Studio 30 Rock (TV seriál)

30 Rock

30 Rock

Komedie

USA, 2006, 139x22 min

Jeff Richmond

Tina Fey, Alec Baldwin, Jane Krakowski, Tracy Morgan, Judah Friedlander, Jack McBrayer, Keith Powell, Scott Adsit, Katrina Bowden, Grizz Chapman, Kevin Brown, Rachel Dratch, Lonny Ross, Maulik Pancholy, John Lutz, Salma Hayek, Julianne Moore, Sherri Shepherd, Paul Scheer, Anna Chlumsky, Whoopi Goldberg, Ghostface Killah, Charlyne Yi, April L. Hernandez, Will Arnett, Stephanie March, Al Gore, Dean Winters, Jerry Seinfeld, Oksana Lada, Masi Oka, James Kyson, Alan Alda, Howie Mandel, Mariska Hargitay, Rip Torn, Steve Buscemi, Carrie Fisher, David Schwimmer, Tituss Burgess, Edie Falco, Fred Armisen, Kristen Wiig, Val Emmich, James Carville, Blaine Horton, Elaine Stritch, Anita Gillette, Andy Richter, Buck Henry, Blake Lively, Matthew Broderick, Marceline Hugot, Megan Mullally, Rose McGowan, Jennifer Aniston, Oprah Winfrey, Steve Martin, Peter Dinklage, Isabella Rossellini, Jason Kravits, John Lithgow, Wayne Brady, Nathan Lane, Mary J. Blige, Jason Sudeikis, Aubrey Plaza, Jonah Bobo, Will Forte, Boris McGiver, Molly Shannon, LL Cool J, Steve Witting, Ricky Smith, Marion McCorry, James Cronin, Dionne Audain, Brian Distance, Conan O'Brien, Ian Hyland, Martin Scorsese, Peter Hermann, Phoebe Strole, Tim Conway, Mark Lotito, Donald Glover, Courtney Baxter, Nicole Patrick, Taylor Gildersleeve, Larry Wilcox, Jon Prescott, Jon Hamm, Megan Stevenson, Ming Zhao, Patti LuPone, Kay Cannon, Cheyenne Jackson, Matt Damon, Susan Sarandon, Joe D'Onofrio, Reshma Shetty, Tyler Johnson, John Cho, Jim Carrey, Ken Howard, Jimmy Fallon, Denise Richards, John McEnroe, Emily Mortimer, Kelsey Grammer, Michael Sheen, Kristen Schaal, James Marsden, Chloë Grace Moretz, John Cenatiempo, Rob Huebel, Amy Schumer, Peter Reckell, Adam Trese, Sean Hayes, Mary Steenburgen, Andy Samberg, Emma Stone, Nick Cannon, Cynthia Nixon, Weird Al Yankovic, William Baldwin, Stanley Tucci, Andie MacDowell, Catherine O'Hara, Bryan Cranston, Michael Mosley, Kim Kardashian West, Paul McCartney, Amy Poehler, Stacy Keach, Ephraim Sykes, Napiera Groves, Scott Bryce, Bobb'e J. Thompson, Benjamin Jay Davis, Ashlie Atkinson, Chloe Cmarada, Chiquinquirá Delgado, Diane Neal, Jackie Moore, Matt Lauria, Timothy Mandala, Cristin Milioti, Rolf Kristian Larsen, Kristian Alfonso, Wendy Williams, John Slattery, Tony Bennett, Condoleezza Rice, Bobby Moynihan, Heléne Yorke, Terri Conn, Samrat Chakrabarti, Peter Donald Badalamenti II, Godfrey, Jee Young Han, Brandon deSpain, Adam Levine, Rachel Maddow, Adam Horovitz, Jan Hooks, Tim Bohn, Joanna Adler, Danika Yarosh, Margaret Anne Florence, Katherine McNamara, Shalin Agarwal, Adriane Lenox, Christina Rose, Alysia Reiner, Demosthenes Chrysan, Sharon Wilkins, Doug Trapp, Ed Moran, Bebe Wood, D'Arcy Fellona, Nina Arianda, Liz Holtan, Madison McKinley, Jon Glaser, Andrew Stewart-Jones, Fajer Al-Kaisi, Catherine A. Callahan, David Garrison, Maria Thayer, Dan Bakkedahl, Sarah Otey, Tamara Fay, Mira Tzur, Matt Lauer, Max Bunzel, Laila Robins, Theo Stockman, Jessica Leccia, Ramsey Faragallah, Joe Forbrich, Alex Cranmer, Al Roker, Hoda Kotb, Rachael Ray, Novella Nelson, Nina Pedrad, Major Dodge, Elizabeth Marvel, Mike D, Jeffery Self, Rakesh Shah, Craig Castaldo, Michael Bloomberg, Darien Sills-Evans, Rick Zahn, Leah O'Donnell, Christian Frazier, Barbara Christie, Lorne Michaels, Tiffany Roxanne Barrett, Robin Rose Singer, Maggie Geha, Susan Heyward, Tom Morrissey, David Alan Basche, Nikki M. James, Jean Brassard, Gregg Bello, Josh Fadem, Eshaya Draper, Alex Ziwak, D.K. Bowser, Steve Higgins, Ashley Gerasimovich, Ali Reza, Jackie Mason, James Murtaugh, Madison Arnold, Mick Foley, Hannibal Buress, Ned Eisenberg, Peggy J. Scott, Florence Henderson, Mahadeo Shivraj, Kellie Overbey, Heidi Armbruster, Andrew Polk, Remy Auberjonois, Angel Pai, Catherine Curtin, Adrienne C. Moore, Michael Torpey, Ross Bickell, Sara Gabrielle Paterno, James Saito, Jake Goldberg, Tom Broecker, William Jackson Harper, Jaiden Kaine, Karen Pittman, Rob Morgan, Clayton Dean Smith, Hisham Tawfiq, Gregory Korostishevsky, Bill Buell, Donna Mitchell

