Série(3) / Epizody(18)

Ba-nny

Toto je serial s velkym S. Britsky humor mam velmi rad a tento serial ho vyzdvihuje do vysin. Proste vecne ozraty Bernard, blaznivy poskok Manny a Fran Vam ukazu, ze v knihkupectve resp. antikavriate nie je len ticho a nuda. ()

Kroup4

Bristkej humor je jinčí,ale já ho miluju.Všechny 3 postavy jsou skvělé.Škoda jen že to tak brzo skončilo a nebylo víc jak tři série.Každej díl jsem viděl několikrát a vůbec neztratili na síle. ()

Valkyria

Suchý anglický humor, který normálně moc nemusím... Ale z úst Bernarda Blacka ho miluju a to nemluvím o Manym, který je vrchol seriálu! V hlavě mám spoustu nezapomenutelných hlášek! -> Malá relaxační kniha... ; -Máte Dickense v kůži? -No ano... -A je to pravá kůže? -Je to pravý Dickens... ; -Jsou ty peníze kožené? -Ne, proč? -Chci, aby se hodili k mé peněžence... A to je jen první díl :))) Prostě parádní a neokoukatelné! ()

BC

Vždyť on Bernard ani nechce prodávat ty knížky. On chce jen pít víno a kouřit. To Manny a Fran mu z toho dělají knihkupectví. "Přidejte trochu levandule do mléka, opusťte město s pomerančem a předstírejte, že se tomu smějete." ()

High.Hopes

Po prvním zhlédnutí vám nemusí sednout, je asi o něco hůře stravitelný než typičtější sitcomy, když se ale propracujete i k dalším zhlédnutím, budete mile překvapeni dosud neobjevenými vtipy, propracovaností scénáře a kvalitou humoru. ()

Doski

Opět výborná práce Grahama Linehana? Ano. Zvlášť když se spiknul s Dylanem Moranem (který nejen že má výbornou Irish-English, ale má i dar od boha v podobě výborného umění herectví, jenž se objevuje nejen v tomto britcomu) a Billem Baileyem (který je také úžasně nepopsatelný s těmi jeho zvláštními pohyby a mluvou u toho). Celý seriál od začátku do konce prostě sranda, sranda, smích a sranda. Lék na smutnost a nepohodu. Skvělý ztráceč času.. Počkat, shlédnutí tohohle ale vůbec není ztráta času! Je to špička mezi sitcomy. 96% :) ()

tomikan

Krasnej priklad toho, jak je britskej sitcom schopnej podrzet si vysokou uroven humoru od pilota po posledni titulky, i kdyz bohuzel jen po tri sezony.. no Bernard a Manny sou popravu nepostradatelni, kdezto namisto Fran si leckdy sem schopnej predstavit jinou ztvarnitelku, coz je subjektivni takze oukej.. i po nekolikatym zhlednuti (>3) maximalni hodnoceni!! ()

Jaxx84

Takhle šílená trojka Bernarda Blacka, Mannyho a Fran mě učarovala svým naprosto originálním a neopakovatelným anglickým humorem. Víc než na scénáři však stojí seriál na hereckých schopnostech herců, schválně zkuste zahrát na téma The Elephant and the Balloon =D ()

007.

Skvělý seriál, druhý díl první série a čtvrtý díl druhé série byly nejlepší. Akorát mi to ve třetí sérii trošku kazila trochu přehnaná necitelnost Bernarda. 93% ()

markotter

Jedna epizodka s tímhle psychopatickým despotou (nebo despotickým psychopatem?) jeho přitroublým přidržtaškou a společnou přítelkyní Fran vydá za víc zábavy než jedna celá série Přátel. A to proti Přátelům vůbec nic nemám. ()

balcazar

Pôvodne som chcel dať len dve hviezdičky. Najmä prvé dve série neskutočná predivadlovanosť a neprirodzenosť uberajú humoru snáď aj 70%. V tretej sérii som sa konečne (dajme tomu) bez starostí o výrazné chyby bavil. V prospech seriálu hrá fakt, že si na postavy, prostredie predsa len zvyknete. Chyby, ktoré som ja vyčítal, boli pravdepodobne zámerom, ktorým sa seriál uberal, napriek tomu to bolo miestami dosť hrozné. ()