Reklama

Reklama

Avengers: Age of Ultron

  • USA Avengers: Age of Ultron (více)
Trailer 8
USA, 2015, 141 min

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skončí nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů. (Falcon)

(více)

Videa (57)

Trailer 8

Recenze (1 506)

Slasher odpad!

všechny recenze uživatele

Po zklamání z jedničky přichází definitivní NE. Tahle týmovka je hezky všeho všudy prázdná, zmatená, přeplácaná, nekonzistentní sázka na jistotu, na kterou prostě ovce půjdou a nechají se opít tou falešnou "epic" aurou, nablýskanou partou starých známých hrdinů (obohacenou o pár směšných nových) a dějem ze zadku, co se tváří jak když vážně dává smysl. Po FURIOUS7 jen další bezpohlavní mega$$$ brak, v jehož závěru už jsem úplně ztrácel pozornost. FUJ. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele

Furt to samé dokola. Tady bohužel navíc chybí soudržnost a dynamika jedničky. Ve vší té komiksácké klišovitosti tedy zbyly jen skvěle rozehrané postavy a bistrý důraz na vedlejší, ne tak silné a přesto velmi zajímavé hráče (Hawkeye, Widow). To laškování s Hulkem si sice mohli tvůrci odpustit, stejně tak lacinou akci "jen aby byla", ale plynule digitální celky jsou cool ne že ne, i když z toho pomrkává spíše Zack Snyder se svými zoomovačkami. Whedon nicméně nepředvedl nic revolučního, jen zkasíruje těžké prachy, protože dělá to co funguje nevíc. Od všeho něco, tedy neurazí se nikdo a nažerou se všichni. Jsem zvědav kolik desítek komiksů s identickou dějovou narací/kostrou budou muset hollywoodští tvůrci udělat, než to diváky trkne, že je to všechno na jedno brdo ? Pak bude muset opět nastoupit tvůrce jako je Nolan a přepsat dějiny. ()

Reklama

viperblade 

všechny recenze uživatele

Zhlédnuto v kině. Více méně musím souhlasit s tímto Honest Trailerem, až na jednu drobnost - mně se tento film líbil možná i o něco víc, než první díl. Ano, je mi jasné, že jsem v menšině, ale na to už jsem si zvykl... Tenhle film není dokonalý, ale to není ani jednička. Nicméně tenhle film musel nám ukázat tak moc (nové hrdiny, nastínit co bude následovat se starými hrdiny) a obklopoval ho tak vysoký hype, že prakticky nebylo možné, aby s ním lidi byli spokojeni. Jsem 100% přesvědčen, že nikdo by tenhle film nenatočil tak dobře, jako právě Joss. Věřím tomu, že když si pustím oba díly pěkně za sebou, tak nějaký "kvalitativní propad" tam nebude a že se mi stále bude líbit druhý díl o něco více, díky už ustálené týmové dynamice, super hláškám, parádním scénám a příslibům věcí budoucích. 100 %. ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

První dojem po shlédnutí druhých Avengers je takový, že to není lepší než jednička. Místy je to příliš uspěchané a jindy naopak roztahané. Počínaje bitkou Hulk vs. Hulkbuster se ale na plno rozpoutávají bombastické orgie, kde naplno začíná fungovat jak brilantní chemie mezi postavami (a s tím související humor), tak parádní technická stránka a to nejenom, pokud jde o triky, ale především práce s kamerou a střihem je precizní... Poslední cca hodinu jsem prakticky nedýchal. Takže ano. Za mě rozhodně palec nahoru a v kině ještě minimálně jednou... ()

Ainy 

všechny recenze uživatele

Zlovolný Ultron sice povstal, ale čí zásluhou, že ... takhle zbytečně si to komplikovat. Sem tam jsem cítila v tom akčním boji proti nepříteli až příliš velký zmatek a při občasném vtipkování mezi účastníky jsem zaznamenala i hluché místo, které ale naštěstí nemělo rozměr mezigalaktické vzdálenosti a zavčasu ji vystřídala další mega bitva dobra se zlem. ()

Galerie (201)

Zajímavosti (140)

  • Počas boja Kapitána (Chris Evans) s Ultronom (James Spader) na nákladiaku je vidno zavesenie bezpečnostného lana upevneného na hrudi Kapitána. Vidno ho v momente, keď sa Kapitán pretáča okolo dverí nákladiaku. (techas)

Související novinky

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

Desátému Rychle a zběsile ujel rozpočet

18.11.2022

Jako by nestačilo, že desáté Rychle a zběsile muselo vyměnit režiséra Justina Lina (Star Trek: Do neznáma, Rychle a zběsile 5), který nevydržel pracovat po boku egoisty Vina Diesela, za rutinéra… (více)

Joss Whedon se vrací do televize

Joss Whedon se vrací do televize

15.07.2018

Režisér prvních dvou Avengers Joss Whedon se mezi geeky poprvé proslavil díky seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Od té doby měla jeho kariéra jenom vzestupnou tendenci, jenže pak přišlo zklamání řady… (více)

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

Toby Kebell půjde po krku Vinu Dieselovi

28.06.2018

Akční komiks Bloodshot s Vinem Dieselem (Rychle a zběsile) v hlavní roli se pomalu přesouvá před kamery a nyní bylo konečně taky oznámeno obsazení hlavního záporáka. Postavu nelítostného Axe,… (více)

Black Panther velkolepě ovládl kina

Black Panther velkolepě ovládl kina

19.02.2018

Dlouho to vypadalo, že je značka pro blockbuster to nejdůležitější. Teď se však ukazuje, že je (minimálně) stejně důležitá i péče o ní. Kdybyste se před pár lety zeptali, jestli za první víkend utrží… (více)

Reklama

Reklama