Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

giovanni3

Na film jsem narazil skrze pohlednou herečku Margo Harshman, kterou jsem objevil v Teorii velkého třesku. Od filmu jsem čekal prostě "teen film", ale zaujala mne i zdejší rozporuplnost hodnocení, kdy to tu "lítá" od 1* po 5*. Postupně jsem do filmu zabředal, unášen skvělou hudbou, slušnými hereckými výkony a výbornou kamerou. Děj plyne velmi citlivě, dramatičnost je zde taková až příjemně zabarvená, ale i v ní je vždy nějaké "ale". Tudíž scénář je v souhrnu jakoby "o ničem", ale až překvapivě to je jeho kouzlo... To tajemno, to střídání pláče, upřímné radosti, zaslepení, lásky, zloby, strachu... A v neposlední řadě je zde i ukázka toho, že není zlato vše co se třpytí a ne každý má cíl být na nejprestižnější škole a žít život dle šablony. Celkově jsem z filmu až překvapivě nadšen a mám jej plnou hlavu. A právě proto nadhodnocuji a dávám slabších 5z5. ()

kisha

za hranicí klišovitosti, patetickej konec, soundtrack zapomenutelnej, ale herec v hlavní roli nemálo sympatickej a mam hroznou chuť s nim jít hrát kuželky ()

ZkuKol

Další z příjemných "malých" filmů, jenž brnkají nastruny vedoucí k srdíčku. Citlivá hudba, civilní herectví i kamera, ne úplně originální příběh, ale hezky pojatý. Ano, není to revoluce, ani se nejedná o budoucí "kultovní" film. Ale pokud nejste úplní "hrdopýšci," tak vás film osloví, pak rozesměje a nakonec hřejivě obejme a vy si užijete fajn večer (společnost objektu vašich tužeb vřele doporučuje pět ze čtyř sukničkářů:-)... 75% PS hrdopýšek alias kamenné srdce alias seladon alias idiot (Šimek/Grossman) ()

dita.krizova

Přišlo mi to jako jedna velká slepenina z "nejlepších" scén z romantických filmů. Bez humoru, bez emocí. Nudné, nezajímavé a předvidatelné. U některých scén se mi naprosto ztrácela návaznost s ostatními. ()

Seti

Na první pohled ne úplně tradiční teen romantika s některými ne úplně tradičními nápady a ne úplně tradičním koncem, která ovšem úplně vyplňuje žánrovou šablonu. Žádnou revoluci nečekejte. ()

GeorgeHans

Prvá polovica - silných 5* a konštatovanie, že toľko emócii zo mňa už dlho žiadny film nedostal. Potom niekde v polovici príde zlom a sú to už bežné romantické 3*. Ostať Keith len tým zatrpknutým, tajomným geekom ako ho ukazoval začiatok nemal by som námietok, no týmto hraním na city si to film len pokazil. Aj tak, minimálne pre prvú polovicu odporúčam. 85% ()

ryoga

Veľmi zaujímavý a zároveň nenápadný zo začiatku romantický film ktorý má peknú zápletku a tajomného občas trošku tvrdého Keitha z ktorého sa vykľuje niečo iné než si divák myslí... takže koniec stojí za to.... ()

NICOX

Obyčejný, ničím nový, lehce klišoidní... a co jako?! Jsou prostě dramata, který mě absolutně míjej, vůbec v nich nevidím to, co se ostatním zdá tak úžasný... ale Keith... tam sem to našla. Moc pěkný film (a kdybych se nemusela jít učit na zítřejší zkoušku, tak si ho dám znova). Mimochodem Elisabeth Harnois je narozena v roce 1979, takže hrála teenagerku Natalii ve svých téměř 30 letech. 85 % // Po dvou dnech "uležení" zvedám o hvězdu. 90 % ()

!Borec!

