Americké romantické drama vypráví o Natalii, studentce z dobré rodiny, do jejíhož světa vpadne tajemný Keith. Dívka podléhá jeho kouzlu, ale poté, co zmizí, odhalí temné tajemství. Americké romantické drama vypráví milostný příběh Natalie, která má všechno, po čem ostatní dívky touží - je skvělá studentka z dobré rodiny, hvězda atletiky a královna střední školy, do níž chodí. Od dětství každý její krok bedlivě střeží ambiciózní rodiče a zdá se, že do dívčiny budoucnosti nemůže nic zasáhnout. Jenže pak se objeví Keith, svobodomyslný, tajemný a problematický mladík, který nemá co ztratit. A i když Natalie rozumem ví, že by si ho měla držet od těla, srdci poručit nedokáže. Keith ji zatáhne do řady podivných dobrodružství a ona se stále víc snaží zjistit, kdo doopravdy je. Když mladík najednou zmizí, Nataliin svět se rozpadne. A poté, co odhalí jeho temné tajemství, se život dvojice jednou provždy změní. V režii Todda Kesslera hrají Elisabeth Harnoisová a Jesse McCartney. (oficiální text distributora)

Digitalis

Zpočátku jsem se docela nudila. Typické puberťácké dialogy a problémy mě moc nebavily, ale pak příběh nabral na obrátkách a na závěr jsem trochu překvapeně uznala, že se mi to celé líbilo. Ačkoli jde o tisíckrát zpracované téma, je uchopeno tak nějak jinak. Nic není řečeno úplně přímo, spíš si vše divák sám domyslí a prožije. Žádné na odiv vystavené slzy. Jako pozorovatel to vše víte, cítíte, ale nikdo vám emoce nenutí až pod nos. Takže možná právě proto je celkový zážitek neobvyklý. ()

Weezy22

Človek môže byť len rád, keď je zdravý a netrpí žiadnymi problémami. Keithova postava je zaujímavá a záhadná, ale nakoniec predsa film dopadne približne tak ako sme to všetci očakávali. Každopádne je to film, ktorý stojí zato, aby ste si pozreli. Možno vám zostane v pamäti a padne aj pár sĺz. ()

Domas88

¨Ty jo hodně dobrý, čekal jsem málo a takovou klasiku co američani umí, ale opět velice mile a krásně překvapen... ()

dudo24

Film ma celkom dostal. Všetko spolu parádne fungovalo — chémia postáv, neštandardné správanie Keitha, tajomnosť deja. Načrtnuté hlboké témy "zmyslu" života. Fakt, že jedinú vec čo by som zmenil by bola silnejšia gradácia finále. Prišlo mi moc pokojné, mohli ho spraviť viac emotívne. Hodnotím zatiaľ silnými štyrmi hviezdami. Možné zvýšenie na päť si nechám na ďalšie pozretie. edit (09.11.2016): Druhé pozetie, hneď na ďaľší večer. Celý deň som sa nevedel na nič sústrediť. Stále mi behal po mysli tento film. Zvyšujem hodnotenie na päť hviezd. Stojím si za tým, že z finále sa dalo vyžmýkať viac emócií ale aj tak je to skvelá tvorba. Úplne mi to sadlo. Pri druhom premietaní, keď už som vedel čo sa deje, pribudlo v scénach dosť veľa predtým skrytých emócií. Super výber hercov do hlavných postáv. Fakt dobrá hudba. edit (04.9.2017): Stále skvelé. ()

Nefe

skvelý film zanechávajúci pozoruhodne silný dojem....nezaraďuje sa medzi ostatné trápne teenagerské filmy, čo je pre mňa jedno veľké plus...melancholická hudba len podtrhuje významnosť tohto diela. dobre zvládnuté charaktery postáv a psychologický rozbor toho, čo nás neminie. hoci sa tam nájde aj dosť klišé scén, myslím, že boli zvládnuté pozoruhodne dobre. ()

Grim

...od filmu som čakal veľa a možno aj to je dôvod prečo som dostal tak málo. Je to klasika, miestami gýčovité...daľšia vec - Keith na DVD obale vyzerá ako charizmatický mladík, ale počas filmu na mňa pôsobí skôr ako amatér bez hereckého talentu s debilným úsmevom....čo ale musím pochváliť je začiatok - záber na pickup, s nádhernou Natalie na korbe, ktorý sa potom objaví aj v závere...a ten soundrtack....paráda! edit: dobre, mením hodnotenie a namiesto *** dávam ****....nemôžem sa totiž vynadívať toho začiatku a konca...ostatné je vata... ()

Martiiiiinka

Keith je rozhodně velkým překvapením. Podle popisu distributora jsem očekávala další hloupou teenage romanci s dívčím idolem Jesse McCarteym jako bonusem. Ve výsleku jsem ale dostala nádherný film, který mě až zaskočil svou hloubkou. Charaktery jsou skvěle napsané i zahrané a Keith se díky nim stává filmem, který nejen, že s citem a vkusem ukazuje život mladých, ale který také člověku pomůže uvědomit si ty důležité hodnoty no a možná také fakt, že život vždycky není tak jednoduchý, jak bychom si představovali. Ale, a co je důležitější, v závěru dává divákům určitou naději. A to není málo. Takže Keith je pro mě jasných pět hvězdiček a jeden velký dík k tomu. ()

