Marek1991

Spočiatku to vyzeralo ako lepší film než predchádzajúci, ale nepotvrdilo sa to. Úvodnú zábavu vystriedala mierna nuda. Príbeh opäť neuchvátil, ale táto rodinka je proste nezabudnuteľná. Je to ďalší pohodový film. ()

corpsy

Atmosféra jedničky ostala zachovaná ( teda okrem letného tábora ) a podobne aj ostatné kvality pôvodného snímku. Skvelá morbídna komédia. ()

mis-ko

-Naozaj máš alergiu? -Skoro na všetko. ___ -Deti, vaša nová pestúnka, čo poviete? -Tras sa, umrieš od strachu. ___ -Ja budem obeť. -To je tvoj osud. ()

zdepapepa

Pořád se mi zdá, jako by ostatní lidi nahrávali džouky Christině Ricci, protože taková vtipnost není dosáhnutelná standardními způsoby. A navíc je to kchůl gothic loli. A přežila mučení Disneym. Ovšem to je jen špička ledovce, jak je napěchovaný tento film vtípky a hvězdnými herci - zejména tedy seriálového původu - z nichž asi nejvíce vyčnívá Peter MacNicol tuzemským divákům známým zejména z Ally McBealové. Důstojné pokračování. Je moc veliká škoda, že rok po natáčení zemřel Raul Julia a i to nejspíš zamezilo vzniku 3. dílu. Své diváky by si to dozajista našlo. ()

Adman

Velice podařené pokračování prvního úspěšného dílu. Tyto dva filmy se dají vidět neprodleně a záhy za sebou a celé vám to splyne v jeden dlouhý vtipný film. Ano vtipný! Zní to v dnešní době plné blbých, nudných, socanskcýh a ubohých komedií divně že? To bude tím že film vznikl ještě bezpečně před touto dobrou a to roku 1993 :) Jenom scény z exteriérů na táboře sirotků jsou do slova perly. Wednesdayin úsměv, "to jsou tvoje plavky?", "a tovje zbytky?". Libové jsou také vtipy spojeny s novým potomkem Addamsovy rodiny která je jako taková skoro dokonalá. Otec + žena = dokonalý pár :) .." Dítě váží 5 kilo a ta koule váží 10 kilo. Co dopadne dřív?" "Nevím, já umím jen zlomky, ale snad ta koule." "A co udělá větší díru do chodníku?" "Mmm, to dítě?"..... více už prozrazovat nehodlám. Musíte to vidět. ()

Rosana

Stejně vtipné, ponuré a morbidní jako jednička. Skautský tábor ani nemocný synáček neměli chybu, ve filmu se našlo spousta skvělých a nezapomenutelných věcí! ()

Alqarin

Lepší než jednička, linie s táborem je k popukání. A Christina Ricci dokázala něco nevídaného - zastínila veškeré své dospělé kolegy a stvořila nezapomenutelnou a dokonale úchylnou postavu Wendsday, kterou nemůžu než žrát. Bravo! ()

Džejkop

Myslím, že i když druhý díl, tak takřka na stejné úrovni jako první. Strýček Fester byl zasažen amorovým šípem a scéna ve vaně s elektřinou a žárovkami patří k vrcholným momentům. A konečně celý dětský tábor je jedinečný stejně, tak jako to, co způsobí Wendesday právě na tomto táboře. ()

BloodyVamp

Říká se, že dvojky jsou vždy slabší. Ovšem v tomto případě to neplatí. Dvojka je lepší zejména díky vynikající Joan Cussack (a jak byla v té době ještě sexy !) a vydařenější zápletce s jasným tahem na branku. Černého humoru ještě více přibylo, makabróznost a morbidita dosahuje vrcholu (boží scény kdy se Christina Ricci pokouší zabít nedávno narozeného bratříčka- to je prostě k sežrání nebo pokusy Cussack odporavit strýce Festera muhehehe !), takovým vrcholem je doslova "vyhlazení bílých v táboře" při slavnosti her díkuvzdání. Něco takového se jen tak nevidí. A závěr prostě nemá chybu. Jedna z mých nejoblíbenějších komedií. ()

suicide

Zajímavé, že o prvního dílu se Addamsovi tolik neliší. Sice jsou trošku méně zábavnější, zato některé úseky vše více než vylepšují. Nejdokonalejší asi dcera a její "Úsměv"! ()

Derek

tak tomuto sa hovorí skvelé pokračovanie. rozhodne nie je o nič slabšie ako prvá časť a stále na vás chrlí neuveritelné množstvo vtipného brutálneho čierneho humoru. a malý pubert s fúzmi je k zožraniu. ()

L_O_U_S

O málokterém filmu můžu říct, že mi mluví z duše nebo že mi dokonce zčásti změnil život. A tím méně o morbidní komedii. Jenže byste mě museli znát a vědět, jak jsem prožil dětství. Nesnášel jsem svoje extrovertní spolužáky, kteří se bavili plácacími hrami a kolem kterých se všechno točilo. Naplněn melancholickou záští jsem proklínal kolektivní sdružování se a tanečky. Z toho důvodu pro mě Addamsova rodina 2 byla neskutečnou satisfakcí - scéna, kdy tábor těch nekonfliktních a usměvavých zmetků lehne popelem, pro mě byla něco jako nirvána. Za ty roky se moje myšlení sice proměnilo, tenhle film pro mě ale přesto zůstal určitým východiskem a inspiračním zdrojem. Dá se říct, že veškeré to vytírání si řitě s tím, co společnost ve své pokrytecké morálce považuje za normální, má u mě původ právě zde. S přibývajícím časem sice vidím, že pokud chci normálně vycházet s lidmi, nelze být věčně sarkastický, ironický a cynický jako Christina Ricci, ale nenormální Addamsovic famílii prostě budu žrát vždycky. "Dvacet táců za tábor a on je pan Voo Voo!" (434.) ()

CageDepp

Pár hlášek dobrejch, ale už se to nedokáže vyrovnat prvnímu dílu. A Peter MacNicol hrál dobře úchylnýho majitele letního tábora Chippewa. ()

easaque

po nedávném zopakování druhého dílu této rodinky musím něco napsat. Na jedničku to nemá, ale stále si udržuje vyšší úroveň, než kdejaká pokračování. Naštěstí herci zůstali stejní a zábavy je tam taky dost. Ale tentokrát už jen lepší 3*. [ PŘÍBĚH: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

balba

Taková normální monstrózní rodinka , kterou drží pohromadě roztomile hororové deviace , láska , tolerance a vzájemná sounáležitost.Perfektní zábava. ()