Uesbe

ú, morbídnosť ako čerstvá smola.....pripomína mi sladké drievko ( lékořice).....skvelá zábava pre pubertálne deti, ktoré pôvodný čiernobiely seriál žrali ako škôlkari (ehm, akože ja) ()

Clark_Kent

Černá vdova je znovu hladová, hledá osamělé staré mládence a o svatební noci je zabíjí. Pak mizí s jejich penězi. Fester ve dvojce, dostává víc prostoru a o to víc září. Pro mě zábavnější, oproti původnímu dílu. ()

pekas

Tak tábor je naprosto luxusní záležitost a nejlepší část tohoto dílu. Už jen kvůli němu stojí za to tenhle film vidět. ()

tereza.s

A mě bavil i ten druhý díl. První je sice jednička, ale tenhle byl taky vtipný. Mučící bambi chaloupka, šílený tábor a ještě šílenější pyromanská msta. Vždycky se na tuhle rodinku ráda kouknu. Navíc je to super pojetí rodiny nemyslíte? Když už, tak už. ()

gidzitka

Morbidní srandičky šílené famílie aneb horor je, když si děti hrají. Antidotum první volby při hyperkonzumaci "růžových" filmů a dost možná i nejláskyplnější rodinný snímek. Tedy dobrá, musíte mít ten správně kamenný úhel pohledu.:) ()

Soubi

Úsměvné kousíčky mozaiky se i díky zpestřující táborové části filmu skládají ve velmi jemný a kompaktní celek, který mi zvedne náladu kdykoli se na něj podívám. Christina se snad ještě překonává... ()

xxlch

Tendle fimík nepřekonal jedničku,ale koukatelný určitě je.Na nedělní rodinné odpoledne je to docela solidní zábava-zvláště perfektní hřbitovní svatba. ()

george82

Není nad to, když do rodiny přijde nový potomek. A toto přesně zobrazuje tento snímek. Když děti přichází o pozornost, tak se ji snaží vydobýt...třeba i smrtí mladšího sourozence....když i tohle selže, tak co pak? LETNÍ TÁBOR!!!! :-D Prostě paráda. Tohle mě nepřestane bavit. ()

Veniss

"Je to tak. Když se narodí nové dítě, jedno ze starších musí umřít." Tenhle osud jedničce nepřeju, ale je fakt, že dvojka je stejně dobrá a nenápadně postrkuje jedničku ke srázu... ()

anyonecek

2. díl už byl o něco horší, protože jsem si nezamiloval tolik ostatní postavy mimo Addamsovic famílii a příběh už taky nebyl to co ten 1. Pořád je to ale moc pěknej film, na který se určitě dá podívat několikrat, alespoň mně to nevadí. ()

ostravak30

Adamsova rodina je prostě hororově laděná komediální klasika. Ale rovnou říkám, že druhý díl je stále kvalitní, nicméně slabší než ten první. Příběh má opět zajímavé zápletky. Fester se zamiloval a děti se snaží zabít malé mimčo. Obě dějové linky vedou k velmi humorným situacím. A já nemůžu než zopakovat, že Christina Ricci je pro mě osobně ze všech postav nejkouzelnější. Zde předvádí prostě skvělý výkon. Ta mimika, to, jak roli bere vážně. Opravdu mě přesvědčí, že je taková, jakou hraje. Ale všichni herci jsou skvělí. Hrají velmi přesvědčivě a poctivě. Ještě musím ocenit něco, co jsem u jedničky opomněl. A to jsou kostýmy a masky. To je jedna z nejhlavnějších věci, která na Adamsových zaujme a bez kvalitně namaskovaných herců by rodina Adamsů nebyla tím, čím je. A opět skvělá hudba. Fajn hororová komedie. ()

horor2

Pořád parádní záležitost. Po trochu detektivním prvním dílu přijde trochu předvídatelný konec, ale já se u tohoto odjakživa bavím, takže u mě spokojenost a přidávám o * navíc do plna :-) ()

Tominni

Tak oproti jedničce o něco málo slabší. Děti se dostanou na tábor, který jim nesvědčí (My se opravdu neobjímáme), Fester se zamiluje a Debbie se ho ne a ne zbavit. Humor pořád na slušné úrovni, Christina Ricci vynikající, ale ......už je to spíše lepší průměr. ()

Blazkowicz

Objektivně to možná není lepší než první díl, ale mně se to líbilo víc. To bude možná i tím, že jsem film fakt sledoval a nedělal u toho kraviny. Atmosféra fajn, vtípky fajn. Z dětství si pamatuju, že Addamsova rodina měla pro mě takové zvláštní kouzlo, asi díky té atmosféře. S odstupem času to už není tak žhavé, ale pořád je to solidní a atmosférou zapamatovatelná filmová série. 3* ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,8/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 77%, Audience Score - 63% | FDb.cz - 73,5% | "Po roce Vánoce přicházejí!" ...a my dáváme dvojku Addamsovců. Na jedničku to rozhodně nemá - na táboře trochu moc úlet, náš nejoblíbenjěší Fester zaznamenal výrazný úbytek na svém "pečlivě propracovaném" chrarakteru a svůdná Joan Cusack jako padouch to už taky chvílemi přehání. Zbytek neztratil na JEDINěčnosti JEDNIčky, ačkoliv "Mamuška" zkrátka chybí :-) 70% ()