Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

JoseBenes

Musím dát pět, přestože některé díly byly o něco slabší, ale ty geniální pořád převažují. Žebřík do nebe a tklivá písnička zpěváka, co vydělává na lidském utrpení. Výlet do pralesa, kde ztracené děti zachrání bagry těžební společnosti. Tábor pro otylé děti, kam zavřou Cartmena. Dokument vysvětlující jak se chovat v případě výbuchu sopky(dejte si na sebe deku a láva přes ni prostě přeteče). Cartmen jako vietnamská prostitutka, řvoucí šuky šuky dolar:-). Cartmen si jde koupit lístek do kina a chce platit chlupy z ohanbí..."hmmm, takže kolik to dělá ve chlupech?". Kde tohle jinde sakra uvidíte? ()

Elleannie

Na toto městečko jsem se dívala po nocích, když jsem nemohla spát a hrálo to v televizi. Tak jsem si ho oblíbila, že jsem si své oblíbené díly později pouštěla jen tak pro zasmání docela často.. Cartman je nej, "k**va drát" :D ()

mcleod

Nejdříve poněkud pubertální (nikoli však trapný) humor, následně velmi inteligentní společensko a politicko kritický humor, který přešel do trapné parodie americké maskultury. Jinak řečeno nejdříve si autoři dělali si srandu z věcí, ze kterých si nikdo jiný srandu dělat nedovolil, a způsobem, který si nikdo dělat nedovolil... ale některé díly 14. a 15. série si Tray a Matt mohli odpustit. Po této nudnější pauze však tento seriál pomalu nabírá druhý dech a opět představuje příjemný a inteligentní humor trefující se do pochybných společensko-politických výdobytků 21. století. Vyrojily se sice další drsné seriály kopírující snahu South Parku šokovat, ale zatím jsem neviděl žádný, který by se přesně a tak krásně nekorektně trefoval do největších problémů dneška, které si často vytváříme my sami. A moje nejoblíbenější postava, nebo-li která postava nikdy nezklame: Randy Marsch... a ze starších taky Towelie, Barbrady a taky nezapomenutelné ztvárnění Ježíše. https://www.youtube.com/watch?v=xbzGLQpmsfU ()

Myrreczech

Nečekaně současný seriál řešící moderní problémy mladých dospělých i starých. Nečekaně stravitelný pro všechny generace. A nečekaně sprostý samozřejmě. Takových let s tímhle sprostým seriálem a stále neomrzel. Cartman je úžasnej hajzl. Kenny pořád umírá a nesmím zapomenout na stále dokonalejšího Randyho Marshe - tátu Stana. Prostě na každém rohu úžasná komediální postava. A každým dílem bombastický nový příběh. ()

vyfuk

Je to celkem zajímavý seriál, ale nemám k tomu skoro co říct. Je to na stejné úrovni jako Griffinovi. Celkem je to zvláštní, že přes to všechno až odporného se seriál stal takto populární. ()

Kosmik 1

Sprosťárny a vulgarita mi nevadí, ale vadí mi sledovat dokola pořád to samé. Pořád stejný humor, stejné hlášky a jediné, na co si po letech pamatuju je slogan: "Zabili Kennyho, parchanti...". To je ale dost málo na to, aby se mohl vtipný animovaný seriál stát kultem či legendou... 55% ()

Sheffield

I když to asi nebude znít zrovna dobře, na tomto seriálu jsem vyrůstal. Možná i tuším, co si o tom myslíte, ale víte co? Screw you guys, I'm going home! ()

ghatos

Čím tvrdší, tím lepší. Celkové hodnocení seriálu: 85%. 17. série: První díl (Shitter) nebyl nic moc (60%). Poté to mělo vzestupnou tendenci vrcholící v povedené trilogii Hry o trůny. Nejlepší díl byl 3 (75%). Šlo o méně výživnou sérii, ovšem byla zakončená dosti vážným apelem dovnitř falešné společnosti (za to palec hore). Celkové hodnocení 17. série: 71%. 18. série: Nejlepší je třetí díl (ciska - 78%). Nejhorší je sedmý díl (virtuální realita - 64%). Na seriálu South Park jde poznat, jak se mění svět . Hodně to jde vidět na zábavním průmyslu (zachraňte obývák je trefné). Celkové hodnocení 18. série: 72%. 19. série: Je třeba z*rdat Merkelovou :) . Celá řada se velmi povedla. Opus o dnešní době, ve které vládne "korektnost" za každou cenu. Projevy této rakoviny jsou všude okolo, ať už je to ve speciálních obchodech, hipsterských restauracích, pošahaném přístupu k menšinám a vlastně i většinám... . Tahle utopie dokonalé společnosti, založená na postmoderních levicových ideách je aktuálně nebezpečnější, než kdejaká totalita. Nejlepší je 4,5 a 6. díl (86%). Celkové hodnocení 19. série: 83%. 20. série: 1 .díl: 74%. 2. díl: Cartmenova smrt...podařené, všude jen samá bolest :) . 77%. 3. díl: 72%. 4. díl - Trolí nora - rýsuje střet, kde žid povede vojsko :) . 78%. 5. díl - masivní trolí útok na Dánsko 74%. 6. díl - tohle je válka :) 75%. 7. díl - gentleman kam se podíváš :) 71%. 8. díl - scénka u ředitele je skvělá :) . 73%. 9. díl - Ženy nás ovládnou a taky začne 3. světová válka. 74%. 10. díl - 75%. Celkové hodnocení 20. série: 75%. 21. série - 1. díl - normální rozjezd. 71%. 2. díl - nečumte do mobilu (zatím nejslabší part). 68%. 3. díl - Randy se opět hledal :) . 74%. 4. díl - Mark je všude doma. 73%. 5. díl - drsná subkultura důchodců :) . 74%. 6. díl - witchcraft. 73%. 7. díl - tragédie jménem Heidi. 74%. 8. díl - zoufalci NFL a Erikovo monstrum. 74%. 9. díl - tohle je přece zakázané! 71%. 10. díl - bude to na běloších... . 73%. Celkové hodnocení 21. série: 72%. ()

