Rodinná pouta

Česko, 2004, 300x50 min

Hudba:

Karel Svoboda

Tomáš Krejčíř, Klára Jandová, Dana Morávková, Jan Kačer, Lenka Termerová, Jan Révai, Simona Krainová, Milena Steinmasslová, Vlastimil Zavřel, Martin Zounar (více)

Mezilidské vztahy z nejrůznějších úhlů pohledu - především ty jsou obsahem seriálu Rodinná pouta. Vztahy v rodině, v práci, vztahy mezi muži a ženami, vztahy mezi generacemi a jejich vývoj můžeme sledovat v nejrůznějších situacích. Naši hrdinové prochází osudovými krizemi, jsou vystavováni zkouškám charakterů, bojují se zradou a s intrikami a prožívají lásku i nenávist, přátelství i vzdor… Reálie současného života u nás, ale i dávka romantiky, napětí, zábavy - to vše je zárukou, že seriál Rodinná pouta bude blízký široké divácké obci. Jak už název napovídá, středobodem seriálu je rodina. Rodina, která spoutává v tom dobrém i zlém, dává zázemí, kořeny, ale někdy také příliš svazuje, pohlcuje a své členy může i ničit. (TV Prima)

maverick10 odpad!

Jednou jsme se cela rodina spoutala u televize a divali se na Rodinna pouta. Ja byl pripoutan k sestre, sestra k mamce, mamka k tatkovi a tatka k radiatoru. A tak jsme si mohli i u nas rikat: Rodinna pouta. No ikdyz jsem byl spoutan, stejne jsem se radeji dival do automaticke pracky jak se tam preou kalhoty s kosili, protoze alespon tam bylo nejako vzruseni. ()

Carlossss odpad!

Zkoušeli jste někdy masturbovat se žiletkou mezi prsty???? Ne? Tak to zkuste... nebo zkuste Rodinná pouta. Výjde to úplně na stejno. ()

Valsadora odpad!

Stupidní příběhy postav,kdy každý má zápletku (milostou či jinou) alespoň s deseti dalšími postavami.Zbytečná ztráta času,nuda-to je mé vyjádření k tomuto seriálu. ()

cariada

Před lety jsem se nudil a zrovna o víkendu v poledne nic jinýho nedávali než tohle tak jsem to sledoval ,a dopadlo to tak ,že mě to chytlo a koukal jsem až do konce. (celého seriálů po několika letech) . Pravda je asi taková ,že po druhý bych do toho už nešel. ()

MrPierc odpad!

Největší zvrhlost české kinematografie, která dokazuje že v největším odpadu budou hrát čeští dobří herci (hlavně pan Kačer ). Dnes se už netvoří kultura, ale točí se díky honorářům. ()

Attta

První díly byly třeba dost lepší než dnešní Ulice, ale netrvalo to dlouho a byl to totální odpad, který zůstali sledovat jen lidi, co si neváží svého volného času. ()

starbrejkr odpad!

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa--------------jak hodnotit jinak?? Větší seriálová příšernost na českém území nevznikla a troufám si říct, že už nikdy nevznikne. ()

C0r0ner odpad!

Když to začali dávat, tak to většina lidí hltala, protože to byl jeden z prvních českých Dallasů. Na co ale přišli vzápětí, byl fakt, že to je ještě mnohem horší, než Dallas. A to je vážně děsná sračka. Rodinná pouta jsou naprosto šílenou věci, na kterou podle mě může rád koukat jenom člověk s IQ tak kolem osmdesáti. 0% ()

fars

No co si budem povidat, je to strasnej shit. Videl jsem par dilu kdyz u nas byla na navsteve babicka (no co, ona nas nutila, kdyz jsme ji nepustili rodine pouta tak zacala zpivat, vite co to je za teror?). ()

KajusaK odpad!

Netušila jsem, že může být něco horšího než Ordinace v růžové zahradě, ale očividně může..Tenhle seriál nemá absolutně vůůbec nic do sebe, nikdy mi nic nedal, nepobavil, nezaujal..Absolutní ztráta času.. ()

Svatba utužuje rodinné vztahy

Svatba utužuje rodinné vztahy

26.05.2006

S tím souhlasí určitě každý. Přestože mnohými zatracovaný, nenáviděný, za nudnou šeď označovaný a považovaný herecky i scénáristicky za ubohý seriál, Rodinná pouta se možná dočkají dalších sérií.… (více)