Paula Pell

Kostýmy:

Tom Broecker

Tina Fey je... prostě Tina Fey. To snad ani nepotřebuje komentář :-) Můj nejoblíbenější hostující herec: Jon Hamm (Drew Baird). ;-)(30.1.2011)

Po dvou sezónách dávám maximum. Občasná slabší místa mnohonásobně vynahrazuje řada geniálních fórů.(27.10.2009)

S01 - 80%, S02 - 75%, S03 - 75% na Kancl a Community to nemá, ale fajn oddechovka..(22.1.2013)

Po dvou sériích parádní 4 hvězdy. I když jsem 30 Rock ze začátku moc šancí nedával, jedná se o moc dobrý seriál. Liz Lemon je totiž charakter, který mě spolehlivě dostal. Ta ženská musí řešit snad naprosto vše a přitom je silně v pohodě. Tina Fey navíc píše všechny díly sobě na míru; každý má něco do sebe, včetně popkulturních narážek (Oprah ve velkém). Do toho vtipný Tracy Morgan a vynikajicí Alec Baldwin. To je kapitola sama pro sebe a i když je místy ujetý až moc, stojí to za to. Díky NBC a těším se na třetí sérii. Edit: Tak třetí série za mnou a pořád skvělé tempo. s05e03(10.9.2009)

Chtěl bych vidět svět očima Kennetha :-D Popravdě, než jsem rozkoukal tento seriál, příliš jsem od něj neočekával, další sicom, kolik už jsem jich viděl? Ale hned po prvních dílech si mě parta z TGS získala. 30 Rock táhnou dopředu postavy, Alec Baldwin a Tina Fey jsou přímo dokonalí. Jediný kdo mě nudil (ne vždy samozřejmě) byla Jane Krakowski aka Jenna, ta mi vadila třeba v Ally Mc Beal a to tam měla vedlejší roli. Pokračování příště.(9.4.2011)

• - Jediní herci z hlavního obsazení, kteří se zpravidla objevují v každém díle, jsou Tina Fey, Tracy Morgan a Alec Baldwin. (Tom Riddle)

• - 2. sezona měla pouze 15 epizod z důvodu stávky scenáristů z let 2007-2008. (Missa08)

• - Jon Hamm (Drew Baird) se ucházel o roli Jacka Donaghyho (Alec Baldwin). (Missa08)