@nthr4X

Na tenhle film snad musí být nálada nebo povaha. Ano pochopil jsem o co jde, ale příliš nepochopil detaily, což mě s prominutím se*e. Určitě si tento film najde skupinku lidí, kteří ho budou obdivovat. Já mezi nimi nejsem. ()

JackieBliz

S příjemným mrazením v podbříšku jsem si pustila Keitha a kvůli vysokému hodnocení se natěšeně uvelebila do křesla. Nakonec (vlastně už v půlce) z toho vyšel průměrný snímek, na níž jsem neviděla nic nového a hned z počátku mi bylo jasné, jak se to vyvine a jak to nakonec dopadne. Jesse McCartney překvapil, na rozdíl od Elisabeth Harnois, která jen přidávala na zbytečné lepivosti celé "romantic teen american story". Otravné dialogy "Chtěl jsem tě dostat na dno" a ona na to "Chci být jen s tebou!". Nic nového, nic zvláštního a už vůbec nic, co by vás zasáhlo nebo snad přinutilo ukápnout slzičku. Hrané city. Viděla jsem jednou a stačilo. ()

Mery235

..kazdy krat ma to dostane... je jedno, kolkokrat som tento film uz videla... ci uz je to hudbou, postavami, vtipnymi a trefnymi hlaskami alebo pribehom, ktory nevidime nastrceny v kazdom teen filme.. slzy nakoniec?? ano, priznavam... no zasluzene... cudovala som sa vykonu, aky podal Jesse McCartney... no dostal ma.. =) ()

stephen.seni

Jedna z mojich najobľúbenejších romantických drám, ktoré som kedy videl. Žiadna pasáž filmu ma nenudila. Herecké obsadenie bombastické jak v role Natalii tak v role Keitha a tomuto filmu podstate nemám čo vytknúť. Celý čas ma film držal v napätí od začiatku do konca. Je umenie natočiť dobrý teenagerský romantický film a musím povedať, že režisérovi sa to vážne podarilo. Spleť nečakaných zvratov boli na tomto filme vynikajúce. Film, pri ktorom nejestvuje, že nevyroníte ani jednu slzičku a na jeho konci ostanete civieť so zmiešanými pocitmi a myšlienkami hlboko zarytými v hlave. Hoci nie je tento film hoden Oskarových nominácií, no aj tak ma tento film nesmierne silno chytil za srdce. Možno bude moje hodnotenie pre niekoho prekvapivé ale dávam tomuto filmu jednoznačných 100%. ()

david666

Zvláštní film, kde se toho vlastně moc neděje, ale má nějaký takový zvláštní feeling. Elizabeth to ale fakt sekne. ()

Pillinho

Teenegerská romantická dráma, ktorá otrasie aj drevorúbačom. A keby mi niekto povedal, že to je podľa skutočnej predlohy, tak nemám problém uveriť, keďže sa často stane, že protiklady sa nakoniec priťahujú najviac. Od začiatku je jasné, aký to bude mať dej - že sa ambiciózna a krásna Natali pomaly zabuchne do "divného" Keitha, ale samotné podanie a prejavená vášeň medzi nimi sú jednoducho zdrvujúce. Film poukazuje aj na to, ako vie láska ovplyvniť človeka a zaumienené rozumové životné ciele sa môžu razom rozplynúť. Záver je možno pre niekoho sklamaním, ale v rámci možností išlo podľa mňa o najšťastnejší, aký mohol byť. ()

jjjerry

Příjemně překvapilo. Není to klasická teen "komedie", ale fajn film o středoškolácích. Sny a problémy dětí versus svět a sny dospělých, rodičů. Smysluplný děj, skvěle zahrané a dobrá doporovodná muzika. Fajn romantický film na víkendový večer. ()

parallelka

Ze začátku se to tvářilo jako průměrný snímek, ale pak se to přeneslo úplně do jiné sféry a já už jsem vůbec neřešila, jaké kvality ten film má a nechala jsem se jím jenom pohltit. Postava Keitha si mě od začátku omotala kolem prstu. Jeho tvář toho vyzrazovala hodně a to se mi taky na filmu líbilo - záběry na obličeje hrdinů, které nám mnohdy řekly něco jiného a něco víc, než co říkaly jejich ústa. Byly tam dost silné momenty, ale v některých chvílích jsem se musela i smát - u scény s tic tacem jsem se prostě nemohla udržet :). Pořád se ten film ve mně drží. Podivnosti se hold stávají:) ()

Mangus

Film, ktorý je zo začiatku dosť pomalý, ale časom naberie na zaujímavosti a v závere dosť prekvapí, mnohým prehovorí do duše a dojme. 8/10 ()

Matt2626

Úprimný, dojemný a perfektne precítený. Tieto slová tento film dokonale charakterizujú. Je o sile lásky, životnom presvedčení a ako človeku môže zmeniť celý svet jedna maličkosť. Skvele zahrané, skoro úplne bez amerických gýčových scén. Romantická dráma s ťažkým koncom. 90% ()