Keith je stejný jako většina teenagerovských laciných filmů, ale přesto je jiný, nelaciný. Velkou výhodou je, že o Keithovi víme opravdu jen to, co Natalie, z toho důvodu jsem měl jako divák stejnou motivaci k pochopení jeho činů a chování. Chápu, že pro někoho mohlo vyznít trapně, že se s ním zahazuje a v reálné situaci by to takhle nefungovalo, ale já věřím, že ano. Smýšlel jsem stejně jako Natalie a její jednání mi přišlo logické, schvaloval jsem každý její krok, i když jsem věděl, že byl špatný. Film tedy vlastně sledujeme, dá se říci, skrz pohled Natalie. Možná konec je trochu natahovaný, ale upřímnost v něm je velká. ()

Benedygtus

Je to jeden z filmu, ktery ve mne zanecha stopy na hodne dlouhou dobu, a ikdyz skoncil tak, jak skoncil musim mu dat 5* a to bez nejakych podminek, skvela hudba i herci a nejlepsi samozrejme dej. Film barvite vypravi o stinne strance zivota bez jakychkoliv prikras a bez jakychkoliv nadsazek, proste tak jak to je.. ()

noctambule

Další variace známého, ale neuvěřitelně silné provedení, které mě smetlo. Největší zásluhu na tom má představitel Keitha, ale i ostatní herci hráli super. Jen ten přílepek mi totálně zkazil celkový dojem. cca 80 minut jsem to hltala, ale ke konci jsem jen kroutila hlavou, jak něco tak krásného tvůrci lehce poslali do kopru. Proč? Cítila jsem z toho snahu zakončit to happy endem za každou cenu, i když je otázkou, co tím dobrým koncem vlastně je. Všechno nemusí být polopaticky řečeno, všechno nemusí mít jasný konec, ale třeba je ten zdvižený prostředníček záměr... ()

Wally

Neuvěřitelně nesympatický Keith a neuvěřitelně naivní Natalie.... Klasický citový terorista ke konci, ale jinak nic moc... ()

Hanys_

Na druhé shlédnutí už to nepůsobí tak silně, ale i tak je to hodně nadprůměrný inteligentní romantický příběh, a takové ja můžu v jakoukoli roční dobu. 8/10 ()

cab

Strasna teenager ptakovina podobajici se nekolika, kterych jsou rocne vyprodukovany tuny. Nad 18let nepristupne. 20% ()

janisska

Po přečtení obsahu jsem se bála dalšího Twilightu a první minuty filmu moji obavu jen podporovaly. Ani nevím, kdy se to zlomilo. V každém případě mě Keith nakonec - v rámci žánru - docela příjemně překvapil. Jasně: i tenhle teenagerský film obsahuje spoustu schémat, dobře srozumitelnou strukturu, zkratky (nejen) k emocím místo pracné cesty k témuž. To pozitivní na něm se ale odvíjí jednak z toho, co tomuhle filmu navzdory žánru chybí (především dík za to, že se nerochňá v tom, v čem bychom to očekávali), jednak za občasnou snahu schémátka narušit. Čím blíž je závěr filmu (a tím i počátek - cyklická kompozice se tu tentokrát použila opodstatněně), tím vyšší je spád událostí, tím víc se toho pouze načrtne. A ono to stačí - a nejen to: film to dost osvěží. Nebudu prozrazovat víc. Každopádně vězte, že to není úplně tragické. ()

danielosbourne

Povedená verze Dlouhé cesty. Není to žádný ždímač emocí, ale je to příjemné romantické drama. Mezi hlavními postavami to jiskří a vše jsem jim věřil. Jak Nikol, tak Keithovi, tak i Raffovi. Opravdu příjemný večer na internátu s tímhle filmem . ()

DannyBoy80

Uf co to jako mělo být? 80% to jste se pos.... v kině ne. Příběh najivní rádobychytré studentky a zakomplexovaného dementa. Neuvěřitelně vykonstruovaný a klišovitý film. Teen komedie nejsou nic moc, ale tohle je sračka ještě větší, protože oni to snad myslí vážně. těch dementních rozhovorů co tam bylo, nelogické chování postav. Člověk, kterému zbývá např. půl roku života se určitě bude chovat jako Keith, no to určitě. Jeden z nejhoších filmů co jsem poslední dobou viděl. ()