Fiftis

Nezaostáva za jednotkou ani trochu. V 90.rokoch snáď nebol lepší animovaný film. Ani druhý diel nie je sklamaním. V tomto diele je síce príbeh možno viac pre staršie deti. Dilema, ktorú má hlavný hrdina šerif Woody, kedy sa musí rozhodnúť medzi svojimi starými priateľmi a skupinkou hračiek, ku ktorej patrí, je samo o sebe dosť zložitá a ťažká, ale koniec všetko vyrieši k spokojnosti detí. Toto sú super filmy pre deti. Sú presne také, aké majú byť. Prinášajú im poučenie veľmi zábavnou a krásnu formou. Oceňujem túto prácu scenáristov, animátorov a vôbec všetkých ľudí, ktorí sú ochotní venovať svoje úsilie práci pre deti. ()

DJ_bart

jeden z těch mála filmů kdy dvojka překonala jedničku, no a trojka zas překonala dvojku.... Toy Story je zkrátka jedna z těch výjimečných franšíz kde kvalita s každým dílem stoupá. ()

ajuska

Výborné pokračování, které nepostrádá nic z kouzla jedničky, má silný příběh a všechny ty skvěle propracované charaktery (některé i navíc). K tomu nemá cenu už nic dodávat, zkrátka filmový zážitek. ()

Shakers

Oproti jednotke to nič nestratilo a tento diel sa mi páči rovnako ako ten prvý.Príbeh hračiek pokračuje ďalším napínavým dobrodružstvom. 90% - 5* ()

lamps

Našlapané pokračování, které má všechno. Starosvětskou dobrodružnou nostalgii, úžasný vtip, mistrnou animaci a zábavné žánrové odkazy. A přináší zase nový pohled na soužití hraček a jejich osudů v lidských životech. Sice bych řekl, že výrazně vtipnější je linie záchranářů s dokonalými vedlejšáky Rexem, Bramborou a Čunčou, ale i nové tváře kolem Woodyho dobře zapadnou a jeho příběh nejen obrazově zaujme (nádherná scéna s opravářem hraček), ale nakonec se výborně sleje do nápaditého akčního finále. Tahle série má vzestupnou tendenci, což z mého pohledu jen potvrdila geniální trojka. 90% ()

JohnnyD

Predsa len o niečo slabšie ako jednotka, no stále hrajúce prvú ligu. Dvojka prehráva v rovine príbehu, ktorý pôsobí trochu dojmom účelovosti, no napriek tomu všetko drží pokope ako má. PS: Rex rulez! ()

Boogeyman

Jednoznačně lepší než první díl, který občas trpěl onou „začátečnickou“ nervozitou a kolísavostí. Druhá část již stojí pevně v kramflecích a servíruje nám jednu parádní scénu za druhou. Už geniální rakeťácký - starwarsovský úvod nás navnadí na nevídaný animovaný zážitek, který skutečně po celou dobu trvání filmu nepoleví. ()

Stegr

90% - Ano, měl jsem předtím pravdu, dvojka za jedničkou opravdu v ničem nezaostává. Jsem rád, že jsem se na oba díly podíval znovu a po zásluze jim zvýšil hodnocení. PS. Parodie na Star Wars mě velmi pobavila... :) ()

Rosaviva

Teď se rozhoduji, jestli se mi to líbilo víc než první díl nebo ne. První půl hodina určitě, ale pak jsem se už místama chvíli i nudila. I když akce tam bylo podle mě mnohem víc než jedničce. Ty nové postavy v čele s kovbojkou mě tam teda docela rozčilovali, i když kůň byl úžasnej. A pár scén tam bylo opravdu výborných, třeba jak přecházeli tu silnici v těch dopravních kuželech, to mě dostalo. No a na závěr ty nepovedené scény byli naprosto genilnální. Takže vlastně se mi to nakonec, když o tom tak přemýšlím, možná líbilo o něco víc. Asi bych tomu dala tři hvězdičky, stejně jako jedničce, ale za ty titulky přidám jednu navíc. 4* ()

