Nastala chyba při přehrávání videa.
 • aranek
  ****

  Standardní thriller natočený podle výborné předlohy, jako již tradičně v případě Clancyho obtížně zfilmovatelné. Ační scény pěkné a řídké, jak se na politický thriller patří. Sem tam mezery v dialozích. Nezbytný patriotismus nijak neruší, oceňuji absenci milostných problémů hlavního hrdiny (je-pořád-v-práci-rozpadá-se-mu-rodina-zamiloval-se-do-kolegyně-agentky).(29.3.2009)

 • helloween93
  ****

  Čekal jsem že to bude politická nuda, ale rozhodně nebyla. Nudu si tedy představuju jinak. Celkem inteligentní politický thriller z pera již zesnulého Toma Clancyho, který dokáže diváka držet v šachu a překvapit ho. Harrison Ford předvádí svůj standartní výkon a rozhodně nezklamal a Will Dafoe svojí partii sehrál také skvěle. Řemeslně dobře zvládnutá "Clancyovka". 4*(26.10.2013)

 • Chrustyn
  ****

  Skvělý akčně politický thriller s výborným Fordem, který se opět zhostil role Jacka Ryana. Film sice nemusí bavit každého, jelikož je poměrně složitý a vyžaduje od diváka velkou dávku pozornosti, hlavně kvůli velkému množství postav. Ale rozhodně dokáže zaujmout i průměrného diváka díky povedeným akčním scénám (hlavně scéna zmasakrování kolony je perfektní).(2.3.2007)

 • lennyd
  ***

  Když je zjištěno, že zavražděný drogový překupník je vlastně blízký přítel prezidenta USA, je z vyšších míst dán jednoznačný příkaz. Kolumbijskou mafii zničit (i přes to, že jde o nelegální akci vojenských jednotek USA) a celý případ ututlat. Bohužel se nepodaří všechny svědky zničit jednou taktickou raketou, a tak je do boje vyslána jednotka agenta Clarka (William Dafoe). Na druhé straně po vrazích pátrá i agent CIA Jack Ryan (Harrison Ford), aby nakonec skončil s Clarkem uprostřed bojů v Kolumbii. ... Tak tohle už bylo hodně překombinované. Film má ukrutnou délku na to, že jeho děj je velmi plytký a tak nějak ničím nepřekvapuje. Kdyby to byl tří dílný seriál, tak budiž. Ale narvat všechny myšlenky do jednoho filmu, nehledě že po chvilce už není jasné kdo s kým bojuje proti komu, nevím nevím. I když se Ford s Dafoem snaží seč můžou, film z šedivé nudy prostě nevytáhnou. Im sorry, Mr. Noyce..(2.9.2008)

 • DHDV
  ***

  Tento typ filmů nikdy nezklame. Je to stará dobrá klasika s originálním námětem. Film není nějak nadprůměrný ale v dnešní době takové „cameo“ na obrazovkách potěší. Celkově film působí hrozně lacině (i na tu dobu) ale to převyšují dobré herecké výkony. Téma filmu je stále aktuální a tím je příběh nadčasový. Harrison hraje přesvědčivě a Henry Czerny a Dafoe mu dobře notují. Ale role jejich života to není…(6.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace