Série(2) / Epizody(16)
Hrají
Jaecki Schwarz
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Romi Maria Goehlich
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Matthias Ponnier
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ivan Gallardo
Chile
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Ciro de Chiara
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Thomas Pohn
Rakousko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Irma Hartog
Nizozemsko
Thomas Biehl
Nejlepší seriály:
Rita (2012) (seriál)
Muži z Blekingegade (2009) (seriál)
Bílé písky (2021) (seriál)
Erika Skrotzki
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Norbert Kaart
Nizozemsko
Katinka Heise
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nico van der Knaap
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Západní vítr (1999) (seriál)
Markus Andreas Klauk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kurt Glockzin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Sven Nichulski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karina Schieck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Paul Henning Gödderz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Post Mortem (2007) (seriál)
Marita Ragonese
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ingrid Braun
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)