Série(3) / Epizody(18)

Všelicos

Neskutečně úžasné. Bernard, Manny i Fran jsou tak dynamickou trojkou, že se člověk musí držet, aby mu při sledování nepraskla bránice. Jeden ze skutených pokladů britského humoru. ()

evil_ryu

Krásne absurdný humor. Skvelé nápady a nezabudnuteľné postavy. Jediný problém ktorý má tento seriál je to, že je príliš krátky. ()

ApsidalTill

Graham Linehan ma zase skopal do hranatého šklebu, ktorý by my závidel aj Joker. Paradoxne som si dal Black Books až po IT a o to viac, som docenil jeho bizarnosť, ktorá stojí a padá na Moranovy ale funguje to neskutočne dobre a keby sa dalo, tak si teraz vymažem pamäť aby som si to mohol pozrieť 100000x a vidieť to v premiére. Proste dokonalý Anglický pohľad na humor z toho originálneho uhla smiechu, ktorý docení len milovník žánru. Moran by mal dostať všetky možné seriálové ceny za túto úlohu, aj keď jeho plachosť v reálno živote je krásnym protikladom ku tomu, čo dokázal zahrať s Bernardom. Tlieskam. ()

jarmik

Bernard (Dylan) a Manny (Bill) jsou pro mě absolutní králové hrané seriálové tvorby a samozřejmě jsou naprostí králové stand upu! Znám to zpaměti a stále mne nepřestává bavit sledovat BB znovu a znovu... ;-) "There was a little man!" ()

janeke

brilantný britský nonsens s úžasným Bernardom Blackom. po prvej sérii sa mi zdal scenár trocha ťažkopádny, no po videní dvojky a trojky mi došlo že všetko je tak ako má byť a akákoľvek priblblosť je súčasťou ťažkotonážneho suchého sarkazmu. absolútnym pokladom je diel s klavírom.. ()

Nethar

Příjemný docela chytrý humor, občas jsem se i zasmál a to je u mě co říct. Viděl jsem první sérii a kousek druhé. Prozatím mi to asi stačí, leč sympatické rozptýlení. ()

simply

Ještě jsem neviděla všechny díly, ale zatím jsem nadmíru spokojena...suchý britský humor miluju a Bernard Black je prostě geniální... ()

laepus

Dylan Moran ve své pravé syrové podobě. A je jedno, jestli je zrovna prodavačem ve fast foodu, pokerovým velmistrem nebo klavírním virtuosem. ()

Matixed

Po shlédnutí IT Crowd mi žádný sitcom nebyl dost dobrý. Tenhle seriál, na který jsem narazil uplnou náhodou, překonal moje očekávání. Fungoval jako náplast na mé strádání po kvalitním humoru. ()

Jimmy15

Výborný britský seriál. Skvělý nápad, skvělý humor. Snad se tomu ani nedá nic vytknout. Možná pár slabších dílů, ale ty celkový pohled na seriál vůbec nezhatí. Za mě plný počet a zařazení do mých nej seriálů. ()

Garch

Boží seriál. Po prvních třech epizodách vše na svém místě uprostřed chaotického antikvariátního vesmíru. ... PS Nepamatuji jiný seriál, kdy by mě bavil i "amatérský" dabing několika epizod. Díky, za nadšenecký výkon Perla Group! ...PPS ˇVíte, že pasivně vdechuji váš kouř?". "Jo, tak mi pak koupíte panáka" ()

Spacecore

Minimálně po takových patnácti letech jsem zkouknul s manželkou celý ten seriál znovu a celkem asi po čtvrté. Měl jsem ho hodně nahraný na VHS, takže těch přehrání mohlo být více. I po letech má sitcom svoje kouzlo, trojice protagonistů je naprosto bravurní a humor je krásně debilní. Chvílema seriál hraničí na hraně geniality, ale bohužel chvílemi ne. Po letech musím říct, že mě to tolik nebaví, co v dětství, ale s tím se počítá. I ty díly, co jsou slabší jsou pořád hodně silné a je fakt, že takový humor by dnes už nebyl možný a to je v podstatě smutný. ()

Maslord

Super zábavka, anglické seriály ma totálne zabíjajú. Keď som videl prvý diel nevedel som sa dočkať ďalšieho. Škoda, že ich nakoniec bolo len tak málo. Na druhej strane aspoň sa ten seriál nestihol pokaziť. ()

lucyeee

Tak tahle partička lidí je vážně nářez!!!Musim říct, že tenhle seriál se vážně povedl,jen je opravdu veliká škoda, že nemá vice dílu , vážně jsem se nasmála u každého dílu!!Je to určitě bezkonkurenčně nejlepší sitcom co jsem zatím viděla ()

vozihnoj

"The older the wine is, the gooder it is." Geniální britcom, z prostředí jednoho malebného londýnského knihkupectví. Tři hlavní postavy - Bernard, Manny a Fran tu rozjíždějí neuvěřitelnou jízdu přenádherného anglického humoru, plného absurdních situací i kvalitních hlášek. A až na asi dvě zakolísání mají všechny epizody nastavenu laťku proklatě vysoko. ()

JK-Stinger

Výborný seriál z prostředí malého knihkupectví s věčně opilým irským majitelem. Milovníci britského humoru ho musí milovat, ostatním se možná bude jen líbit. Škoda jen, že vzniklo pouhých 18 dílů. ()