asinus

Skvělý thriller, jehož úvodní sekvence hasičského zásahu mě přitáhla k obrazovce a dlouho jsem věděl, že odtrhnout by mě bylo hodně těžké. 20minut před koncem vše bohužel spadlo do mírně vyjetějších kolejí a začal jsem si zoufat, že závěr vše zkazí. Do původního nadšení mě vrátila zpět skvělá scéna, ve které otec i syn zároveň soupeřili s tím samým záporákem. Quaid i Caviezel výborní. 5* to není ale 85% ano. ()

Matrinx

Konečně moje kafe...Skvělý film. Opravdový filmový zážitek za delší dobu. Já časové sci-fi vždycky měl rád, to už začalo Návratem do budoucnosti ;) Originální námět, dobrá režie, a dobré herecké výkony od neokoukaných herců a taky pěkná hudba udělali své. Takže za pět hvězdiček, podle mě si je zaslouží. ()

danecek24

58. Zlatý Glóbus za rok - nominace (1) - Nejlepší filmová píseň - "When You Come Back To Me Again" - Hudba a text Garth Brooks, Jenny Yates ()

pakobylka

----- "Stáří není špatný, když se ho dožiješ." ----- O polární záři, která umožnila pozoruhodné a neobyčejně napínavé hrátky s časem ... o otci a synovi, kteří věřili, že společně mohou změnit osud ... o sérii vražd, která zůstala neobjasněná dlouhé tři desítky let ... a v neposlední řadě o baseballu. ()

zette

Jo, zabavny a celkem zajimavy film, ktery si uzije kazdy divak, ktery nebude hledat logicke souvislosti. Nedokazu si ale predstavit, ze si ten film jeste nekdy pustim. Herecke vykony taky prumerne. ()

c.tucker

Dost mě chytil ten nápad a celý scénář byl slušný (až na ten přihlouplý konec). Velice oceňuji herecké duo otce a syna, kteří se předvedli v perfektním duchu (Quaid a Caviezel prostě váleli). Režijně také slušně zvládnuto, prostě se mi to líbilo. ()

dr.fish

Nečekal jsem nic moc. Začátek měl strhující nástup, výborně nasnímáno i nastřiháno. Nápad za milión, spojení dvou časových rovin skrz vysílačku a ovlivňování vývoje budoucnosti alá "walkie-talkie". S tím se ovšem na celý film nevystačí, takže ze sci-fi se rázem stává thriller a detektivka zároveň. Tento žánrový koktejl samozřejmě vyznává nejvyšší hodnotu, a tou je především rodina-základ státu. To už musíme amíkům odpustit, bez toho by to nešlo. Ale obraz, zvuk i ostatní řemeslo na jedničku. Herecké výkony optimální, výborně strávené nedělní dopoledne. Druhá polovina je trochu slabší, z původvě zamýšlených pěti hvězdiček snižuju na čtyři. Dobře udělaný film. 85% ()

campix

Hoblit velice dobře řemeslně zvládá krimi a Frekvence ukazuje, že ani prolínání jednotlivých žánrů mu nedělá žádné výraznější problémy. Právě originalita scénáře dává tomuto filmu punc atraktivity a odlišuje ho výrazně od svých souputníků. Překvapivě dobře funguje i herecké obsazení, které na papíře nevypadá zrovna dvakrát atraktivně. Co si budeme povídat, prostě pánové Quaid a Caviezel se nikdy neumisťovali mezi špičkou nejcharizmatičtějších herců. I tak je Frekvence velice zajímavá díky prolínání žánrů a zajímavému ději. Nejlepší Hoblitův film. ()

WolfR

Silnou zbraní frekvence je hlavně námět a velmi chytrý scénář. Co do hereckých kvalit toho nemá moc co nabídnout, ale šikovná režie i z tohohle aspektu vyždímala maximum. Ještě tak lepší konec a bylo by to na plný počet, 4 hvězdy. ()

Šimpy

Měnit historii zkrátka není projížďka deLoreanem, že Dennisi? :-) Celkem to funguje, dobrý výkony, nejnapínavější je okamžik, kdy se Frank snaží přesvědčit kámoše policajta....až jsem vztekle nadával, aby se ten černej šulin už radši podíval na ten zápas. V závěru je bohužel logická chyba největší. SPOILER Když Frank ustřelí Shepherdovi hnátu a ten uteče...proč by se vracel o 30 později zabít syna? ()

otík

Hodně zajímavý sci-fi film o synovi a mrtvém tátovi hasičích, kteří se díky jakémusi časovému meziprostoru setkávají a snaží se zabránit požáru, u kterého otec zahynul. Otázka ovšem zní, zda se díky změně minulosti nezasáhne do budoucnosti. ()

Rockwood

Tenhle film mi ze začátku připadal jako nuda, ale pak mě to fakt zaujalo. Dobrý téma, dobrý příběh dobré zpracování. Dávám plný počet protože tenhle film na mě hodně zapůsobil. ()

stOKYi

Škoda toho záverečného happyendu a tých citových, familiárnych vsuviek. Mohlo to skončiť trošku pochmúrnejšie, drzejšie hlavne pre americké oko ktorý si takýto koniec vyslovene pýta :) Ináč celkovo to bol veľmi pútavý a pre mňa celý čas napínavý triler. 90% ( 24.10.2010 ) ()

tomeek

Silně nadprůměrný nenápadný nízkorozpočťák! Pořád jsem doufal, že příběh bude mít hlubší myšlenku, než v prvních 20-ti minutách a zaplaťpánbů jsem se dočkal. Vynikající "dvojfinále"! Další ukázka, že sci-fi se dá dělat i bez vesmíru. 4,5* ()

Decker

Tenhle film je jednoduse dokonalej. Jeho nejvetsim plusem je, ze vas dokaze diky dokonalemu scenari udrzet u obrazovky celou dobu a nikde nema hluche misto. Scenar je zkratka opravdu velice povedeny. Co se tyce hereckych vykonu tak nemam nejmensich vytek. Opravdu se jedna o skvely film. ()

miguel_111

Hlavný princíp thrilleru Frekvence pojednáva o tom ako zmeny určitých vecí v minulosti môžu zmeniť dosť zásadne a radikálne budúcnosť. Herecké výkony Dennisa Quaida a James Caviezela sú solídne. Pre mňa 80% ()