsuki003

Pro někoho možná dost nepochopitelné, ale tohle mi prostě na jistou dobu přirostlo k srdci. Ačkoli všude kolem je sitcomů na stovky, tenhle je mi něčím blízký. Herci jsou ve svých rolích neuvěřitelně sympatičtí a i přesto, že v reálném životě bych jí natáhla jednu ocelovou tyčí, Barbra Jean je úžasná postava. Líbí se mi, že i přes komediální zpracování se tam mihnou "vážné" okamžiky. I když je tahle seriálová rodinka dost trhlá, jsou mnohem víc rodina, než já a mí příbuzní. Možná proto mě oslovila. Vážím si toho, že Reba McEntire je velmi přirozená, a taky Scarlett Pomers za to, že dokázala překonat svou anorexii a vrátit se do seriálu, kde její postava výrazně chyběla. Kyra by zasloužila víc prostoru. I přesto všechno ale nedám pět hvězd, protože přece jenom ty poslední dvě série byly slabší a charaktery postav se trochu změnily. Škoda, že všechno jednou skončí (minimálně to platí u seriálů - těch normálních...). P.S.: Jsem to jen já, nebo se vám taky líbí Melissa Peterman (Barbra Jean) víc, když má nějaký to kilčo navíc? :) ()