Allien.9

Po několikátém zhlédnutí přehodnocuji. Nikoli nejslabší, ale nejlepší díl série (i přes uřvanou kovbojku).;-) ()

HAL

Hmm, tušil jsem sice že Toy Story 2 nebude nic moc, ale tohle moje očekávání ještě dalece předčilo. V celém filmu jsem se zasmál jen u dvou scén, a to u velmi zábavného prvního výstupu perverzního hračkofila (jeho úvodní osahávání plyšového kovboje bylo opravdu.... zajímavé) a pak ještě u vcelku podařené parodie na StarWars. Zbytek filmu je jen velká nuda a šeď. A novou, příšerně otravnou a uječenou, postavu kovbojky Jessie bych nejradši nejen že zavřel do sklepa, ale ještě ten sklep zalil betonem, zavezl hlínou a nad ním postavil sklad jaderného odpadu. Jednoznačně nejhorší Pixarovský film jaký jsem zatím viděl. A to se mi jednička poměrně líbila :-( ()

mzss1

[92%] Opět skvělá animovaná záležitost se srdcem a duší na prvním místě, obdobně jako první díl. Takže toto pokračování v ničem nezaostává. Hračky se tu ještě více rozmnoží, takže po všech stránkách je na co koukat. Opět kouzelné, vtipné, napínavé a dobrodružné. ()

Legas

Pixar zachraňuje zábavu pro celou rodinu. Když jsem byl na dvojce v kině, dospělí se doslova váleli smíchy a jejich malý potomci na ně nevěřícně zírali. Není divu, taková salva filmové parodie, prvotřídního slovního humoru, vizuálních gagů a smysluplného děje, se jen tak pohromadě nevidí. Nadstandardní pokračování. ()

InJo

Dvojka Toy Story (stejně jako její předchůdce i následník) bezpochyby patří mezi (nekorunované) krále filmů pro celou rodinu a rovněž mezi nejlepší animáky, jaké jsem kdy viděl. A vůbec to není jen kvůli výborné a revoluční animaci. Může za to bezvadně fungující vtipný a dojemný příběh, scénář promakaný od A do Z, odkazy na různé filmové klasiky (Jurský park a Star Wars rulez) a hlavně obrovské kouzlo a láska k filmařině, která je cítit z mnoha titulů "made by Pixar". 90 % ()

gilmore_girl

Pro me nejslabsi ze tri dilu, ale porad skvely. Prislo mi, ze ma min vtipnych scen a bohuzel delsi pisnicky, ale Buzz a konik mi opet vse vynahradili. Navic se tentokrat neobjevily zadne hororove hracky, coz je velke plus. Chtela bych dalsi dil s Buzzem, je proste nejlepsi! ()

HoneyBunny

Tak nejen Cameron umí druhé díly, které jsou lepší než jedničky. Mimochodem, ten roztomilý opravář hraček není nikdo jiný než Geri z Geriho hry. ()

Anderton

Toy story 2 je v podstate rovnako dobrý ako prvý diel, čo je ale jeho najväčšia slabina. Asi som čakal ešte niečo výraznejšie, zbesilejšie, vtipnejšie, akčnejšie a neviem, čo ešte. Od Pixaru sa vždy očakáva búranie hraníc a nastavovanie latky stále vyššie a to nie len pre konkurenciu. Niečo málo mu do najvyššieho hodnotenia chýba a keďže som Pixaru dal viackrát 5 hviezd, niekedy tie štyri neuškodia. ()

Frajer42

Vtipné, animačně dokonalé a jakýsi příběh zde taky byl. Nevím co více dodat. Důstojné pokračování, které na kvalitě příliš neztratilo. Rovněž * * * *. ()

Kothy

Pokračování skvělého pixarovského animáku o živých hračkách. Tentokrát se k nim přidá i kovbojka Bullseye. ()