Bugiii

Dvojka je stejně dobrá jako jednička, originální vtipy, téma i výprava. Kdo má rád černý humor tak se rozhodně podívejte na oba dva díly!!!! ()

gruzmi00

Filmové pokračování Addamsovy rodiny mě nadchlo daleko více, než předchozí díl. Wednesday je svými komentáři naprosto bezkonkurenční a uhodí vždy hřebíček na hlavičku. Dlouho jsem se takhle u komedie od srdce nezasmál. Tábornické prostředí výborně kontrastuje s Addamsovic potomky, z čehož plyne řada komických situací. Osobně bych se obešel bez triků typu tanec Morticie a Gomeze, ale jedná se jen o nepatrný šrám na půvabu celého filmu. ()

gipper

Tak tohle mi opravdu zvedlo náladu.. přesně jak Pašťa slíbila :o) Christina Ricci podala parádní výkon! Ten její nucenej úsměv.. když si na něj vzpomenu, musím se prostě usmát taky. A navíc se musím přiznat, že tohle je asi jedinej "horor", kterej já tak jakože snesu O:o) ()

klapqua

Pre mňa o kúsok lepšie ako inak skvelá jednotka. Dokonalá temná atmosféra, skvelé maskovanie Wednesday :), výborná čierna vdova a veľmi vydarený nápad s letným táborom. Mučenie disneyovkami, mučenie s Kumbaya, a celkovo, mučenie už len samotnou prítomnosťou v tábore so samými blonďatými, ružolícimi pätolízačmi...:D ,,Debbie, ale ta ružová..." :D ()

moriero

Podle mě daleko větší nářez než jednička. Ta mě chvíli i nudila. Tady to prostě nebylo možné. Žádné hluché místo. Ač miluju každou z těch zrůdiček zvlášť, tady volám pouze Středa, Středa a Středa! Vlastně Wednesday! Její geniální hlášky a stěry mě prostě úplně rozsekaly. Chůva: "Ptám se naposledy: kde je to miminko?" Wednesday : "Která jeho část?" Amanda při plaveckém cvičením: "Já se budu topit!" Wednesday: "Celý život." A při jejím sadistickém mučení disneyovkami jsem tu holku fakt upřímně litoval. Ale ten její úsměv ("Bojím se jí!) stál zato: Ale ani její mamča Angelica nezůstávala pozadu: "Zašla jsi příliš daleko, Debbie. Vzala sis Festera. Zlomila jeho ducha. Vzalas ho od nás. To vše bych mohla prominout. Ale Debbie..." "Co je?" "Ta růžová." No prostě mazec! ()

robfi

Rodinná komedie, kde si přijdou na své milovníci černého humoru a inteligentní zábavy, od nejmenších až po dospělé. Českému dabingu není co vytknout, děj hezky odsejpá, záporák v podobě Debbie je famózní, stejně jako nápad s dětským táborem . P.S: Úsměv Wednesday Adamsové (Christina Ricci) může rovnou do zlatého fondu kinematografie. https://www.youtube.com/watch?v=buZZyUBwymA ()

Fender

Jako u prvního dílu musím napsat KLASIKA! Tento díl se mi snad i líbí více a to asi předně díky scénám z tábora a Christině Ricci, která se snaží na své umračené tváři vytvořit úsměv. Opět skvělý černý humor a také moje nejoblíbenější hláška "dostanu tě i s tvou ručičkou!". ()

david141474

No tenhle díl byl o něco lepší než ten předchozí. Je tady opět celá rodinka, ale tentokrát je o jednoho člena větší. Děj odehrávající se kolem dítěte, není tak zajímavej, maximálně když se ho Wednesday s Pugsleyem snaží zabít, nebo když se přemění a Gomez z toho začne bláznit a skončí s horečkou v posteli, ale děj odehrávající se kolem nového párečku Fostera a Amandy je o dost zajímavější. Amanda je solidní psychopatka, ale to jsou v tomhle filmu všichni. Pak je tady pár solidních scén z tábora, nejlepší byla jednoznačně promluva Pocahontas tedy Wednesday a pak už to jelo ve svým obvyklým tempu, ještě je nutné podotknout, že je zde taky jedna parádní scéna u které jsem padal smíchy a to když Fester s Gomezem říkají děckám co si jako malý všechno udělali. A ruka je v tomhle filmu taky skvělá. 8,5/10 Je to lepší, vtipnější, svižnější a morbidnější než 1. díl! ()

PTuranyi

Druhý film o rodine Addamsovcov pokračuje v šľapajách prvého filmu a čo sa týka atmosféry a produkcie som nepostrehol zásadné zmeny. Režisérsku stoličku si totiž podržal Barry Sonnenfeld. Príbeh je opäť výborný a sa točí okolo nového prírastku Puberta, ktorý je zdrojom množstva gagov, keďže sa Wednesday a Pugsley snažia svojho mladšieho konkurenta zbaviť všetkými možnými zákernými spôsobmi. Pobyt Wednesday a Pugsleyho v letnom tábor je kultová záležitosť. Zásadnejšia časť sa točí okolo strýka Festera, ktorý sa nechá zvábiť do manželských osídiel, čo prináša ďalšiu spŕšku bláznivých situácií, lebo jeho krajšia polovička nemá zrovna dobré úmysly. Väčšina hercov z prvého filmu pokračuje v svojich roliach, takže vynikajúce herecké výkony sú zaručené a tých pár nováčikov ako Joan Cusack zvládli svoje úlohy výborne. ()

Svadbos

Vcelku obstojné pokračovanie s dobrými gagmi. Na konci však nestačí s dychom. Skutočnou hviezdou je Christina Ricci v úlohe kamennej tváre Wednesday. ()