Kokain

Juto

Veľmi pôsobivý film podľa skutočnej udalosti. Po hereckej stránke je to veľmi dobré. Chytilo ma to po emocialnej stránke. 8/10 ()

blitzer

Špičkovej film! Líbil se mi daleko víc než Scarface (i přesto, že tam hrál velký Al). Johnny Depp je prostě mistr svého řemesla, Penélope Cruz si tady vystřihla roli mně dost nesympatický mrchy. ()

O´Hara

Film podle skutečné události udělá skoro vždy dojem, stejně tak jako teď. Mělo to všechno, co by takový film měl obsahovat. Např: Dobrý děj plný zvratů, dobré obsazení a chytlavou hudbu, tohle vše na mě zapůsobilo... ()

majo25

Veru tak, za chyby sa platí. Za okamihy štastia sa platí dlhoročnou bolesťou samoobviňovania. A blbci platia dvojnásobnú cenu. Takže Georga Junga by mali pustiť v tomto roku. Ak ešte nezomrel, tak by sa to prepúšťanie mohlo objaviť aj v médiách. ()

Noviik

Šíleně mi tu vadila Penélope Cruz. Herecky vynikající, ovšem příběh mě občas nutil zívat nad chudinkou narkomanem. A na konci mi chybělo to dojetí, které se nedostavilo, bohužel. ()

wendelin9

Wooow! Johnny mě opravu nikdy nepřestane bavit. Tahle kokainová jízda mě vážne chytla!!... Mladík s pár dolary, prodávající marihuanu, sexy kokainový Bůh, obtloustlý taťka na dně a nakonec zoufalý vězeň, který ztratil to jediné správne, co kdy v životě udělala... Jes! jes! jes!.. Prosím ještě jednou, ale tentokrát do levé nosní dírky!! ()

Triple H

Trošku rozvleklý pohľad do života jedného drogového baróna. Inak, ale príliš výhrad nemám. Depp je ako obvykle výborný, zvyšok ansámblu sa tiež snaží (Ray Liotta ako Jung Sr., Ethan Suplee ako "Tuňák", Jordi Molla...). Za zmienku stojí perfetkná výprava, kde sa obzvlášť kostýmeri vyblbli a potom aj hudba, ktorá je dobre vybraná (až mám chuť kúpiť soundtrack). Srandovné len je ako film prezentuje Junga ako v podstate dobráčiska od kosti, ktorý sa len vplyvom okolia stal dílerom. To len tak na okraj, pretože aj tento pohľad na vec vo filme funguje - a to naozaj len vďaka už spomenutému Deppovi, s ktorým jednoducho musíte aspoň trochu sympatizovať. ()

Kjůkíí

Život mafiána se zdá býti tak jednoduchý, ale co člověk všechno musí přežít, to se dozvíme právě v tomto dramatu. Výborný Johnny Depp a hysterická Penélope Cruz jsou zářným příkladem toho, jak z dobrého scénáře udělat dobrý film. Nejlepší scénou je situace, kdy Johnny již neví, kam má dávat všechny ty peníze, co vydělal. Plný barák peněz. To je nejspíš sen každého správného dealera drog, jakých máme aspoň v našem městě víc než dost. Občas se mi zdá, že se každý díval a s marihuanou začal obchodovat právě na základě Kokainu. Skvělý film o vzestupu a pádu bossa kokainového království in Amérika. ()

Cedr

Tradičně skvělý Johnny Depp a osvědčená story o stylové cestě z ničeho na vrchol drogového podsvětí a neméně stylovém pádu na dno a ještě o kousek hlouběji. ()

hans500

Drogového dealera přesvědčivě zahrál Johnny Depp, kterému zdatně sekundovali další herci (Penélope Cruz, Franka Potente, Ray Liotta a další), vynikající a propracovaný scénář pod dobrým režijním vedením, film má přiměřené tempo. Rozhodně to nejlepší v žánru filmů o drogách. ()

chelseaman22

"Bez práce nejsou koláče," řekla babička a umřela. Johny pracoval až moc. Kdo má moc, chce mít ještě víc. V Johnyho případě: Kdo má moc, bude za svou nenasytnost obdařen lochem s nepříjemnými zkušenostmi ze sprch (ve filmu neukázáno - nepřekvapivě). A brát si potomka Máří Magdalény v kolumbijském provedení není taktéž dobrý nápad (po bitvě je každý generál, nevyjímaje mne). Co nesmím neocenit, je kůl háro Johnyho (ten fagala Zohan by koukal). A kdo má Johnyho na svědomí? Ano, ano... Drahá matička, která si pak ušila z ostudy kompletní šatník. Jediný otec byl svému synu věrný, stejně jako své ženě (dalšímu potomku výše zmíněné Máří). A pak to dopadá tak, že se Nám z toho Johny úplně celý popletl. Alespoň, že tu svou "zahrádku" má. A proto drazí náctiletý Češi: Nejezděte si plnit svůj americký sen, vzpomeňte na Johnyho... 83% ()

Lamprea

Dojemný příběh o člověku, který mohl být ve všem "nejlepší" a on si vybral že bude prodávat kokain. Měl jsem ten film hodně rád když jsem mladší a tak sem si myslel, že teď už mě tolik nevezme, a že možná pudu s hodnocením dolů. Pletl jsem se. Zase jssm byl na měkko při scéně kdy George nahrává vzkaz na magnetofon tátovi, mimochodem scény s tatou mi přijdou z celýho filmu nejhezčí. Parádní Soundtrack! ----------- "Ať máš vítr vždy v zádech a slunce ve tváři a ať Tě tvůj osud zavane až ke hvězdám" ()

Doudis19

Na můj vkus příliš zjednodušený a stejně tak povrchní pokus o překonání Scorseseho gangsterek. Aby dva nineumělové koupili trávu, prodali ji a tím se stali králi L.A., to není přesně to, co by objasnilo úspěšnost skutečného George Junga. Obchody jsou zkrátka podány příliš amatérsky a Johnyho uhlazená postava do tohoto světa vůbec nepasuje. Nadruhou stranu uvěřitelné vztahy s rodinou, s dcerou i s obchodními partnery jasně ukazují v čem scénárista Nick Cassavetes skutečně umí chodit. ()

Tyny

Jeden z nejoblíbenějších filmů vůbec. Johnny Depp, neboli člověk, který má ve filmu mnoho tváří. Absolutně všechno je ve filmu promyšlené, nenašla jsem jedinou chybičku, kterou bych filmu mohla vytknout. Když jsem Kokain viděla poprvé, přála jsem si, aby vše dopadlo dobře a ten konec mně úplně dodělal. Děj filmu, atmosféra, ty místa, kde je film natáčen. Tento film jasně dosvědčuje, že svět není pokaždé spravedlivý. Bomba. "Danbury nebylo vězení, byla to škola kriminálníků. Nastoupil jsem tam jako bakalář marihuany a odcházel s doktorátem z kokainu." ()

st.jim

Je to tak 4 a 1/2 hvězdičky. Excelentní Johny v drogovém filmečku, kterému jsem fandil od začátku až do konce. Nejdříve kouřil "trafku" a pak šnupal "kokču". Pašoval a kokain prodával, stejně byl můj hrdina. ()

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta