KARLOS2

Pokus navázat na předchozí díl nevyšel... Jako v každé dvojce je zde více gagů, více akce a více temné atmosféry, ale prostě už to tak nefunguje... Bohužel... ()

Filipes

Tady Barry ještě uměl něco natočit. Oba díly Addamsnů jsou pro mě kultovní záležitostí už kvůli tomu, že dávají nový význam černému humoru a hýří originalitou. Veleúžasný Christopher Lloyd, samozřejmě ostatní jsou také skvělý. Barry možná tenhle díl neplánoval, ale je překvapivě skoro stejně kvalitní jako ten první a to díky zápletce s Debbie, která není tak strašná a dokonce jsem překousl i ten tábor. Je škoda, že po Man in Black už mě Sonnenfeldova práce nikterak nezaujala. ()

Huncút

Ešte lepšie ako jednotka. Viac hlášok, viac čierneho humoru, perfekná vizuálna stránka a dokonalá Christina Ricci. Chýbala už len Mamushka, ale aj tú smelo zastupuje ohnivý tanec Goméza a Morticie. "Poslali ste nás do tábora. Museli sme tam spievať" - to hovorí za všetko. ()

Speedwell

Medvěd s tesáky nad dětskou postýlkou, zvrhlá chůva nesoucí si trauma z dětsví, utrpení při pobytu na letním dětském táboře a Disney jako trest... miluju tenhle humor. ()

Nonna

Mučit děti na táboře tím, že je vedoucí za trest zavřou do chatky a pouštějí jim Disneyovy pohádky......to je naprosto originální a geniální a dovedu si představit to utrpení. To a mnohá další příkoří, kterých se dopouští nová členka morbidně monstrózní rodinky, Festerova novomanželka Debbie, na dětech i jejich rodičích, dělá z dvojky ještě lepší a drsnější zábavu, než byla v prvním díle. A ta pomsta nakonec, když si zmíněné děti opečou celou "Čipevu" na rožni, je prostě k zulíbání. Pro mě jednoznačně nejlepší Addamsovi. ()

dudo24

Veľmi dobré, tak isto ako prvý diel. Povedal by som, že lepšie ako jednotka. Padalo tu strašne veľa hlášiek. Herci stále super. ()

Rychloskot

Zařazuju do svých oblíbených dvojku, protože ji mám snad ještě radši, než jedničku. Je to tak trochu o mé rodině, i co do počtu členů. Hláška je tu jedna za druhou, nápad jeden lepší, než druhý. Dokonalost a skvost. Perla v bahně. ()

HellFireFery

Druhý díl rodiny Addamsových je typickým příkladem toho, že druhý díl se hned nemusí rovnat statusu - vyloženě špatný. Je pravda, že některé fórky už jsou trochu přes čáru a film se atmosférou mírně odlišuje od jedničky, ale na druhou stranu je tu celá rodina včetně Festera (o kterého se celý příběh opírá) a navíc se k ní přidává ještě malé miminko. Zpracování je opět kvalitní a film je originální, ale už je to zkrátka trochu mimo oproti jedničce. ()

Dixieboy

Velmi kvalitní pokračování, které udrželo kompletně atmosféru a je snad ještě lepší. Vtipy úžasné, výprava dechberoucí, make up, kostýmy,... Paráda. Joan Cusack je fantastická a musím zmínit i Mercedes McNab, jejíž Amanda...královna kempu... je neskutečně vlezlá a otravná :) Výborné!! ()

blondboss

Pokračovanie celovečerných Addamsovcov v štýle jednotky. Nevybočuje to nejako výrazne od zaužívanej komediálnej šablóny a neprináša zároveň nejako prevratne zaujímavejšiu dejovú linku oproti jednotke. Mne osobne táto celovečerná séria nebola nikdy nejako po chuti a ani som sa pri nej až tak nebavil. Na ten prvý seriál sa to skrátka nechytá ani náhodou. Preto moje hodnotenie je len veľmi priemerné. 55 % ()

J.Mayen

Vynikajici hororova komedie, povedla se snad ještě líp než jednička, dá se říct, že celé to tu drží mladinká Christina Ricci, bez ní jakoby film nebyl a to platí i o prvním díle. Uvodní scéna s pohřbíváním živého koťátka, Majklův obraz heal the world v chatce, yastřelení Orla amerického, tohle všchno dělá z filmu unikát a jak jsem už psal výborný Christina Ricci, která si zde zaslouží 5 hvězd. ()