Jaro.Krafcik

Jeden z najlepších seriálov čo som kedy videl a uvidím. Srdcovka už od detstva, no novšie série som nevidel tak som počas tejto karantény a uz aj mimo nej pozrel všetky serie. Dúfam že budú ďalšie a tento príbeh mestečka South Park sa ešte neskončí. Vytknúť sa dajú iba niektoré trojdielne slabšie časti, ktoré mali ale vždy dobrú pointu. A tiež epizódy kde nebol cartman, stan či kyle alebo kenny vôbec. Táto legenda ostane v mojej top 10 už navždy. ()

Ementaler86

Kdo se urazí, prohraje. Tímto heslem by se dal shrnout tento kultovní seriál, jehož tvůrci si opravdu neberou servítky a nemají problém se navážet do všeho a do každého. Ale není to jenom přisprostlá pohádka s nadávajícíma postavičkama. Za ta léta se totiž ze South Parku stala inteligentní satira, která nemá ve světě obdoby a já osobně na něj nedám dopustit. ()

yin`

Genialita tohoto seriálu nespočívá ve vulgárnosti, ale to pochopí jen někteří (zdravím dewyho). Je to ta animace, náměty, parodie skutečných osob/událostí a především maximálně vychytaný dabing a hudební doprovod některých scén. Nechápu narážky na vulgaritu. To že v jiných seriálech/filmech tečou hektolitry krve, střeva a další sračky lítají vzduchem to je jistě v pořádku. ()

Philoun1

Tenhle seriál nemá žádnou chybu, no možná na pár slabších dílů, ale ty ostatní jsou geniální. S jakým vtipem a nadhledem si tvůrci dokáží dělat srandu z vážných věcí, které se dějou všude na světě je neuvěřitelné a vždycky perfektně vystihnou pointu. ()

P1tr

Animované, sprosté, vtipné. Pokud nějaký rodič uvidí v TV programu neškodný název animovaného seriálu a následně ho pustí svým dětem, bude šokován. Přes animovanou vizáž není South Park rozhodně pro děti a dává to jasně najevo. Sprostá slova jsou součástí brutálního humoru, který umí být i chytrý. ()

pugs

Najsprostejší seriál na svete! A toho robí jeden z najlepších! Niektoré epizódy sú horšie, ale tie, ktoré patria medzi tzv. "elitu" sú tým najsrandovnejším, čo ste kedy videli. Každú postavu si zamilujete, či Stana, Kyla, Cartmana a bždy umierajúceho Kennyho. Každý má svoju prepracovanú charakteristiku... ktoré si jedine zamilujete. Stan - Malý 8/9 ročný chlapec, ktorý je asi najnormálnejší z našej štvorčlennej partie. Je za morálne práva, a vždy sa snaží veci riešiť s rozumom. Kyle - Žid. Tak by sa dal celkom charakterizovať. Za jeho pôvod si ho často Cartman doberá. Kenny - Postava, ktorá umrela toľkokrát, že už sa toho ani nebojí. Jeho smrť a zjavenie v ďaľších dieloch bolo vysvetelné tak, že sa vždy narodí. Takže asi tak 5minút pobieha po dome malý Kenny, a potom je už 9-ročný chlapec, ktorý čaká na svoj osud. Byť Dead. A na koniec Cartman - Postava, ktorú nenávidíte, ale zároveň je Vaša najobľúbenejšia. Pokúša sa už dlho vyhladiť židov a jeho vzor je Hitler. Robí si srandu z Kyla. Jeho verný priateľ je ďaľšia skvelá postava - Butters, ktorý nemá vysoké IQ a urobí všetko, čo Cartman chce. Dokonca si nechal doma aj robota menom AWSOME - O, čo bol prezlečený Cartman v kartónovej krabici. Tvorcovia seriálu, ktorí sa neboja žaloby, ba dokonca je to pre nich niečo ako výhra. Pretože po každom dieli riskujú, že ich zažaluje nejaká známa osobnosť. A to je na tomto seriáli výborné. Nemôžem ísť nižšie ako 10/10. Seriál, ktorý sa nedá napodobniť. Zabili Kennyho! Tí PARCHANTI ()

HomeAlone

Niektore diely su fakt zabavne , no zbytok je stavajúci na fekalnom a hlavne stale sa opakujucom vtipe , ktory nasledne vyznie uz len trapne a vobec nie zabavne ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi