Každá noční můra má svůj začátek! V místnostech tvaru kostky se probouzejí lidé, kteří si nepamatují nic ze své minulosti, a jejich jediným úkolem je dostat se z nebezpečného bludiště kostek ven, což ve většině případů znamená jistou smrt. Wynn, který pracuje v pozorovacím centru a má za úkol zaznamenávat chování objektů uvnitř kostky, si všimne krásné Rains. Dívka ho neodolatelně přitahuje, a tak se rozhodne jí pomoci. To se však nelíbí tajemnému vládci celého komplexu, který na Wynna a Rains posílá pološílence Jaxe s jeho dvěma pomocníky... (SPI Film)

RafaKrakal

Po ultimátně debilní dvojce se cube zero vrací svým zpracováním k zdařilé jedničce, což byl bezesporu krok správným směrem. Konečně se dozvídáme jakou má kostka funkci a nahlédneme i na svět mimo kostku, což filmu nebývale prospívá. Bohužel však velice slušně rozehraný děj nevyústil v překvapivější závěr, jenž by si toto dílo zasloužilo ,ale přesto se dle mého soudu jedná o nejlepší film z celé trilogie. ()

Nathaniell

Kostka zůstane utajenou a je škoda, že není ze záhadného podsvětí odkryta ani malá část. Přesně proto jsem bohužel musel strhnout 1 hvězdu... Vzhledem k věku snímku se dá předpokládat, že se přímého pokračování nedočkáme. A může se stát, že další remake bude shit. Takže snímek - Kostka 0 - hodnotím jako samostatný film . 4* ()

Grellenort

Tohle je tak hrozný průser, že nevím jestli mám smát tomu jak je to blbé a nechtěně směšné, nebo jestli mám brečet nad tím, že jsem ztratil dvě hodiny života a nad tím, co se postupně vyvinulo z vynikajícího prvního dílu :-( ()

axik

Není to špatné, dějově vychází z Kostky I., přičemž poznáváme principy kostky a podstatné "správce a techniky systému". Konec filmu pak krásně navazuje na začátek jedničky, takže trilogie se uzavřela, podobně jako Mlčení jehňátek. Naturalistické scény, hrubé pasti, žádná zbytečná digitalizace, kov - klaustrofobie - viry požírající lidské tkáně. Btw. tato KOSTKA je z celé trilogie nejméně klaustrofobická. ()

weasel.p

Na jedničku to nemá,ale oproti dvojce je to určitě koukatelné. Děj docela povedený a přidávám plus i za postavy,hlavně za ujetého Mr. Jaxe. Největší škoda je,že se neuchovala tajemnost kostky a vše je tu podáno jako tajný projekt střežený vojáky. ()

m.xFuck

Všechny tři KOSTKY ohodnotím zde a pak to jen nakopíruju. KOSTKA(1) 5hvězdiček zcela oprávněně. Atmosféra kterou bych nenakrájel ani motorovou pilou a nicneříkající konec je dobrá kombinace. Akorát za ten konec bych dal v prvotním návalu rozčarování o tři hvězdy míň :) tak moc jsem chtěl kdo a proč. KOSTKA 2 HYPERKRYCHLE nebo TESERAKT Tohle pokračování je jak tak bývá nedobrým zvykem trošku slabší, ale stejně podle mě může hrdě stát vedle jedničky. Zatímco jednička byla stroj tohle je fyzikální jev. A tvůrci ztvárnili čtyřrozměrnou krychli tak jak měli. Dávám za 4 KOSTKA 0 Aha tak takhle to tedy bylo... Tohle sem si řekl, když film skončil. Podle mě slušný závěr (nebo snad začátek) trilogie dávám též za 4, byl jsem spokojen. ()

Max Q.

Lepší než dvojka, ale horší než jednička. Nicméně je vidět, že se dá natočit celkem koukatelný film jen ve dvou místnostech, z toho v té jedné akorát vymění barevné žárovky :) ()

pida123

No hurá!!!! Konečně jsem se dočkala všeho, co jsem od tohodle filmu očekávala. Škoda jen, že předtím museli natočit dva braky, než jim to konečně vyšlo a natočili film na který se dá dívat, člověk se u něj nenudí a nemá výbuchy smíchu v těch "nejdramatičtějších" chvílích. Skoro jsem nedýchala. Ten konec trošku přehnali, ale co se dá dělat, někde to pos... přece museli, aspoň že to tentokrát nebyl celý film, ale jen konec. ()

Wulz

Kostka 0 už je jiná jízda než díl druhý. Pár nových otázek, i některé zodpovězené? Druhý nejlepší díl po nepřekonatelné Kostce 1. PS: Ovšem beru zpět. Po letech je CUBE zpět, a tenhle díl pouze upadá. ()

wallax

Tretí diel série sa vracia na začiatok Kociek a náprava reputáciu ktorú druhý diel pokazil. Cube Zero príjemne dopĺňa prvý (a najlepší) diel série a dotvára celkový obraz o tom čo je zač táto monštrózna konštrukcia. Film už nemá čím prekvapiť, pasce sú známe z predchádzajúcich dielov, postavy sa v podstate opakujú a opakuje sa aj ich konanie, no rozvinuté pozadie projektu Cube je skutočne príjemnou zmenou (a trošku to zodpovedá otázky ktoré si človek kládol počas predchádzajúcich filmov). ()

Scanerior

Na původní film to rozhodně nemá, ale bylo fajn sledovat i druhou stranu kostky. Neskutečně se mi pak líbil závěrečný odkaz ve filmu. ()

Nikolas__

Nechápu ty řeči o zlepšení, protože Cube Zero mi přijde kvalitativně na naprosto stejné úrovni jako díl druhý. Tudíž, neměly by to být spíše "kecy" o zlepšení? Upgrade vidím v jasnějších záporácích, zajímavější prací s mytologií a v gore scénách, taktéž v temnější atmosféře. Slabší stránky vidím v postavách, nápaditosti scénáře a celkovému napětí z toho co se stane. 50% ()

gu-staff

Kostku měli natočit jenom jednu. Ono se z toho asi nic moc novýho vyždímat nedá. A filmů s pastičkama jsem v poslední době viděl nějak moc. A tenhle mně nebavil. ()

david666

2 hvězdy s odřenýma ušima. Do doby než se objevil "zlý" boss se svými pomocníky to ještě jakž takž šlo, ale od té doby se z kostky stala trapná nuda. Takže body si tento film u mě nahnal pouze úvodní "masitou" scénou. ()

Retimo

Rozhodně lepší než dvojka,budete se bavit,pokud vám nevadí,že Kostka 0 je vlastně jenom trošku pozměněná jednička,ale taky co byste chtěli vymyslet na bandě lidí zavřených v Kostce. ()

*Fish* odpad!

První i druhý díl byli super. Toto je ale hovadina největšího kalibru, klišovitá, debilní a nereálná. ()

jjjerry

Podíval jsem se jen ze zvědavosti jak kostka pokračuje. Oceňuji posun děje i mimo kostku ale to je asi tak vše. ()

Weehaa

Je to nelogicka volovina, uplnej vysmech dvema predchozim. Ja chapu, ze po Hypercube, kterou malokdo skousnul, to uz asi neslo posunout jinam, ale byl urcite nutnej schematicky stejnej zacatek prvnizaberjenanedulezityhochudakakterejzaparminutzemretounejstrasnejsismrtivtomnejvetsimdetailutvare? Uz to skoro pusobi jak znelka. Proti predchozim kostkam se postavy vubec nedomlouvaji a nejak moc si rozumi, a je jich malo. Ten zaporak je vysmech, cely je to nejak prvoplanove az fetisisticky zamereny na umirani, hektolitry krve a muka obeti predtim, nez umrou, proste cely je to debilni. Bylo by to byvalo na jednu hvezdu maximalne, ale dalsi je za krasny odkaz na prvni Kostku na konci, kdy se hlavni hrdina stane vitezem prvni Kostky. To se povedlo. Bohuzel, nic jineho. ()